Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zdej pa spet vsi seksajo ;-)))

Zdej pa spet vsi seksajo ;-)))

Super, da si tako naravnan in si ne zapiraš vrat z obupavanjem. Držim pesti zate. Sonček bo, vprašanje je le, kdaj. Mislim, da je napoved za vikend lepa 😉

Vse ma svoj čar… tako seks zaradi seksa, pohote… kot seks s čustvi. Je pa res, da se več čuti, če si zaljubljen.

“tako seks zaradi seksa, pohote… kot seks s čustvi”

Katerega postavljaš na prvo mesto? Kater ima “močnejši” čar?

… razen če nisi v situaciji, ko ni kaj zbirat ;-)))) ko si vesel, da je le seks, pa se sploh ne obremenjuješ, kakšen ;-)))

Hja, saj ko seksaš je itak super, pa adrenalin je na višku itd, itd. Samo pri meni je bilo tako, da se je ta strast in sreča končala takoj, ko se je končal seks, razumeš. Če punce nimaš rad, ti je (vsaj meni) potem malce nelagodno, če se hoče stiskat, pa crklat, itd. Takoj občutim neko krivdo, nelagodje in postane štala. Povsem drugače je, če si še zaljubljen vanjo, ker potem tudi po koncu seksa ostane tista prava sreča. Mogoče je samo še ta možnost, da se oba samo poseksata in potem brez kakšnih pretiranih čustev vstaneta, popijeta kavico, pa vsak na drugo stran (sam meni to ne sede, vsaj zaenkrat ne – al pa nisem še take prave srečal:-)). LP

“Mogoče je samo še ta možnost, da se oba samo poseksata in potem brez kakšnih pretiranih čustev vstaneta, popijeta kavico, pa vsak na drugo stran (sam meni to ne sede, vsaj zaenkrat ne – al pa nisem še take prave srečal:-)). “
…je po moje minimalna možnost, da se najdeta dva taka v pravem trenutku…morda sta na začetku oba na tem izhodišču, potem pa se eden zaljubi in je – spet štala ;-))

pa si bral mogoče zgodbo angeline jolie, v kateri razkrije, da zelo uspešno ločuje spolno življenje od družinskega in prizna, da ima moške partnerje, s katerimi se dobiva izključno zaradi sexa…no, meni se to ne zdi nič nemoralnega, če se ti znese je lahko samo dobro sproščanje…

imam pa občutek, da iščeš ljubezen, tisto sladko zadovoljstvo, ko misliš samo na eno osebo, ki postane center tvojega obstoja, razlog tvojih nasmehov in ko se v tebi pojavi neustavljiva želja, da to osebo maximalno zadovoljiš – želim ti, da vse to doživiš in da tvojo trenutno zagrenjenost nadomesti navihana predrznost in prešernost…

lp

Saj nisem rekel, da je nemoralno. Če ji je to v zadovoljstvo vredu. Hočem reči, da sem tudi jaz poskusil nekaj takega, in to še v takem času, ko sem bil najbolj ranljiv in poklapan in sem mislil, “kurc” vse skupaj, bom pa še jaz malo bluzil kar tko, pa je bila punca čisto vredu in lepa, samo nisem čutil tisto pravo (kako se že reče;-)). Sej pravim, da nimam nič proti, samo meni se ni najbolje izšlo.

Saj ni nič narobe, vsak naj najde svoje zadovoljstvo in srečo in če s svojim vedenjem ne povzroča bolečin kje drugje – naj!!!

In še enkrat, moje želje zate ostajajo nespremenjene.

lp

Hvala, za lepe želje:-)*

Ja no jaz se cist strinjam..men tud to ne uspeva.Mogoce mi pa kdaj bo…bomo vidl 😉

www.studentarija.net

Ko ti bo, se javi Rubyka moja!

:-)))))))
čaka v zasedi na plen … samo da se eni malce kolena zašibijo, pa bo skoču. Kajne???

Mah, idealno bi blo, ko bi bilo med partnerji vse ok, samo meni se zdi, da nas druge stvari toliko zasedajo in vzamejo toliko časa in energije, da potem to negativno vpliva na sam odnos. Ja saj meni se zdi to čisto logično, ko si mlajši imaš tudi več časa, manj obveznosti, manj raznega dela, sekerancije itd, itd. Takrat se tisočkrat lažje posvetiš drug drugemu, nakloniš veliko več pozornosti in podobno. Tak način življenja, kot postaja zdaj ni najbolj prijeten za dobre in zdrave medsebojne odnose, kar se lepo vidi tudi že v sedanjosti, razne statistike, koliko parov gre narazen, se ne poročajo več (dobro eni bodo rekli, da to itak nima smisla, samo še en strošek več, saj tako ali tako po določenem času deliva vse na pol) samo meni se zdi, da je to še vedno nekaj pozitivnega, ne vem no. Včasih se mi zdi, da hočemo potem nekaj na silo rešiti s temi božjimi dopusti, pa se ponavadi še takrat kaj spričkamo. Ja, hudičevo dobro se je treba potruditi, da ladjica varno pluje mimo vseh čeri, ki so na poti.

:-))))))))
Jasnooooo! Sam da jo ima! Aja, saj jo ima vsaka!

se zelo strinjam s tabo! na žalost nas res tale tempo ubija, pogovor poteka v glavnem še samo o otrocih, kam je treba skočit, kaj uredit in tako čez nekaj časa ugotovimo, da živimo drug mimo drugega, pa vendar še vedno drug z drugim.
in ker delo in okolje od nas zahteva da postajamo vedno bolj agresivni, zahtevni, nepopustljivi, se nam dogaja, da ugotovimo, da živimo s popolnoma drugo osebo kot smo se vanjo zaljubili. kaj zdaj? od razočaranja vse pustit? se smilit sam sebi? se sprijaznit z nastalo situacijo?… ne vem, vem samo to, da vedno ni idealno, ampak ni pa hudo, boleče, trpeče in zato se mi zdi vredno vložit še veliko nasmehov in dobre volje v moje okolje. in odkar sama “delim dobro voljo” opažam, da jo vse bolj tudi prejemam…
je pa res, da sem nepoboljšljiv optimist.
lp

Zelo, zelo pohvalno in poučno, samo tako naprej:-)

in če ti zdajle prilepim enga cmoka in pošljem enga do ušes raztegnjenega smajla, boš kaj boljše volje?

lp

Kaj ti misliš:-)))) Vsaj nekdo, da mal razveseli,
Hvala in Lp

Te bom dala na spisek..ni problema. 😉

www.studentarija.net

Ampak na I. mesto, sicer ne velja nič!

No zdj si pa ze zahteven 😉

www.studentarija.net

Itak sem zmeraj! Zato pa hočem le tebe kresnt!

Seksaj še ti in ne bo časa za tu;)) in ker si name čist pozabil-a, pa grem nazaj v ilegalo;)).

Ne, kar tu ostani!

New Report

Close