Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi vroče sodelavke ne morem delat v službi!

Zaradi vroče sodelavke ne morem delat v službi!

Že spet en kurbir!

Ok crush. No big deal. Se vsaj 100 jih bo prislo, ce ne vec. Samo ne vem ce se lahko gres sportni seks z osebo, ki ti je sluzbeno blizu. Ne izide se. Eden se bo zares zaljubil, zdaj pa tvegaj, ce hoces.
[/quote]

Če se tip ogreje za sodelavko, to ne pomeni avtomatično seksa. Pa saj si vendar ženska, a ti greš spat z vsakim sodelavcem, ki si mu všeč?

Doma imaš dve ženski, ki te potrebujeta in zločin je ob tem izgubljati energijo s sanjarjenjem o frajli brez obveznosti. Imej ves čas v mislih svojo ženo, kako bi jo osrečil, kaj vse boš naredil zanju, ko prideš, kam vse ju boš peljal… Razbremeni svojo drago nočnega vstajanja, pa ti garantiram, da boš v službi imel velike težave obdržati budnost in funkcionalnost, tako da ti kakšno mečkanje s sodelavko ne bo prišlo niti na zadnji kraj pameti. Pomisli na to, kako strašno boš prizadel svojo hčerkico, če jo boš obsodil na razpadlo družino. Opazuj srečne pare in zaželi si tudi ti take harmonije doma, posnemaj jo. Predvsem se pa zaposli. Pa ne z egoističnimi hobiji in solo športi, ampak s konkretnim delom doma, v vrtu. Vzemi tamalo in jo pelji z vozičkom na dolg sprehod, brez vmesnega telefonarjenja in sms-anja. Povsem se posveti hčerki in ji kaži rožice, ptičke, kužke… Odkrij ta prelepi svet in ne bo te ga volja zamenjati za par mimobežnih trenutkov kvazi užitka. Želim ti, da bi postal ponosni zmagovalec v tej borbi, ki seveda ni lahka.

Ok crush. No big deal. Se vsaj 100 jih bo prislo, ce ne vec. Samo ne vem ce se lahko gres sportni seks z osebo, ki ti je sluzbeno blizu. Ne izide se. Eden se bo zares zaljubil, zdaj pa tvegaj, ce hoces.
[/quote]

Če se tip ogreje za sodelavko, to ne pomeni avtomatično seksa. Pa saj si vendar ženska, a ti greš spat z vsakim sodelavcem, ki si mu všeč?
[/quote]
Itak da ne, njegov zapis pac tak berem, da si tega zeli; zato samo rahlo nakazala, da obstajata 2 moznosti, kot vecina pred menoj. Pa moski seks dojemajo drugace, kot me, vsaj vecina no. ; )

Spet en, ki si domišlja neko kemijo, ker mu je bejba všeč.

Zaradi tebi podobnim, ki mislijo s svojim tičem, je bilo nekoč nekaterim muka v službo hodit.
Ponosen starš hčerke ja, ki sicer ve da obstaja, dokler mu zavestno tič ne začne domišljavo suflirat, da spanje ni dobro zanj.

Se ena, ki misli da so vime seksi… Lepo je videti simpatičen obraz in samo stoječo ritko… Se enkrat vime so ogabne…

Se ena, ki misli da so vime seksi… Lepo je videti simpatičen obraz in samo stoječo ritko… Se enkrat vime so ogabne…
[/quote]
VimeNA SO ogabnA.

če zgleda ta sodelavka tako potem ga razumem:
[img]http://68.media.tumblr.com/eed031b5dc02c96c5141bb904ea2617d/tumblr_o4al8xTRO81tobld4o5_400.gif[/img]

Se ena, ki misli da so vime seksi… Lepo je videti simpatičen obraz in samo stoječo ritko… Se enkrat vime so ogabne…
[/quote]

Gejem verjetno res.

bi potreboval za raziskavo

Se pravi, če ima napumpane joške….

Se pravi, če ima napumpane joške….
[/quote]

Misliš da so napumpane? Ne bi rekel.
pa še vedno prosim za njeno ime za raziskavo

Se pravi, če ima napumpane joške….
[/quote]

Misliš da so napumpane? Ne bi rekel.
pa še vedno prosim za njeno ime za raziskavo
[/quote]

So napumpane.

Misliš da so napumpane? Ne bi rekel.
pa še vedno prosim za njeno ime za raziskavo
[/quote]

So napumpane.
[/quote]

haha, moška debata :)))

Stopiš zraven predalnika, odpneš hlače, misliš nanjo, ga daš v predal in ga zapreš na hitro.

So napumpane.
[/quote]

haha, moška debata :)))
[/quote]

stavim 3 evre da so fejk

haha, moška debata :)))
[/quote]

stavim 3 evre da so fejk
[/quote]

Kendra Roll

stavim 3 evre da so fejk
[/quote]

Kendra Roll
[/quote]

Qwa?

Kendra Roll
[/quote]

Qwa?
[/quote]

Prej je eden iskal ime te dekline k sem prilepu slikco pa sem zdej napisu ime.

Ti avtor ata 32, hitro pod hladni tuš!

S časom bo že minilo.

Živjo,

jaz sem v obratni vlogi. Med mano in mojim sodelavcem je sicer še večja razlika v letih, a tudi on ima družino, jaz fanta.
Med nama pa nekaj, za kar ni besed. Nikoli si nisva povedala kaj čutiva, pa delava skupaj že kar nekaj let, po moje bi nama bilo še težje.
Če ne bi imel družine, bi bila takoj njegova. Preveč spoštujem njegovo življenje, da bi se vanj vmešavala.
Je težko, ampak že to, da vem, da je srečen, mi veliko pomeni.

Ne vem kaj bi ti svetovala, saj še sama ne vem kako naprej. Mogoče kdaj zberem pogum in mu povem, zgolj zaradi lastnega miru in da lahko grem naprej v življenju.

Vse dobro ti želim.

Največ, kar lahko oče stori za svojega otroka, je da ljubi njegovo mater. Ljubezen pa je odločitev. Premisli.

Ma tip si ne zasluži, da mu sploh kaj odpisujemo. Daj stari, poglej hčerki v oči in ji povej, da bi jo rad videval samo ob vikendih, ker ti je bolj pomembna ena frača v službi (ki bi se te hitro naveličala).

ENI RES NE BI SMELI IMETI OTROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close