Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravilec Jan Pravst

Zdravilec Jan Pravst

“Dr. Janez Trošt” – oseba s tem nikom ni zdravnik.

Mladenič Pravst, placebo zdravilec brez vozniškega izpita, ki dnevno snifa v pisarni. Ljudem razlaga da je učil specialce in neti spore med vsemi, ki jih pozna.
Verjetno duhovna skupnost prostofukačev katerim bo veliki mag Jan kuhal ajahuasko ne bo postala realnost.
Jan počasi bo čas da končaš svoje manipulacije in duševno posiljevanje ljudi.
Drogo ki jo prodajas po Prekmurju pa počasi prenehaj dobavljati.

Moja izkušnja z Janom je res dobra. Pomagal mi je in ga priporočam.

Za njega sem izvedela po priporočilu prijatelja, ki je tudi njemu pomagal.

Njegova ordinacija je ves čas nabito polna in vsi hodijo na priporočilo kakšnega sorodnika ali prijatelja. To je tudi en dober znak, da človek v takšnih časih brez oglaševanja napolni ordinacijo s čakalno dobo 2mesecev.

Me pa skrbi duševno zdravje osebe, ki na tem forumu tako vestno že 2leti piše takšne slabe komentarje, verjamem da njej ni pomoči, niti pri Janu 😉

Pozdravljeni.

Jaz sem imela z Janom izključno dobre izkušnje. Me pa zanima, tisti, ki ste bili v zadnjem času pri njem – kako ga dobiti? Po mailu je neodziven pa tudi prostorov na Rakuševi ni več?

Hvala in lep pozdrav

Zdaj je na Barletova 4Z v Medvodah 😉

Meni je Jan pomagal…pri eni težavi bolj, pri drugi manj…mi pa je. Vsem verjamem da ne more. So pa nekateri komentarji res nesramni, niti nebi ugibal kaj je res. Vsak naj gre probat, pa bo videl. Se pa strinjam da je včasih odpovedovanje terminov katastrofa.

 

Bi se dalo dobiti tel št. ali pa mail?

Bi bila zelo hvaležna.

mislim, da bi to bilo precej ne-fer, da se po forumu deli telefonska številka ali email od kogarkoli.

moje mnenje.

lp

Ja, glede na prejšnje komentarje se strinjam.

Vem, da Jan lahko zelo pomaga, pa nimam več kontakta, zato povprašujem. Mi vseeno lahko kako svetujete?

Odgovor na objavo uporabnika
Ana277, 11.11.2021 ob 22:07

Ja, glede na prejšnje komentarje se strinjam.

Vem, da Jan lahko zelo pomaga, pa nimam več kontakta, zato povprašujem. Mi vseeno lahko kako svetujete?

Živ.

V tej povezavi en navaja njegovo telefonsko, ali je prava ali ne pa ne vem.

Pokliči.

Kako uničiti salo na pasu?

A slučajno veš če Jan še dela?

Jaz sem enkrat bila tam pred leti in mi je pomagal, zdaj ga ne najdem več…

Tip izvaja obrede z drogiranjem z ayahuasco. Precej obiskovalcev je bodisi končalo na psihiatrični obravnavi, nekateri celo v komi. ODSVETUJEM.

New Report

Close