Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Zaščitne maske

Zaščitne maske

V čem točno je problem, da se jih ne da kupiti? 5 tednov jih že ni. Zakaj jih ne naredijo?

Jaz sem jih dobila. Imamo doma 3 pakete mask za celo družino! 🙂

Še dobro, da nas je zadelo malo z zamikom, saj zdravstvo še prejšnji teden ni imelo nič pripravljenega, ta šlamastika z maskami je bila pa že prejšnji teden dodobra premleta na Monu. Mi jih ne rabimo, pol sveta pa skače v njih.

ker jih delajo na kitajskem

poleg tega pa jih bodo dali najprej zdravstvenim ustanovam, ker jih navadni ljudje ne potrebujejo

tisti, ki ste kupovali k zmešani maske ste ogrozili zdravstveno osebje, če zmanjka mask

Dobi se samo navadne kirurške.

Zakaj Kitajska? A Tosama je pa nesposobna v 5 tednih narediti maske?

Zakaj Kitajska? A Tosama je pa nesposobna v 5 tednih narediti maske?
[/quote]

očitno

Zakaj Kitajska? A Tosama je pa nesposobna v 5 tednih narediti maske?
[/quote]
zato ker je material iz kitajske? živela globalizacija!

zdaj pa imamo, vsaka država bi morala bit samozadostna vsaj glede osnovnih reči

Zakaj Kitajska? A Tosama je pa nesposobna v 5 tednih narediti maske?
[/quote]

Maske pomagajo v toliko, da se ljudje z roko ne šlatajo po nosu in ustih. Problem je že, če si je treba nos obrisat. Dajte raje jest česen in čebulo. Jaz si mažem hren na kruh kot nutelo. Sicer vsakič, ko ugriznem, potegne gate v rit ampak je treba malo potrpet za zdravje.

Jaz sem jih dobila. Imamo doma 3 pakete mask za celo družino! 🙂
[/quote]
So to navadne kirurške ali FFP3 maske?

Mask je zmanjkalo, ker jih paničarji kupujejo na kile. Jej česen, čebulo, pasulj. Smrad odganja folk, če si na samem pa nimaš kaj fasat.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


So to navadne kirurške ali FFP3 maske?
[/quote]

FFF3 se ne prodajajo v tako velikih paketih, zato je jasno, da so kirurške. Nič, torej.

FFF3 se ne prodajajo v tako velikih paketih, zato je jasno, da so kirurške. Nič, torej.
[/quote]

Uporabi šal ali ruto. V čem je maska boljša? V bistvu že tako ne ščiti pred ničemer.
Ali pa naroči maske na Aliexpressu.:)

Uporabi šal ali ruto. V čem je maska boljša? V bistvu že tako ne ščiti pred ničemer.
Ali pa naroči maske na Aliexpressu.:)
[/quote]

Zakaj meni pišeš? Jaz jih ne rabim.

Kje?

Torej si odkrila zdravilo proti koronavirusu? Zakaj ne objaviš? Biznis pa to.

Torej si odkrila zdravilo proti koronavirusu? Zakaj ne objaviš? Biznis pa to.
[/quote]

Zato, ker morajo it vsa znanstvena odkritja v dobrobit vseh ljudi. Objavil pa sem sedaj, evo, zdaj veš 🙂 Delat biznis prek tuje nesreče je nizkotno, podlo in neetično.

Kje?
[/quote]

Danes kupila v Krškem.

Iščem v Ljubljani ali na spletu.


Marššššš trol!

Kirurske LJ, ce rabis
Pusti kontakt

Maske se v EU lahko tržijo samo, če imajo Deklaracijo o skladnosti. Procedura ne gre tako hitro. Tovarna potrebuje tudi znanje, material, stroje. Če kdo misli, da je tako enostavno, naj si sam naredi. EU trg pa je itak pokrival uvoz iz Kitajske, kar je bilo tudi ceneje. To je to.

Kaj pa razkužilo za roke? Umivanje jebv redu, ampak nimaš vedno te možnosti.
Npr. Potovanje, wc na avtosesti, sploh dixiji..saj so vlažni robčki, ampak mi to ne zadostuje.
Kje lahko kupim razkužilo za roke?
Pa malo več kot 500 ml.

Jaz še 500 ml ne najdem. Vse je pobrano.

New Report

Close