Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žare Lepotec

Žare Lepotec

Žare Lepotec – nov na tem forumu.
Dolgčas v službi – dopusti, pa sem vas našel.
Naj se predstavim, če koga slučajno zanima..:))
35 let, oče 4 leta stare punčke, lokacija Gorenjska,
če pa še koga kaj zanima naj pa vpraša. 😉

opa..zdej bodo pa navalile)))))))))))

wellcome

boš delal konkurenco KIR-u? imaš srečo, da je trenutno na dopustu.

sicer pa: dobrodošel

p.s. večino napisanega jemlji z rezervo!

Ja ja… “Že ko se je fant rodil, so vse podrepne tete vzdihovaaaale in stokale ob njegovi zibelki.” “Kocka, kocka, daj povej, kdo je PRVI v DEŽELI TEJ!”

Kaj pa če je to Kir, ki se je predvčerajšnjim zlagal, da gre na dopust, v resnici pa doma namaka noge v lavorju slane vode? Bi mu blo čist podobno…

Pa vprašam: zakaj si toliko star in imaš samo enga otroka? Tu smo fuuuul mame!

:))

Dobrodošel!

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Lepo, da si se predstavil. Kaj več bomo pa itak izvedeli v tvojih postih. Torej dobrodošel! :-)))

Pa si res tako lep??

Dobrodošel!

Žarko pa si tudi res tako lep????
Si kaj v žlahti s klovnom Žaretom ?

:)))))

na to je pa dobro slisat…se en nas – gorenjec :)…welcome :))

Tukaj ni zajebancije, jasno!

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Počasi, počasi, ne na prvo žogo

thx

KIR – je edini moški ??
Hvala za opozorilo :))

ne, ne, ne, ne ga ne poznam 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Preventivna strogost?!

tako je naneslo, še za tega sem se moral ful potrudiit da je ratal -;

Hvala

Zelo relativno, ti pošljem sliko pa boš povedala ;

velja enako kot za m@mi.
Klovna žareta pa žal ne poznam

Malo heca!! Dobrodošel med nami!!

Hihi, dober dan 😉

Lepo, da pozdraviš prvi (beri temo precej nižje, pa ti bo jasno).

Kot so že punce napisale – moških je bolj malo, od teh bi jih nekaj seksalo kar naprej, pri drugih pa so opazne tudi kakšne kvalitete 😉 vsekakor pa imajo tudi oni dobre in slabe dneve.

Primož je “ata foruma”, tako da, kar reče ata, mora držati kot pribito 🙂

Pri prebiranju foruma v glavnem krepko upoštevaj stanje lune, pozicijo planetov, dejstvo, da ima vsak moment kakšna od forumašic (bab, kur, kokoši 🙂 ….) lahko PMS, da ene ljubijo seks, druge pa pobira ob misli nanj, imamo skoraj vse tašče, taste, svake, svakinje, ki so hvaležna tema za “kašljanje”.

Nekaj posameznic je daaaaaleč stran – niso iz SLO, pa so vseeno z nami.

Nekatere pogrešamo stari forum, druge spet ne …

Vse, kar je pomembno, pa boš itak izvedel sproti :)))

Ja, še to – kriv si, da mi gre zadnej minute po glavi Jani, namesto kaj drugega 🙂

LP

opa, niso samo punce tukaj. si ti glavni tukaj?

New Report

Close