Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdej grem pa na kosilo …

Zdej grem pa na kosilo …

… s sodelavcem … :)))))))))) Mogoče me en cajt ne bo … zato ne me preveč pogrešat … :)))))))))))

Cmooooooooooooooooooooka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pazi na svoje rokce, naj držijo samo vilcko pa nozek in dober tek;;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kej boš jedla pašto?Mehko al trdo kuhano,kako ti paše?
Sp

Pa ne matraj ga preveč, da se mu kakšne košček kje ne zatakne…:-)

Aja,pa dober tek in d b se ti v grlu zataknilo!

(tako se je naša klapa enkrat zezala,oprosti)
Sp

Njamsi, jst sem se tud napapcala… en tak fin paninčk z mortadelko ;)))
njam njam…

Kaj si pa ti papcala? A hodiš v Vrtnico? 🙂

ni je še z urgence nazaj….. saj veš, zadržki, pa to…. malo mu je pantakana noter vsula, je pa na napačni konec usekalo….:-))

Mater si ti danes lumpica, priznam danes naju pa prekašaš in si ti ta najvecja lumpika ta trenutek med nami tremi!!;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mnjami … so držale samo vilčko pa nožiček … njami … pa Pizzo rezale … :))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))) Nič se ni zataknilo v grlu … čene sem pa jedla Pizzo …

Pašto mam pa rada boj trdo kuhano … nič čudnega, a ne? :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sem bla prav pridna in sem se brzdala … tko da sva oba pojedla v miru … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Papala Pizzo … :))))))) … paninčkov mam že vrh glave …

Šla sva pa v Odeon … Vrtnica mi ni všeč … je preveč natrpano … pa preveč je kot ena menza … Imam že raje Pecivo ..

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Me spet sili smeh,sam neka asociacija:pizzo rezala,pa če bi kako drugo črko v prvi besedi zamenjala?:-))))))))))))))))
Ne vem zakaj,me take reči danes tako zabavajo.Prvo Žverči,zdaj pa že ti poizkušaš po njenih poteh.
Sp

Saj si ja moj namestnik,menda!
Sp

dodajam
fletkana lumpika……

lp

leta letijo - iščem stevardeso.....

malo slabše zanj…:-))

Dame!Če že lahko zbiram,bi šli rajš na Marka?
Pa še fajn razgled je tam gor!
Sp

včasih sem še bolj…..
Madona, ne vem, če mi predvčerajšnji refošk ne nagaja….. takole, najbrž včasih pride okoli ride…:-))

saj si ti tud’ fletkan, te ravno gledam…….:-)))
Saj si ti tisti slonček v tvoji prilogi, ne?!

:-)))

Ti ti … in tvoje asociacije … :)))))))))))))) Zanimivo pa, da ko sem sodelavcu rekla, da bom jedla pizzo … je imel on isto asociacijo kot ti … :)))))))) ;))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

tudi jaz imam paninčkov čez glavo… samo v pol ure nej poješ kej druzga…
u odeonu sm bla pa glih enih 14 dni nazaj… njamsi pice imajo tam…
cauci ;)))

ma hvala no, na drage dame bi bil najlepši razgled… ti bi pa šempetr gljedu al kej… mislm tumač…. kavalir pa tak…

A veš kej!Če pride do kej hudga,je bolnica pod klancem!
Sp
P.s.: a gledajo zdej naši Ossiji,kej se mi zdej tu menmo,a?
Sp

Za to se pa strinjam … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Malo težko bi na kosilo šla na Marka, veš … mislim na kosilo med službo … Nisem jaz šef … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close