Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu zavezan

zavezan

mene pa zanima če je kakšna ženska, ki je moškega zavezala na posteljo, roke in noge???
jaz bi ful rada pa ne vem kako to izpeljat in kakšna bo njegova reakcija,…

Jaz sem. Najprej sem ugasnila luč in prižgala rdečo lučko, oblečena sem bila v rdeče tangice in rdeč modrc ter imela okrog pasu rdeč pas. On se je ulegel na posteljo in me gledal medetem ko sem mu odplesal striptiz. Bližala sem se mu in mu nisem pustila, da se me dotika. Ko je bil že čist zagret, sem ga prijela za roke, mu nataknila lisice ter noge zvezala z ruto. Še naprej sem plesala in ga rajcala nakar sem ga začela poljubljati po telesu. Nežno vse do korenjaka… nežno po jajčkih in okoli, da je bil že čist vnet, počasi sem ga vzela v usta, gor in dol in z jezikom sem ter tja. Nato sem tangice povlekla vstran in korenjaka “posrkala” vase….mater je vroče, je rekel. Obdelovala sem ga dokler mi ni prišlo, različni položaji… potem sem ga dala v drugo luknjico in tam nadaljevala. Tako je bil vzburjen, da je v sekundi strgal lisice, ki so sicer bile plastične, odvezal noge, me ppostvil v pasji položaj in obdeloval ko nor, medtem sem se jaz dražila s prsti, tko je bilo vzburljivo, da mi je še enkrat prišlo. Nato on zavpije “prihajam”in res je, stresel ga je v rito, nakar sva se spustila in vlegel se je name ter dejal, da je to najboljši sex do zdaj.

(naj dodam še to, da se ljubiva in živiva skupaj že 3 leta)

uh, najbrž mu bo všeč! blagor ti, ker imaš takšno posteljo. jaz ga moram na stol privezat, ker postelja nima okovja :)))) kako to narediš? če ima rad bolj grobo varianto in majčkeno tesen občutek, ga prikleni z lisicami. če imata raje bolj nežno, zapeljivo različico vezanja, ga zaveži z ruto. naj se uleže na posteljo, božaj ga z rutko po telesu, vsakič, ko te želi prijeti, mu primi roke in mu jih odločno potisni na posteljo, češ, ne dotikaj se me… potem mu počasi okoli enega zapestja privežeš rutko, nato oviješ okoli okovja na postelji, s tem pritegneš k okovju tudi privezano roko, nato z drugo roko primeš njegovo prosto roko in še to oviješ z drugim koncem rutke, potem pa zategneš, kolikor vama paše. potem pa ga obdeluj po mili volji! glej, da se ne bo mogel odvezat, ker te bo tako zelo zelo želel zagrabiti, ko se bo bližal višek naslade! naj bo privezan, majčkeno nemočen občutek bo naredil svoje

To si jaz zelim da bi se mi kksn pustu zvezat..naslednjic bi pa on mene mal zvezu.. ;))

eh, kaj se it bo pustu, prsil ga 🙂

sadna trenutno ni kandidata 😉

rubby;

a hočeš rečt da si nisi sposobna najti kandidata za “raw sex”??

ponavadi se ustavi vseskupaj le pri razmišljanju.

to pa zna bit problem 🙂

Jaz sem to nekaj časa prakticiral, pa nisem nevem kakšen pristaš tega. Če hočem, da me obdela, se primem za robove postelje in se prepustim. Rad imam namreč proste roke 😉

Hvala za detajle 😉 Tvoje je pa zelo odporen, jaz bi končal že na začetku…

Ne da si nism sposobna najdet kandidata za raw sex…nisem pristasica one-night-standov in sploh bi vseen mogla tok zaupat tipu s kerim bi se v to spravla se ti ne zdi? Da ni kandidata je pac pomenil da sm trenutno samska.

e, tuki te pa čist podpiram!

Ruby, oprosti za provokacijo, hvala za odgovor.

Nisem mislil na one night stande – bolj v sferi ko si/si bila z “resnim” partnerjem;

Tako, čisto po mojih izkušnjah je grob sex v partnerskem odnosu redkejši od (lastnih) pričakovanj. Še največkrat se dogaja s človekom brez obvez in neke daljno planirane bodočnosti – opcija uživanja življenja, ko se ti vse skupaj še “fajn šmirgla”.

Pa sj jaz ne mislm zdj sado varjant prakticirat. Men se gre bl za izzivanje pa da se mi ne more po robu postavt tud ce ga na smrt drazim. 😉 Pac tko no..Se pa strinjam da je vcasih kksne stvari lazje izvajat z nekom od kerga ne gojis nekih ful velikih custev ker pol ti je tud bl vseen kaj si bo mislu itd.

Midva vezanje dostikrat prakticirava, men je ful dobr, če mi zveže še oči, da pojma nimam kaj bo sledilo….pol pa sam enkrat…ups mi ga porine v usta, pa ups…si ga drgne med joškam, pa ups…imam v muci nek predmet…
MEN JE TO FUL DOBR.
Seveda ne gre za to, da bi te zvezal tko močno, da nič nebi mogla…bolj za inprovizacijo. Če bi hotla bi se lahko sama odvezala.
LP

Aha. Jaz se grem v kakšnem primeru s svojo partnerko eno igrico: dokler se me ne dotakneš ti bom delal le še boljše stvari. Lahko govori, se dere, preklinja. Ko se ne more več zadržat mi pa po navadi par las izpuli če ji ravno tamalo ali kje med nogami ližem. Ali pa v hrbet z nohti. Uaaa, se tudi umaknit nimam časa, niti želje. Drugi ali tretji dan je malo bolj neugodno ko peče hrbet če se samo nasloniš, kaj šele ležiš – sam smehljam se pa vedno v teh primerih. Drugič pa zamenjava.

Brez da bi bila zvezana je taka oblika na koncu še hujša kot če si zvezan – sva kakšno stvar že fino skrivila.

ej huda, mene pa to zanima. tut jest bi to sprobala z mojim dragim, da bi mu zavezala oči… bojim se samo, da bi mi idej zmanjkalo, s čim vse ga lahko presenetim. mi lahko pomagaš s kakšnim nasvetom? če ni preveč od preveč :))) pliz

p.s.: lahko mi na mejlčku mau razložiš, če je tkole mau neprimerno. obljubim, da se ne bom naslajala nad tvojim pisanjem :))) ampak res sem si zaželela, da bi mojega popeljala v še eno drugo sfero, v še nekaj novega. sej neki idej sem dobila v glavo, ampak da bi bla igrica čim bolj dolgotrajna, bi pa rabila samo kakšen mimogrede nasvet.

l. a no neki podobnga sm mela jaz v mislih ja. 😉

Ni panike, sadna, sam malo domišljije, pa bo. Sicer pa, tudi če uporabiš najbolj znucane fore, ki si jih vidla v kakšnih filmih, bo super. Še vedno so zakon-npr.-vzameš kocke ledu, pa jih malo topiš po telesu (po vratu ful paše, pa vmes malo kocko iz ust v usta), ali pa smetano, pa jo daješ tam kjer bi jo rada polizala, ali pa tekočo čokolado(sladki greh)….meni so take stvari dobre, če imam zavezane oči, da se greš potem – ugani kaj imam-recimo , si daš kaj v muco, da stvar dobi dober okus, potem pa njemu v usta, pa naj ugane kaj to je…čeprav mora biti za vse to pravo vzdušje. Ni vse za vsak večer…saj veš, tako kot ti enkrat paše nežno, drugič grobo…
Mene je moj dragi enkrat, ko me je zvezal, začel briti, češ da danes noče črtice, ampak total gladko. Mene je rajcala že sama misel, da bo muca taka, da se ne bo mogu odlepit od nje. OK- drugič sem jaz rekla, da bi imela gladka jajčka (jih raje ližem), pa se tudi ni dosti upiral. Seveda se ne smeš takrat zatopiti v britje, pa na vse ostalo pozabiti. Vmes malo rajcanja, pa kakšen požirek vinčka…kar vama paše.
Ne vem, če boš ti njega, pa da ne bo za prvič prevelik šok, lahko samo malo masažepo telesu, pa veliko masaže po korenjaku…bolše je z maslom, kot s kremami, da ni čudnega okusa po kakšni parfumirani kremi. Bistvo je, da ga takoj ne naskočiš- naj bo pošteno zrajcan, ko se nasadiš nanj.
Sicer imaš pa v red shop-ih polno pripomočkov tudi zanj, pa zavita tja skupaj, pa mu reci, da ga boš danes zvezala, pol pa obdelala s tem kar sta nabavila…
OK-tolk sem se razpisala, da si nam dolžna poročat kako je bilo, ko se bo zgodilo…
Pa easy, nč hitet, pa bo uuuuuuu..za popi….!

hvala za napotke :)))) mislim, da je zelo blizu dan, ko ti, vam bom lahko poročala 🙂 me je že samo branje in predstava o tem, kako ga bo trgal, čist razgrela. mislm, da bom dans po službi lepo na kupček dala tisto, kar imam doma, pa lepo sobco prpravla, ko pa prideva z žura, pa ga čaka biiiig surprise 🙂 torej, tnx huda… tisto s tušem iz ene od drugih tem, o katerem si pisala, je tut meni čist fetiš. v bistvu sem pred davnimi leti na ta način odkrila, da tam spodi pa neki hudo paše 🙂

ni švoh, priznam :-))))

traži traži pa češ nači :-))))

eh… vezanje nima veze z grobim seksom… gre za zadevo, ki jo francozi zelo dobro poznajo pod…. hm, seveda sem pozabil katerim imenom… bom malo pokukal v priročnike :-))))….. bistvo je v tem, da partnerja stimuliraš z nežnostjo, božanjem, čar vsej stvari pa daje to, da so užitki nepopisni, ker je prepuščen na milost in nemilost in si ne more pomagat…

Pri tem je treba bit previden, ker se lahko zgodi tudi to, da preveč odlašate z orgazmom partnerja, ker ga hočete držat še naprej blizu vrhunca, pa mu zadeva neha pasat. Zato je treba dobro opazovat dogajanje.

Vezanje pri igrah dominacije je seveda čisto druga stvar, ki dejansko ima zveze z grobim seksom, a mislim, da tu ni govora o tem.

eh… to se pa sploh ne strinjam… s partnerjem je treba met odprt odnos, in seveda met takega, ki je pripravljen na vse prismodarije

New Report

Close