Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravstvena oskrba

Zdravstvena oskrba

»To, da zaradi pandemije covida-19 niso več razglašene izredne razmere po vsem svetu, še ne pomeni, da covid-19 ne predstavlja nobene grožnje. […] Prepričani smo, da bo v prihodnosti spet prišlo do pandemije, zato se moramo na to pripraviti.« (Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, generalni direktor Svetovne zdravstvene organizacije, 22. maj 2023.)

 Zaradi pandemije covida-19 veliko ljudi še vedno čuti posledice na telesnem ali duševnem zdravju. Ali bodo vlade in zdravstvene organizacije lahko rešile trenutne zdravstvene probleme in ali bodo pripravljene na naslednjo pandemijo?

 Sveto pismo govori o vladi, ki bo poskrbela za naše zdravje. Pravi, da bo »Bog nebes ustanovil kraljestvo, ki ne bo nikoli uničeno«. (Daniel 2:44) Takrat »noben prebivalec ne bo rekel: ‚Bolan sem.‘« (Izaija 33:24) Vsi bodo dobrega zdravja in polni moči. (Job 33:25)

Se vam je vsem že zmešalo? Najprej tista Aisha z njenim Alahom, zdaj ga biksate z Jezusom, oboje na polno.
Kdaj boste pogruntali, da se vere ne vsiljuje in da s tem posiljevanjem več ljudi odvrnete, kakor osvestite ali pridobite?
Molite za nas nevernike, kot so vas učili, sicer pa nas pustite pri miru. To je krščansko, pravično in edino zveličavno.

Sicer pa v nebesih itak ni dovolj prostora za vse. Imejte jih zase, mi imamo čago v kurilnici.

Se podpišem (Nasilna vera).

 

Vesel oče

 

P.S. Pa Bogu se priporočite!

Kar ti se mu priporočaj. Mene je prevečkrat razočaral.

New Report

Close