Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Lahko pa da se je usral, ko je videl zjutraj pri komu je spal.

Verjetno ima težave z zdravjem, pomagaj mu.
Tu jih ne bosta rešila, temveč sama, na štiri oči.
Denar in rit ni za v javnost.

Moški lahko tudi krvavi, je podoben flek. Lahko je tudi kaj resnega, kar bi bilo treba z njim podebatirati in z ustreznim zdravnikom, šele zatem se iti sram in te infantilne finte.
Med dvema odraslima, ki sta si toliko blizu, da intimno občujeta, tabujev ne sme biti. Zdravje in osebna varnost pomeni tudi odkrit pogovor.
Sram te je lahko, če si tiho.

Vračajo se znane tematike. Kuglic pa ni bilo?

A pod povštrom pa ni pustil nič? Kakšno potičko?

Vse sem že doživela: posračkane gate, na oprani majici na 90° sledi dreka (zaradi obrisane riti), na rjuhi pa redne rjave sledi. Tudi na brisači sem že videla sledi izločkov.

Sem pa bila pred kratkim na obisku pri enem, ki je imel sicer solidno porihtano hišo in sem si nataknila ponujane copate. Ampak zdaj si že 14 dni mažem podplati s Conasporom, ker sem fasala glivice. Za popizdit in vedno bolj sem prepričana, da bom počasi prenehala z druženjem moške populacije, ker mi dviguje želodec.

pa ja, če si riti ne opereš, lahko celo rolo papirja porabiš, pa ti je ne bo ratalo tako obrisat, da se še vedno ne bo vsaj malo poznalo na rjuhi, ker bo to sled od znoja in ta sled bo prej rjava kot prozorna, ko ženska jaha tipa.
Drugo je, ko je ženska na hrbtu, ona ponavad še dvigne noge, tako, da ni straha, da se bi kaj poznalo na rjuhi…
[/quote]

Enkrat sem v qulandiji sral, ko je nekdo na sosednji školjki isto počel, pa mislim, da je zdristal človek, ker mu je cel čas pokalo iz riti, pa smrdelo je tudi prav tako … no, on si je rit zbrisal dvakrat, če sem dobro slišal, ko je vtrgal papir … Jaz si rit brišem po celo minuto … porabim ogromno papirja.

Ne vem kako je pri vas, ampak jaz si proti koncu pogledam papir, če je še kak flek na papirju. 😛 Je kar nagravžno to slišati … ampak boljše to, kot pa da ti rit smrdi po dreku.

Enkrat sem v qulandiji sral, ko je nekdo na sosednji školjki isto počel, pa mislim, da je zdristal človek, ker mu je cel čas pokalo iz riti, pa smrdelo je tudi prav tako … no, on si je rit zbrisal dvakrat, če sem dobro slišal, ko je vtrgal papir … Jaz si rit brišem po celo minuto … porabim ogromno papirja.

Ne vem kako je pri vas, ampak jaz si proti koncu pogledam papir, če je še kak flek na papirju. 😛 Je kar nagravžno to slišati … ampak boljše to, kot pa da ti rit smrdi po dreku.
[/quote]

tud jst, ampak, če boš šel sexat po tem in če se ne boš konkretno stuširal, pa sta v pozi, da te bejba jaha, ko ležiš na hrbtu gol na beli rjuhi, đabe ti celo rolo papirja porabiš, da se na belem papirju ne vidijo sledi, ker boš tako oznojen, da bo prišlo na rjuho to od znotrej zarad znoja, ni teorije, da se ne pozna, če nisi stuširan in umit u nulo, edin takrat ni straha za sledove.. No, sam sem videl prav lušno bejbo v sauni, ki je bila ovita v belo velko brisačo, pol pa položi to brisačo na ležišče in vidiš feler te lepote, možno, spet pa moreš upoštevat, da lahko, da je bila kratkovidna in je preprosto to spregledala……

Mel nekako podobno izkušnjo. V študenstskih časih sem imel ameriškega cimra, ki je imel konstantno prebavne težave. Je bil na sekretu tudi po trikrat na dan, vsakič po pol ure in to vsak dan. Kakorkoli, ob neki priložnosti se je očitno po takem obisku WCja šel stuširat in ker si očitno ni obrisal riti mu je del dreka padel na tla v tuš kabini.

Ne vem ali ni videl, ali kaj, ampak jaz sem zjutraj, še čisto zalepljen odšel pod tuš in direktno stopil na to njegovo svinjarijo. Ker sem kar nekako pričakoval da bom od tega svinjskega bedaka fasal vsaj glivice na nogah sem hvala bogu pod tušem vedno nosil natikače. Vseeno mi gre še sedaj na bruhanje ko pomislim na to izkušnjo. Kljub temu da je imel človek verjetno nekakšne zdravstvene težave ne najdem lepih besed za njega, ker mi je praktično uničil pol leta življenja, ker sem vsakič ko sem stopil v sobo in kopalnico razmišljal o tej prigodi. Od takrat nisem nikoli več niti hodil bos ali v štumfih po sobi, vedno obut (kar je vsaj za moje navade od doma nenavadno).

Omenil mu tega nisem nikoli, ker nisem vedel kako. Je bilo mene sram, kako bi bilo šele njemu. So pa šli po tej izkušnji najini socialni odnosi totalno v božjo mater. Štiri ali pet mesecev sva govorila samo še nujne stvari in to je bilo to. Po enem semestru bivanja z njim sem se izselil. Enostavno nisem mogel mimo tega.

ha ha ha…..to je pa post tedna!

pa ja, če si riti ne opereš, lahko celo rolo papirja porabiš, pa ti je ne bo ratalo tako obrisat, da se še vedno ne bo vsaj malo poznalo na rjuhi, ker bo to sled od znoja in ta sled bo prej rjava kot prozorna, ko ženska jaha tipa.
Drugo je, ko je ženska na hrbtu, ona ponavad še dvigne noge, tako, da ni straha, da se bi kaj poznalo na rjuhi…
[/quote]

Ta tvoja teorija je čudna. Še nikoli nisem slišala za to, niti doživela.

Ja, najbrž je imel kako razdraženo črevesje ali kaj takega. Jaz sem tudi imela tipa s to nadlogo, pa je bilo res zoprno! Cele ure na sekretu, pa smrad po celi bajti….

Ta tvoja teorija je čudna. Še nikoli nisem slišala za to, niti doživela.
[/quote]

pa si kdaj intezivno konkretno jahala na tipu, ko je on ležal na hrbtu gol in ni bil tist dan konkretno umit in stuširan, takrat, ko se ženska nasaja gor na trd penis, tip premika noge, posledično se ritnice od tipa širijo in, ko leži, đebe tipu cela rola papirja, ki jo je uporabil tist dan na suho, ko je bil na velki potrebi, če se ni šel konkretno umit. Hvala bogu pa, če si vedno sexala s tipom, ki je bil pred akcijo u nulo umit….

pri vsaki školjki bo odzdaj naprej še flaška. Tudi mija je tako zorana naterala ….


Hahahaha ja no, ko je folk tolk razgledan in vidi, da mišice popustijo zgolj zaradi analca…….jaooo

pa si kdaj intezivno konkretno jahala na tipu, ko je on ležal na hrbtu gol in ni bil tist dan konkretno umit in stuširan, takrat, ko se ženska nasaja gor na trd penis, tip premika noge, posledično se ritnice od tipa širijo in, ko leži, đebe tipu cela rola papirja, ki jo je uporabil tist dan na suho, ko je bil na velki potrebi, če se ni šel konkretno umit. Hvala bogu pa, če si vedno sexala s tipom, ki je bil pred akcijo u nulo umit….
[/quote]

Zame tudi čisto nova stvar. Ženske, povejte, je katera to doživela?? ?

pa si kdaj intezivno konkretno jahala na tipu, ko je on ležal na hrbtu gol in ni bil tist dan konkretno umit in stuširan, takrat, ko se ženska nasaja gor na trd penis, tip premika noge, posledično se ritnice od tipa širijo in, ko leži, đebe tipu cela rola papirja, ki jo je uporabil tist dan na suho, ko je bil na velki potrebi, če se ni šel konkretno umit. Hvala bogu pa, če si vedno sexala s tipom, ki je bil pred akcijo u nulo umit….
[/quote]

Ti si res en – Popay .. Če je človek čist, je čist, če je pa umazan, je pa umazan. In ti čist nisi okoli riti nisi, če se ti to dogaja, da umažeš posteljino z drekom (izgovor je samo izgovor).

Zame tudi čisto nova stvar. Ženske, povejte, je katera to doživela?? ?
[/quote]

Ne. Tip naklada in vleče moške iz dreka.

Meni je sicer školjko tipček posral in to po pokrovu! Ne vem ali je imel navzgor obrnjeno ritno luknjo. Tega vsekakor nisem preverila v postelji, sem ga prej nagnala iz stanovanja.

Kaj imata Mija in Zoran z islamom?

pa si kdaj intezivno konkretno jahala na tipu, ko je on ležal na hrbtu gol in ni bil tist dan konkretno umit in stuširan, takrat, ko se ženska nasaja gor na trd penis, tip premika noge, posledično se ritnice od tipa širijo in, ko leži, đebe tipu cela rola papirja, ki jo je uporabil tist dan na suho, ko je bil na velki potrebi, če se ni šel konkretno umit. Hvala bogu pa, če si vedno sexala s tipom, ki je bil pred akcijo u nulo umit….
[/quote]

Ko tip leži, so njegove ritnice stisnjene. Ko baba jaha zgoraj, se njene ritnice pošteno razširjenje. Zavonjal si njeno rit, ne svojo. Sploh, ko se začne od užitka znojit, udari dražeči vonj v nod. Tudi babšeta so take packe, da te na rit vrže. Sem dajal svoje čase prat spodnje hlačke od bivše v pralni stroj. Vse so bile malo posrane. Za sabo ni nikoli temeljito spočohala wc školjke, vedno je kak košček dreka ostal. Kadar je predlagala predigro 69 sem jo prvo steral, da si je šla umit rito.

Ko tip leži, so njegove ritnice stisnjene. Ko baba jaha zgoraj, se njene ritnice pošteno razširjenje. Zavonjal si njeno rit, ne svojo. Sploh, ko se začne od užitka znojit, udari dražeči vonj v nod. Tudi babšeta so take packe, da te na rit vrže. Sem dajal svoje čase prat spodnje hlačke od bivše v pralni stroj. Vse so bile malo posrane. Za sabo ni nikoli temeljito spočohala wc školjke, vedno je kak košček dreka ostal. Kadar je predlagala predigro 69 sem jo prvo steral, da si je šla umit rito.
[/quote]

Isti ptice skup letate. Isti posranci tudi.

Isti ptice skup letate. Isti posranci tudi.
[/quote]

Očitno ne, če je bivša.

Ti si res en – Popay .. Če je človek čist, je čist, če je pa umazan, je pa umazan. In ti čist nisi okoli riti nisi, če se ti to dogaja, da umažeš posteljino z drekom (izgovor je samo izgovor).
[/quote]

Ni panike za mene, nisi poštekala kaj pišem, jst se vedno pod tušem temeljito umijem, tuširam se pa seveda vsak dan, hočem pa to povedat, da, če se ne tuširaš, lahko celo rolo papirja uporabiš, pa ne boš mogel zbrisat vsega po velki potrebi in, če greš v takšnem stanju sexat, bodo garant sledovi, đabe si celo rolo papirja uporabil, ker, če se boš na suho brisal, boš še hemeroide fasal, ker brišeš tisto vlago, ki je stalno prisotna na intimnih delih, so pa zdej vlažilni robčki, ki res ok. očistijo ampak te ne smeš v školjko metat, kaj pa zdej, jih daš v žep al torbico, ko nisi doma…., al jih mirne duše v školjko vržeš, no, če to delaš, te bi jst dal na kumunalo delat, ve se kater papir gre v školjko, vlažilni robčki ne gredo tja.
Kdo pa recimo dons nosi še belo spodnje perilo, skor noben…, ve se zakaj ne, ker, če samo en prdec spustiš, ni več ariel al pa persil čistine… Samo to so tabu teme..
Si jahala kdaj tipa in se strastno nabijala na penis, ko je tip gol ležal na beli rjuhi, razn s tvojim kao “Popaj”-em, če se že imenuješ oliva, ki se recimo pred vsakim fu-kom stušira recimo u nulo, heh.., pa pol pogledal rjuho kak oje še bala in brez fleka, ko je vse teklo od vaju… Moški nimajo problema z zaprtjem kot ženske, ki hodjo na wc na dva ali tri dni…. moški gredo tud dvakrat na dan na sekret, ne samo enkrat.
Evo še pesem so napisali v imenu tega problema, no ta bi lahko še na evrovizijo šla, ker nekako opisuje dost realno dogajanje na evroviziji, hehe.., men se pa več ne, da sodelovat v tej temi. V glavnem jst nimam problema s tem, če nism stuširan se ne uležem v pojstlo..

https://www.youtube.com/watch?v=hiDRReWcJso

Očitno ne, če je bivša.
[/quote]

Bo nova ista. Smrad se na daleč privlači

Bo nova ista. Smrad se na daleč privlači
[/quote]

Očitno res, če si se že vtaknilo v mene.

New Report

Close