Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravo kosilo v 20 minutah

Zdravo kosilo v 20 minutah

Hvala za pojasnilo … včasih me zbodejo določeni imaginarni stereotipi …

Kar se pa AMC – ja tiče … ga imamo doma že več kot petnajst let … posoda je resda odlične kakovosti, zdravo pa kuhaš ravno toliko, kolikor ti paše.

Občudujem vse, ki imajo v 20 minutah zdravo kosilo … meni ne rata nikjer razen v restavraciji :-)))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Ja ampak pri AMC-ju se res hitro skuha s hitro pokrovko. Prej kot v ekonomu.
Jaz ga pohvalim, ker ga imam kuham tako kot se z njim kuha. Mi smo zadovoljni.
Imeli smo drugo posodo, pa so odpadali roči, termostati, se je zažgalo in se ni dalo oprati, se je skrivilo dno, so se stopili roči v pečici…ampak kakor komu paše.
Meni je fajn.

AMC posoda je preprosto zakon. Pri nas doma jo uporabljamo že 25 let in ko sem šla na svoje, je bila AMC posoda prva stvar zaradi katere sem vzela kredit. Mož je bil na predstavitvi skeptičen, jaz pa sem se le smehljala, saj sem vedela, kaj kupujem. Sedaj ne znamo kuhati brez tega. Najbolj zakon je goveja juha, ki, ne samo da je hitro kuhana, meso je zelo okusno in prav nič žilavo. Ko jem govejo juho in meso drugje, je okus neprimerljiv. Edina stvar, ki je resnica, je to, da je potrebno AMC posodo ZNATI uporabljati. Učenje pa je pri nas doma takrat, daljnega leta 1989, ko jo je mama kupila, trajalo 6 mesecev in še nadaljnih 6 je trajalo, da je mama pometala vse druge lonce stran….

ne govorte o cenah in o tem kako draga je, saj ko jo enkrat imaš, je neprecenljiva. Glavno, da ste pripravljeni plačevati za avto 10 let kredita… nek se vidi razkoš!

New Report

Close