Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zares samo za moške!!!

Zares samo za moške!!!

Kaj je blo tisto, kar vam je dobesedno zaprlo sapo? Kaj je naredila, kaj je rekla, kako vam je dala vedet, da hoče to in to, na tak in tak način?
Ali pač ne marate takih energičnih žensk? Ki jemljejo vajeti (pa ne le to) v svoje roke? Je možno, da se moški ob taki ženski počuti rahlo ogroženega? Češ, da izgublja vlogo poglavarja družine ;-))

aja, od kod mi to vprašanje … ob branju knjige Nimfomanka se mi je porodilo … sicer nič kaj pretresljivo posebnega, mi je pa dala mislit glavna junakinja z nekaterimi njenimi razmišljanji

jah, nič posebnega, saj pravijo da je vse normalno kar počneš med seksom, glavno je da obema paše! Torej še vedno diham, sape mi ravno ni zaprlo

hej, pa ne sprašujem o normalnih in nenormalnih stvareh … malce razočaran, ker JAZ ne sodeluje? :-)) … daj, povej, no, kako te je presenetla… če ne žena, pa ljubica :-))

Punce veste kaj pa meni zapira sapo?To da vidim moje vrstnike kako gonijo okrog punce stare 15 in 16 let.Zame so to pedofili.

Pijem pusim i devojke rusim!

Mislim da je to bilo ne enkrat ob obali med kopalci. Sva seksala, ob naju pa plavalci, edino sem cvikal pred tauharji 🙂 Ampak izjava, da hoče seks ravno takrat, ko meni najmanj pride na pamet mi dobesedno požene kri po telesu. Pa tudi sedaj včasih kdaj sem precej presenečen ob podobnih drugačnih prilikah, ampak je hudič ker se meni ne zdi primerno, potem se pa grizem ker nisem hotel… 🙂

plemeniti, priložnost zamujena … :-))

mi ni zaprlo sape… še ne :-))))

Še diham ;-)))

S tem, da mi ni hotla dat :-))

Sapo mi je vzelo, ko je rekla: “previdno, prosim, še nisem…”
Bejba pa taka, da te kap. Pa ne najstnica…

Matr ampak mate pa nekateri srečo…

Hm a to pomen da se ti na nedotaknjene palis? 😉

www.studentarija.net

To ne, ampak mi ni ratal, da bi tako sploh dobil…

Saj ta ”nedotaknjenost” je dvorezna, res da si prvi, zadnji pa zihr ne…

Ma nevem, mene so vedno hotle met “do zadnjega” 😉

New Report

Close