Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu ZDAJ PA ZA PREDVSEM ZA MOŠKE

ZDAJ PA ZA PREDVSEM ZA MOŠKE

Ali ste že bili kdaj v položaju, ko ste imeli luliko v rokah, jo zadovoljili z jezikom, ko pa ste hoteli “vtaknit” lulčka, pa “ne to pa ne”!!! Zelo sram me je, zato me vaše izkušnje zelooo zanimajo. In kaj o tem mislite ženske?

a to ti tvoje reče al ga ti ne morš dat not??

kje maš backo, je že pršla nazaj al te še zmer ne j….

Vprašanje katero misliš “moja”. Žena ni bila. Kaj pa zdaj, sem en navaden pezde, ne?

Očitno me je backa odpikala, ali kako si že napisala

zakaj bi pa bil pezde??? vsi smo krvavi pod kožo….no tvoja:ljubica prjatlca, deklica za one night stand, ja ne vem kera tvoja…..če nis povedu

Ne moreš vedeti Sasheen, kar ena v glavnem. Nisi pa odgovorila kaj misliš o zadevi. Sem bil jaz kriv ali ona?

ja ne vem zakaj ga nisi mogu dat notr, je več razlogov za to!! hm hm te je mogoče backa zato odpikala, hehehe

Ne da ga nisem mogel, hotela ni!!! Normalno? Zame ne in še vedno me žre!
Morda pa me je prav zato odpikala, mislim da!

je že smotana če ni hotla fasat, ne sikeri se!!!

Ne razumem…zakaj te je sram?

Hvala ti za podporo!

Ker nisem izkoristil, Mojca. Zato!!!
Verjetno ti kot prava Štajerka že veš kaj bi bilo treba ali ne?

No, jaz ti zagotovim, da bi pri meni MORAL izkoristit! :))

acjom napisal:

> No, jaz ti zagotovim, da bi pri meni MORAL izkoristit! :))
>

Saj sem vedel!!!

veš ti bi mogu sam rečt:

al boš dala al boš pa fasala, zdej pa kokr hočeš

pa bi blo vse narjen. hehehehhe

hahahahah………….

Če sem pa do žensk ena taka miroljubna duša, jih raje jaz pripeljem do vrhunca

Ljubček, a ti vedno takole fališ?? Ženskice, ki bi ti dale, mislim?
Poglej no, ozri se malo naokoli…vse bi ti dale….primorka že ni bila, to je jasno. Ker sta bili dve s tistim…kako že…? Ti si bil pa kje na štajerskem, tam se zeloooširokoustijo, dajo pa pravijo, da ne. Podobno kot gorenci.

Ja, predlagam ti, da zadeve urediš drugače. Neizogibna situacija, če ti to kaj pove, ha ha.
Če bi ti peljal svojo drago (nič f. potrebno, ha ha) nekam v eno sobico, zagrnil zavese, dal napis na vrata NE MOTI!, potem bi mogoče zadeva šla skoz…..pa bi jo počasi slekel, in nežno (pravim nežno) poljubljal, nežno otipaval, božal….ko bi bila slečena pa pričel z oralnimi aktivnostmi, spredaj in zadaj z jezičkom gor in dol pa not pa ven…..

Zna bit, da bi se segrela in te prav kmalu slekla tudi sama. Kaj bi bilo potem…..si pa zamisli!

he he KIR zdej pa maš

Oh oh, prelepo! Seglo je do srca, pa še približno 50 cm nižje! Res misliš draga ženička da bi bilo? Čisto zares? Res sem bil smotan, prepričala si me. Hvala. Sicer pa sem vedel, da če kdo mi boš ti pomagala do resnice

Jap!

Zakaj si pa navalil kot ta največji potrebnež. Se že nima za kuro, pa bo najprej tri kroge pretekla, pol pa bo. Matr, tko znaš jezik vrtet, pa kako znaš počas, pa nas prpravit tukaj, da samo še vzdihujemo, ko pa gre za konkretno akcijo, pa tkole.

Res upam, da ni blo tko: spoznal, po enih parih urah zafrkancije v družbi spremstvo do avta, pol na sopotnikov sedež kot tko mal, lubčka za lahko noč, pol pa – navali narode.

Daj, mal več okoliščin povej.
Če si se pa ornk potrudil, pol pa ni treba, da te je sram.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Naj ti vse povem, Pik*ca? Preveč je, veš. Približno takole:

Zmenek za eno pijačko, čvek…. pol malo v “senco” – sam povsod so bili morilci – mal poljubčkov, mal otipavanja po luliki in prsih, zdelo se mi je, da ji je že takrat prišlo (zelo srečen sem bil), pol še malo v avtu oralno – in spet!! Trajalo je skupaj cca 2,5 uri.Jasno da sem poizkušal do konca, samo ni dala. Sem bil prehiter? Ambient nikakršen – moral bi organizirati kot je predlagala moja draga. Morda prestrašen? malo že, ko pa je takooo dobra ženska (tega vam ne bi smel govort, vem, sam resnica je).

Kaj si bo moja predraga backa mislila, no morda se bo spet potegnila zame, kot vedno…

….al te bo pa odpikala kot vedno…..

Noben od moških nima jajc, kot vidim! Al se pa ne upajo priznat, da se jim je kaj takega zgodilo, oziroma kako bi moral postopati

Morda me pa le ne bo, jaz še kar upam! Konec koncev je pa moja ženička, ločitve pa ni bilo, hahah

New Report

Close