Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaradi vroče sodelavke ne morem delat v službi!

Zaradi vroče sodelavke ne morem delat v službi!

stavim 3 evre da so fejk
[/quote]

Kendra Roll
[/quote]

šele sedaj sem videl da si odpisal, hvala !!

reveži ste tako potrebni, da še v službi na kavs mislite.

Te razumem, ker sem bila tud jaz v tem. Lahko ti pa povem, da je ta kemija trajala le dolocen cas. V bistvu se zavestno odlocis, da ne bos nicesar v tej smeri storil, ker ves, da ti bo kasneje tako prekleto lahko zal. In kar se zgodi je, da scasoma “kemija” zvodeni. Vse je v glavi. Misel sledi energiji. Ce se bos z njo ukvarjal, se bo zadeva potencirala.
Imas tudi metodo, ki lahko pomaga – osmica (od Phyllis Krystal). Predstavljaj si, da stojis v enem krogu osmice, ona pa v drugem, nasproti tebi. Poglej si tale link, kjer imas spodaj sliko osmice s puscicami:
http://gesund-schoen.blogspot.com/2014/02/die-acht-von-phyllis-krystal.html
Ti stojis v spodnjem krogu, ona v zgornjem. Pomembno je, da gres v pravo smer. Phyllis Krystal uporablja osmico obicajno za odvezavo od ljudi, ki so umrli, s katerimi si se razsel,… Lahko pa jo uporabljas tudi za to, da sebi, ali pa drugemu ne dopustis, da se nadvladata. V tvojem primeru, da ne prekoracis meje in se malce ohladis.

Pri 25 sem nastopila v novi službi, v pisarni smo sedele jaz in 2 kolegici 20 let starejši od mene. V pisarno so prihajali moški kolegi neobičajno pogosto, verjetno so imeli isto v mislih kot ti. Smo se pa na njihov račun na smejale, ugotovile, da so dedci trceni v glavo. Pri meni ni bilo kemije, sem že imela resnega fanta.

So vsaj nate pazil, da se ti ne bi kaj zgodilo, so večkrat preverili. Jaz tudi rad malo preverim, če je vse v najlepšem redu, včasih moram ravno kaj vreči v koš za smeti ali pa grem mimo na WC malo bolj pogosto. Najraje kakšno rečem in mislim da je malo obojestranske kemije, vsaj tak občutek sem dobil, sem pa jaz še prost, edino za sodslavko ne vem, jo na naslednjem srečanju vprašam

So vsaj nate pazil, da se ti ne bi kaj zgodilo, so večkrat preverili. Jaz tudi rad malo preverim, če je vse v najlepšem redu, včasih moram ravno kaj vreči v koš za smeti ali pa grem mimo na WC malo bolj pogosto. Najraje kakšno rečem in mislim da je malo obojestranske kemije, vsaj tak občutek sem dobil, sem pa jaz še prost, edino za sodslavko ne vem, jo na naslednjem srečanju vprašam
[/quote]

Ah moški, res te smesni, pa samo s spodnjo glavo mislite.

joške do koroške …. ta pa je nova . 🙂

Sem zasledil na tem forumu, da je vsesplošno prepričanje, da če moški meca v bližini neke ženske, čuti kemijo in mu je ženska privlačna, da nu je glavni povod seks. Meni se kot moškemu zdi to zelo zgrešena misel. Mislim, da si nisem še tega predstavljal in tudi slačim nobene ne z očmi, pač pa si ob prijetni ženski zaželim, da bi lahko bila skupaj (pa ne ponovno na spolnost pomislit, ker ne mislim na to).
Tudi če imaš tako velike ‘joške’, bi te pogledal, a bi bilo le to ker žal ne iščem take ženske in imam raje druge stvari.

Sem zasledil na tem forumu, da je vsesplošno prepričanje, da če moški meca v bližini neke ženske, čuti kemijo in mu je ženska privlačna, da nu je glavni povod seks. Meni se kot moškemu zdi to zelo zgrešena misel. Mislim, da si nisem še tega predstavljal in tudi slačim nobene ne z očmi, pač pa si ob prijetni ženski zaželim, da bi lahko bila skupaj (pa ne ponovno na spolnost pomislit, ker ne mislim na to).
Tudi če imaš tako velike ‘joške’, bi te pogledal, a bi bilo le to ker žal ne iščem take ženske in imam raje druge stvari.
[/quote]

Daj ne blefirat tu nekaj. Kaj ti pa bo baba, če ti ni do kavsa?

Sem zasledil na tem forumu, da je vsesplošno prepričanje, da če moški meca v bližini neke ženske, čuti kemijo in mu je ženska privlačna, da nu je glavni povod seks. Meni se kot moškemu zdi to zelo zgrešena misel. Mislim, da si nisem še tega predstavljal in tudi slačim nobene ne z očmi, pač pa si ob prijetni ženski zaželim, da bi lahko bila skupaj (pa ne ponovno na spolnost pomislit, ker ne mislim na to).
Tudi če imaš tako velike ‘joške’, bi te pogledal, a bi bilo le to ker žal ne iščem take ženske in imam raje druge stvari.
[/quote]

Daj ne blefirat tu nekaj. Kaj ti pa bo baba, če ti ni do kavsa?
[/quote]

Zaradi takih primerkov, kot si ti, si mnoge ustvarijo napačno mnenje o nas moških. Upam, da si ponosen nase in na svoje primitivno razmišljanje, jaz imam raje stvari, ki so več vredne od kavsa, če ostalo deluje, tudi tu ni težav.

Ti si blefer, ki se dela svetega, da bi mu katera padla na limanice. No, sej med vrsticami priznaš, da te kavs še kako zanima, poleg ostalega. zakaj pa bi ti imel babo?

Če ti tako praviš, tudi prav, verjamem namreč, da me poznaš bolje, kakor poznam sam sebe, vse čestitke, očitno me že kar nekaj časa zalezuješ, kar pri tvojem karakterju ne bi bilo nič nenavadnega.

Da ti še enkrat objasnim, ker me očitno prvič in drugič nisi razumel, v tretje gre rado namreč pregovorno radi pravijo.
Sam gledam na spolnost (kavs po tvoje, čeprav ne vidim prave povezave, ampak OK), kakor na češnjo na vrhu torte. Torta bo še vedno dobra tudi brez te češnje, s češnjo pa bo dosegla svojo celovitost.
Čeprav je tako pojmovanje enostavno preveč za sprocesirati, za osevke, ki so ženske zreducirali na nivo spolnega objekta, kar je res žalostno in ne čudi me, da je potem potrebno stresati svoje frustracije na nič hudega sluteče obiskovalce foruma.

Vse kar tebe osrečuje in res se mi ne da več s teboj prerekati, ker se najine vrednote preveč razlikujejo, da bi sploh bilo možno doseči kakšno skupno točko.

Lepo in sončno soboto ti želim.

Kolega, taka priložnost se ti ponudi samo enkrat v lajfu, izkoristi jo.
Če bi bil jaz na tvojem mestu ne bi čakal pol leta na prvi korak, pač pa bi reagiral takoj, pohiti, da ti je ne bo speljal kdo drug. 😉

New Report

Close