Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zdaj vem, zakaj nas bo Golob rešil

Zdaj vem, zakaj nas bo Golob rešil

Saj ne da sem kakšen hud njegov fan, čakam, da vidim prve rezultate, nič prej ne bom rekel. Sem se pa malo poglobil v ta grozoviti izbruh kapitalistov po menjavi vlade. In končno ugotovil, zakaj bo novi PM rešitelj naše države in nas. Mi se nismo niti zavedali, da smo hudo drseli proti hrvaški sceni, ko bi imeli v državi nekaj bogatih družin, vse ostalo pa mizerija. To je bila javna tajna Tuđmota nekoč in jo je udejanil. Kar je pomenilo, da se vsako leto iz Hrvaške izseljuje na desettisoče mladih, ki gredo iskat prihodnost zase in za družino na Irsko ipd.

Bi si tega želeli? Da pri nas ostanejo sako še starci, ves podmladek (razen buržujski, ki je že tako v tujini na privat kolidžih) pa eksodus?

Ne, hvala. Ne vem s čim smo si zaslužili ujeti zadnji vagon, ki je peljal iz propada. A smo si očitno. Gremo proti Danski, ajde! Vodjo imamo, pridni in pametni smo. Ni nobenih ovir in rszlogov, da nam ne bi uspelo!

kri , voda , blato , vse tekoče ?

 

Prmejdun, da dobr razmišljaš!

Ali ni tudi v Bibljiji golob naznanil rešitev?

Rezultati Svobode so ze vidni, tajkun Petric je oproscenn in svoboden tajkun.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9713, 27.05.2022 ob 19:34

Rezultati Svobode so ze vidni, tajkun Petric je oproscenn in svoboden tajkun.

Oligarh Jajo opravlja tekoče posle.

Madona, kako si to povezal? A veš, da je res?
Tistim, ki so se izselili, bi zdaj plačali, da se vrnejo

Izberi Hrvaško: Vlada Andreja Plenkovića bo dala izseljencem spodbude za vrnitev. Nekateri bi raje izselili hadezejevce.

Počasi.

 

Bo dovolj, da Golob vzpostavi pravno državo, to je za prvi dve leti dovolj.  Ostalo bo prišlo samo po sebi.  Dovolj kosovskih doktorjev z utajenim denarjem, kriminalcev Snežićev, psihopatov, lopovov.

 

Bo že.

Kateri Petrič?

Odgovor na objavo uporabnika
kater, 27.05.2022 ob 23:22

Kateri Petrič?

 

 

Najbrž Stojan Petrič iz Idrije? Edino ta je tajkun- s tem priimkom. Sem mislil, da  je že nehal, saj je že fajn čez 70.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kosovo, 27.05.2022 ob 23:19

Počasi.

 

Bo dovolj, da Golob vzpostavi pravno državo, to je za prvi dve leti dovolj.  Ostalo bo prišlo samo po sebi.  Dovolj kosovskih doktorjev z utajenim denarjem, kriminalcev Snežićev, psihopatov, lopovov.

 

Bo že.

Bodo prišli drugi, prave barve.

Odgovor na objavo uporabnika
Libero, 27.05.2022 ob 16:05

Saj ne da sem kakšen hud njegov fan, čakam, da vidim prve rezultate, nič prej ne bom rekel. Sem se pa malo poglobil v ta grozoviti izbruh kapitalistov po menjavi vlade. In končno ugotovil, zakaj bo novi PM rešitelj naše države in nas. Mi se nismo niti zavedali, da smo hudo drseli proti hrvaški sceni, ko bi imeli v državi nekaj bogatih družin, vse ostalo pa mizerija. To je bila javna tajna Tuđmota nekoč in jo je udejanil. Kar je pomenilo, da se vsako leto iz Hrvaške izseljuje na desettisoče mladih, ki gredo iskat prihodnost zase in za družino na Irsko ipd.

Bi si tega želeli? Da pri nas ostanejo sako še starci, ves podmladek (razen buržujski, ki je že tako v tujini na privat kolidžih) pa eksodus?

Ne, hvala. Ne vem s čim smo si zaslužili ujeti zadnji vagon, ki je peljal iz propada. A smo si očitno. Gremo proti Danski, ajde! Vodjo imamo, pridni in pametni smo. Ni nobenih ovir in rszlogov, da nam ne bi uspelo!

Zaradi slabih plač in slabih poslovnih pogojev. Glede na to, da Golob napoveduje visoke davke, kar pomeni tudi višjo obdavčitev plač, bo izseljevanja še več, manj tujih podjetij, ki bodo pri nas odpirale podružnice, to je deloma tudi zeradi Corne, ko je veliko trgovin svojo prodajo umaknilo na splet. Potem so tukaj še visoke cene energentov, ki so trenutno regulirane, a treba je vedeti, da iskanje novih trgov, zaradi izpada ruskega in ukrajinskega trga, pomeni tudi podražitev energentov, hrane,… Nobene odrešitve ne vidim z novo vlado, samo še večje probleme, ki so deloma vezani na napovedane ukrepe nove vlade in deloma na globalne dogodke po svet in EU.

Tajkun se bo šel socializem, ha ha ha

New Report

Close