Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žare Lepotec

Žare Lepotec

To mi je pa všeč.
Hvala za nasvete, vem da so ženske malo bolj “problematične” kot moški kar se zunanjih vplivov tiče, ampak kaka luna kdaj pa kdaj tudi pri nas potrka.
Jani je pa itak CAR.

Upam, da sem pri tebi uvrščen med tiste, pri katerih se da najti tudi kakšne kvalitete, hehe.

Drugače pa, Žare, kar brez skrbi. Tipi smo res bolj slabo tukaj zastopani, ampak se ne damo. Glede na to, da ti je Kovačič všeč, si pri meni že dobro zapisan, hahaha.

Spomnim se skaldbe Žare lepotec. Se mi zdi Jani Kovačič, ne? Bila je fuuul dobra:))). Verjetno je bila všeč tudi tebi, ne? Dobrodošel.

Ne samo postavljen, da delam red!

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Me zanima, koliko časa boš zdržal:) KIR ima jeklene živce (ali pa preveč časa). Navodila za uporabo si pa itak že dobil od drugih;-)

Aja, pa nismo vse mame kle gor.

Have fun!

Dobrodošel med nami!
Tukaj je samo par moških, ki so zdržali vse pritiske na njih, zato upam in si želim, da bi tudi tebi uspelo. :-))))

cmoka za “redarja”

Žare lepotec – recepcija Zdravstveni dom (ne bom napisala kje), boš že sam vedel, da dol padeš, ……….??????????????????

Imel si lepe sanje, upam, da si se že zbudil.

New Report

Close