Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu ZDAJ PA ZA PREDVSEM ZA MOŠKE

ZDAJ PA ZA PREDVSEM ZA MOŠKE

Ljubimec? Ni dobro, res ne

Lepo se pogovarja z mano, kadar sva skupaj, se imava krasno. Gre kar na tisto foro, da bi moral met kozarec vode ob postelji, da me k seb sprav. Samo, ko ženski enkrat pomoliš prst, hoče celega moškega

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Spet – govoriš o možu, ali ljubimcu? In če je drugo kje se sestajata? Rabim nasvet

Ljubimcu. Sestajava se največkrat v prijateljevi garsonjeri, savna – rezerviraš kakšno manjšo stvarco, da ni drugega folka, poleti sva tud srnce v gozdu gledala, pa ne iz avtomobila ven. Ko je kriza, možgani mozgajo. Sploh ni enolično.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

O, pa je dobr, pa še kako! Tud ko ga jaz vrtim, je menda dobr

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hvala! Te bom pač kopiral

Bravo! Sicer pa si sposobnega vsakega zavrtet, ne?

Veliko užitkov!!!!!!!!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Hvala, draga

To pa res neb kr tko, iz glave vedla povedat. Odvisno, kakšnega “plemenitega – krena” verjetno neb mogla, pa če se na glavo pred njim stavim – gola, al pa špago delam, al pa plešem skrivnostni trebušni ples, vsa ovita s tančicami, ki bi jih počasi odstranjevala. Vsi se ne daste vsaki, kakor tudi me ne vsakemu. Ampak, ko pa se, nas pa komaj dohajate

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Uf, mene si že s tem kar si napisala! Kaj bi šele bilo, če bi bilo to v realnosti. Ni ga junaka, ki ne bi podlegel tvojim čarom, sem prepričan

Boš povedal, kam si jo/jo boš peljal, jo zapeljal z besedami, jezičkom?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kam? haha, lahko bi šli knjigo gledat! Kako pa bo (če bo) pa sigurno. Upam, da mi moja backa tega ne bo zamerila

:-))) Mislim, da je bilo ravno obratno… he, he,

Kljub temu te je posilila, da ni marala kurca v sebi?! Zanimivo, ni kaj

Ljubi, on misli, da je vse razen ene posilil, ha haKIR napisal:

New Report

Close