Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Že drugič mi je pustil na rjuhi rjav flek

Očitno res, če si se že vtaknilo v mene.
[/quote]

S tem si priznal da si dihur. Ccc

Joj oprosti, a prva asociacija mi je bila “ne vleci tako močno”:):):)

Ni panike za mene, nisi poštekala kaj pišem, jst se vedno pod tušem temeljito umijem, tuširam se pa seveda vsak dan, hočem pa to povedat, da, če se ne tuširaš, lahko celo rolo papirja uporabiš, pa ne boš mogel zbrisat vsega po velki potrebi in, če greš v takšnem stanju sexat, bodo garant sledovi, đabe si celo rolo papirja uporabil, ker, če se boš na suho brisal, boš še hemeroide fasal, ker brišeš tisto vlago, ki je stalno prisotna na intimnih delih, so pa zdej vlažilni robčki, ki res ok. očistijo ampak te ne smeš v školjko metat, kaj pa zdej, jih daš v žep al torbico, ko nisi doma…., al jih mirne duše v školjko vržeš, no, če to delaš, te bi jst dal na kumunalo delat, ve se kater papir gre v školjko, vlažilni robčki ne gredo tja.
Kdo pa recimo dons nosi še belo spodnje perilo, skor noben…, ve se zakaj ne, ker, če samo en prdec spustiš, ni več ariel al pa persil čistine… Samo to so tabu teme..
Si jahala kdaj tipa in se strastno nabijala na penis, ko je tip gol ležal na beli rjuhi, razn s tvojim kao “Popaj”-em, če se že imenuješ oliva, ki se recimo pred vsakim fu-kom stušira recimo u nulo, heh.., pa pol pogledal rjuho kak oje še bala in brez fleka, ko je vse teklo od vaju… Moški nimajo problema z zaprtjem kot ženske, ki hodjo na wc na dva ali tri dni…. moški gredo tud dvakrat na dan na sekret, ne samo enkrat.
Evo še pesem so napisali v imenu tega problema, no ta bi lahko še na evrovizijo šla, ker nekako opisuje dost realno dogajanje na evroviziji, hehe.., men se pa več ne, da sodelovat v tej temi. V glavnem jst nimam problema s tem, če nism stuširan se ne uležem v pojstlo..

https://www.youtube.com/watch?v=hiDRReWcJso
[/quote]

Cel spis glede brisanja in robčkov. LOL! Če ne veš, najdejo se tudi takšni robčki, ki jih lahko vržeš v WC, je pa res, da večine ne smeš. Imaš vse označeno/napisano.
In nikoli še nisem naletela na nek normalen WC, kjer ne bi bilo koša. V koš mečemo tudi vložke, tampone, itd. Bi bila svinjarija, če ga ne bi bilo 🙂 Vlažilne robčke pa imam vedno v torbici že zato, da si lahko obrišem roke na poti ali recimo pazduho poleti, ker deodorant čez švic tudi nima smisla nanašat, se je fajn obrisat prej.

Meni bi enkrat pustil flek, drugič mu tega ne bi več omogočila. Fuj, mislim, kaj ljudje ne morejo poskrbet za osnovno higieno. Puščanje sledi blata je res tisti ekstrem, ki bi me odvrnil od človeka.

Prvo naj se avyor osloci ali se je tip posral ali je puatil rjavi madez, ker gre za dvw razlicni zadevi.
Potem naj pove ali gre za oaebo, s katero ke ze vec let ali osebo. S katero je bila 5x v postelji.
Vsekakor so se rjavi fleki pri nas pojavili – ni slo za nehigieno – pac pa za zdravstveno stanje, ki mi ga je poalusal prikriti.
Lahko recem le – hvala bogu za rjave fleke na posteljnini.


Ahhhahahhhhhh

Aja… Izjava: partner mi je ze deugic umazal posteljo…
Veliko pove o tebi – kot tudi sam zapis.
Predvidevam, da je postelja VAJINA – vsaj morala bi biti.
Na tvojem mestu bi me bilo sram zapisanega


lol


Ja, če sta bila pri njej, je to njena postelja. Kje piše, da živita skupaj? Predvidevam, da nekomu, ki živi s tabo, takšne stvari kar hitro poveš. Jaz bi mu v tem primeru sigurno kaj rekla. Če pa bi bilo neko novo “razmerje”, pa sori, ga odpišem, da mi pusti rjav flek, ki je sigurno od blata. Kaj drugega bi bilo?

je jedel nutelo v postelji? Si ga vprašala?

Ti si res en – Popay .. Če je človek čist, je čist, če je pa umazan, je pa umazan. In ti čist nisi okoli riti nisi, če se ti to dogaja, da umažeš posteljino z drekom (izgovor je samo izgovor).

U Lublan je velik pedrov ….

Ve se tle norca delate, ne veste, kako je imeti ponesrečenega sina, ki se podela….in vsak dan pospravljanje.

Če bi potovali po arabskih državah in po jugu bivše juge bi vedeli in videli poleg WC (običajno jih imajo na štrbunk) tudi koške. Tam posran pa pir ne smejo mečati u šoljo.

In vidiš in vohaš, kaj so ljudje jedli prejšni teden.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwj14N3rrp_iAhWCC-wKHXQxBPkQyCkwAHoECAoQBQ&url=https{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2F{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwww.youtube.com{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}2Fwatch{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3Fv{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3D5vkcUjYLxLo&usg=AOvVaw1w1_Fy9forDM-vzos0pxpD

Kako mu dovoliš, da te foqa z usrano ritjo. Jao, majko mila.


Wot??
[/quote]

Se zgodi. 🙂

drug drugega programiramo

Isto vprašanje se mi poraja.

Da nisva imeli istega tipa?
Res je nadležno…. sva skoraj zamudila vkrcavanje na avion, ker je bil v stranišču.
Enkrat so naju pa kolegi povabili v svoj apartma. Dva dni je deževalo, pa smo bili bolj noter. Sploh ni nič pazil na kaj daje vase: čips, pir, pekoča hrana in potem smo vsi ostali poslušali njegovo driskanje na sekretu. Smrad pa tudi grozljiv in wc brez okna.
Takrat mi je bilo tako nerodno….no, pol sva midva končala.

Enim je pa res dolgčas na tem svetu. Kakšne imate? Mene zanima ,ko bo ta tvoj dragi kdaj hudo zbolel,upam,da ne ,boš ga potem nadrla,ker se bo slučajno podelal v postelji,ker ni mogel iz postelje??

Ne bi se ti raje prej pozanimala,če ta flek bolj nakazuje kakšno bolezen,preden ga nahruliš.
Lahko je pa tudi jedel kaj čokoladnega v postelji…

Jaz sem se pa tako nasmejala ob branju te teme. Resno?
Kdo da takšno temo tu gor?

Ene ali eni pa že zapustijo svoje drage,ker jim puščajo rjave madeže na rjuhah?? Ha,ha in joj ob enem.
Ker nihče od veleumov ne pomisli,da je tisti rjavi flek tudi lahko kri in kaže na kaj resnega.

Se smejim in me glava boli istočasno.

Ti tipa pred seksom temeljito pregledaš?

To se desilo i kod mene i Blaša….

New Report

Close