Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Zdej pa spet vsi seksajo ;-)))

Zdej pa spet vsi seksajo ;-)))

Nikjer nobenga!!! Kje ste, folk? Hej, malca pač ne traja tako dolgo ;-)))

OK, Lunca pa Kir sta še nekje med živimi, kje pa vsi drugi? Prav pogrešam srečka, pa heepa, pa krena, pa -mm-a, še backa je utihnla, ruby se redko oglaša, sadne skor ni na spregled, mojčka najbrž spet kuro poha…
Je že vse povedano, a ne? Pa dejte še kej novega sprobat, da se bo o čem menit!!! ;-))

Saj smo, saj smo….
Raztepeni okoli…..

Jaz životarim, v sexu, hahaha

Kaj sta me z Lunco obirali? Skoraj bi se zadušil!

plodno debato sva imeli, da … se ti je moglo fajn kolcat, hehe

Saj! In to na moj račun, pa sploh ne zvem zakaj sta me kritizirali, hmm

Saj te nisva…..
Hvalili sva tvoje skrite kvalitete……
Kdo pa upa tebe kritizirat, no………..

Lepo, da tudi mene nekdo pogreša! Sem bolj poletno naravnan, kljub vremenu, tako da nisem preveč od volje, da bi tipkal po računalniku. Saj veste, morje, sonce, dopust, sproščeno vzdušje, – kam to pelje :-))))

aha, pa še ženkica je prav fletno razpoložena za raznorazne igrice….
imejte se tudi vi….

To poletje se pa zgleda vsi veliko igramo…..
Pri nas tudi, hihi….

Bemti kuro………….zdaj pa je že cajt za kakega (kosmatega) petelina!
:))))

A me povabiš zraven?
hahahaha

Ja priznam, čist nč več se mi ne da komentirat. Ne vem, tolk natrpanega leta še nisem imel v življenju, pa sem verjetno mal zamorjen in apatičen. Ma upam, da bo kmalu kaj bolje. Pa še nekaj je, v resničnem življenju sem spoznal, da ogromno ljudi komaj čaka, da izve kaj slabega ali pa žgečkljivega o tebi, seveda se nato s tabo pogovarjajo kao res iskreno in razumevajoče, takoj nato se ti pa za hrbtom smejijo in opravljajo. Tko, da mogoče tud to mal vpliva na moje razmišljanje, v smislu nezaupanja. No saj vem, da je tu vse diskretno;-). Lepo se imejte.

No jaz se pridruzujem temu…

www.studentarija.net

Res je to s temi ljudmi, Heep….
Žal je to res. In zato je takle forum še najboljši strelovod za vse….. saj nihče ne ve, kdo smo….. razen nas, ki pa itak skup držimo….

Hihihi… pr nas pa nič… doma mislim ;-)))))

no ja… malo je forum tud zvodenel, če smo čist odkriti… Kup nekih dvogovorov v smislu kako si kaj, si me kaj pogrešala in podobno, kar bi boljk spadalo na klak klepet. Ni pa živega vraga, ki bi kaj resnega napisal, kako doživetje, kako fantazijo…

Res pa je, da glede na natrpanost urnikov, kar paše, da ni tu gor ful uh in ah in sploh zanimivo, ker bi bli pol vsi skup še bol zabasani s cajtom.

Ja, madona, a spet ne?!?!?!?!?!?!
Pa kaj maš ti to za ene razmere – dva mesca nič, pol pa te hoče ubit s seksom…… pol pa spet nič!

ne ne ne…. pravi, da je za večno konec… Eh, kaj bi se sekiral, ko je pa zunaj tako lepo vreme :-))))

-mm, ne bit tak črnogled! Večkrat si že pisal podobne besede in vedno se je srečno izteklo! In vsakič pol uživaš v divjem seksu kot da sta se na novo spoznala

Hja, kaj bo pa zdaj z onimi slikami tam na steni??????

Hm… slikami??

bomo videli…

so rekli slepi ;-))))

Hja, ker bo prazna stena, če jih odneseš!
Ker itak bi moral po njeno ti ven….. al kako že?!?!?!?!?

eh… bomo videli… škoda besed ;-))))

heep, držim pesti, da mine to, kar te dela zamorjenega … pa čist mimogrede: saj veš, kako seks pozitivno vpliva na naše počutje, kajne? :-)))

ja sem mislil, da vpliva dobro, tudi če nisi zaljubljen v osebo s katero seksaš, pa sem se zmotil. Seks je najboljši takrat, ko si še zaljubljen v osebo s katero seksaš, to drži kot pribito. A saj bo, saj bo, po mojem se bo kar naenkrat odprlo kaj nepričakovanega;-)

New Report

Close