Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zdej pa res sam še tole

zdej pa res sam še tole

En lep pozdravček in poljubčke vsem (hvala Mariči zdej se skušam non-stop
poljubljat). Ker moram mrknit – ste me tko zasvojili, da se mi je nabralo
delo ki ga je treba podelat (drgač bo šef boter Mesec mal čudno gledal kaj se dogaja z mano) Pol bo pa pela una daj mi severnica peneze nazaj…

Zdaj pa resno:
Vesela sem da sem spoznala zajčka in sem v dolgo v noč tuhtala o marsičem, zajček že ve…

In če novinka ocenim tole gmajno – definitivno zdrži vsa tri Sokratova cedila:))

In grem veselo na delo da se bom lahko še ta teden sem gor prikazala…

cmoka, knedla vsem!!

P.S. južnica pa nisem, bi se stopila….. tko sem pa kompaktna;-)
kompas pa lučko pa puščam tukile gor-TKOOO!!!

Lepo je prebrat nekoga, ki se je tako lepo ….. vkomponiral v našo gmajnco.. sej smo res mal čudni.. ampak… zato pa smo tuki a ne :))))))))

Tud Jani bo mel jutri “Out to lunch” day :)))) Zdej pa šiba naprej na.. sastanak.

ker pa …. cebelice ne marajo mraza in severa in so jim veliko ljubsi topli ljudje na se toplejsih krajih …. bos zame ostala “juznica” … saj “južnica” ne asociira samo na mickeno odjugo ampak mogoce tudi na mickeno “kosilce” :):))

nepopravljiva čebelica :))))))))))) dober tek! :)))))

ja, zajček jo je še dobro odnesel :)))))))))))))))))))

…… ima bujno domisljijo :):)))))))

knedl, knedl

uh, a pol boš tudi zajčka najurila..
zajček ni pil in ne kadil je priden bil ..

…. upam, da se vsaj sexu ni odpovedal :):))))))))))))))))))))))))))) tale moj sveti zajec :):)))) bo ratu k kresnicka :):))))

knedl, knedl

se ve … Za domovino !

hehe, nak, seksu pa res ne.

zajček je pač vedno bil navajen, da si napisala : ” moj zajček pa ne dela tega in tega “, pa sem zdej zbunjeni zajček :))

knedlčke :))

kaksen sex bi to bil – bi rekel Brus … ludi jebe zbunjenog :):))))))))))))))))) bilo ludo i nezaboravno :):)))

… in tukaj potem ratajo pol tudi Sv.Zajc-i :):))

endlich ….. zajcek je moj in seveda Jezkov in “bojda” se ravna tudi po Pameti :):))))

….. (kam pa vcasih Pamet vodi pa vsi vemo in vcasih recemo tudi adijo Pamet)

knedl, knedl

Za domovino … za svetimi Zajci v brlog :):))

hm, si še tuki čebeli..

Sveti zajček …. hahaha , kako te je pa
to doletelo ,zajči ?

Za domovino s svetim zajčkom … naprej !

Gremo molit , hmajnca !?

Joj, po nesreči Nioba. Le kako naj se rešim tega naziva.
Tkole je bilo: zajček je šel z severnico na kofe, potlej je pa severnica rekla, da sva delali nemogoče stvari in je zajček svoji čebelici lepo razložil, da zajček nikoli ne počne nič, kar bi bilo svinjsko ali narobe. Potem pa je bila prvič v življenju mojem, čebelica huda. Vedno je rekla : ” Moj zajček pa ne dela packarij ” ! Tokrat je bila v dvomu ali kaj jaz vem. In potem me je v ironiji mogoče imenovala Sain rabbit. Zajček pa je tako priden….nikoli ga ne biksam po oštarijah, vedno se lepo vedem …
In zdaj je nastalo to kar si prebrala. Vidiš kako je zajček nesrečen zdej ):

Lupcka mojemu zajcku, da ne bo vec nocoj nesrecen!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ob tebi ježek pozabim na vse gorje !

Kaj sem te jaz vesela !

lupčka samo mojemu ježku, veselega !!!!!!!!!!!!!!!

Naj ti bo to šola , kaj se ti zgodi , če
si preveč priden .

Da se rešiš tega naziva …. brez
avreole pejd drugič z “muhca” na kofe .

New Report

Close