Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Že takoj zjutraj slabe volje – izpoved

Že takoj zjutraj slabe volje – izpoved


Jaz tudi.[/quote]

Jest bi tudi zraven sebe v postelji enega takega , ki mi je všeč, poudarek je, na všeč …. Ne, takih pa ni…. ne, samo takega ni. Takega pa ne morem zaznati,…. samo tega ki je vedno v temi in pol še mene dol vleče.

No, pol pa ne, verjemi pa da te stvari le napredujejo in zanikanje, ki je izredno močno in splošno zančilno pri duševnih boleznih, ti ne bo pomagalo, slej kot prej boš pristala na hospitalizaciji. Tako da bi bilo pametneje, da prej začneš brzdat simptome s pomočjo zdarvnika.[/quote]

Pa ti si nor, kaj naj drugega rečem….. Itak, jasnovidce (tudi take kot sem jaz – ni od mene odvisno kakšne so vizije in se sploh ne nanašajo na prihodnost) je treba dati na tabletke, da bodo pod kontrolo, da slučajno ne bi postali jasnovidni in vse nadzirati…. Itak…. le kaj drugega se sploh zgodi v tej vukojebini….[/quote]

Šesti čut ali psihoza, v bistvu je čisto vseeno. Imaš dve možnosti, ali greš na zdravila in s tem izgubiš tako šesti čut in jasnovidnost, kot tudi črnega moža in živiš brez tega daru, ampak tudi brez črnih energij naprej, dokaj zadovoljno življenje.

ALi pa vztrajaš pri tem, tako kot je. V stalnem strahu in odpovedovanju vsemu lepemu, ampak s šestim čutom in jasnovidnostjo.

Odločitev je v bistvu tvoja.

Pa ti si nor, kaj naj drugega rečem….. Itak, jasnovidce (tudi take kot sem jaz – ni od mene odvisno kakšne so vizije in se sploh ne nanašajo na prihodnost) je treba dati na tabletke, da bodo pod kontrolo, da slučajno ne bi postali jasnovidni in vse nadzirati…. Itak…. le kaj drugega se sploh zgodi v tej vukojebini….[/quote]

Šesti čut ali psihoza, v bistvu je čisto vseeno. Imaš dve možnosti, ali greš na zdravila in s tem izgubiš tako šesti čut in jasnovidnost, kot tudi črnega moža in živiš brez tega daru, ampak tudi brez črnih energij naprej, dokaj zadovoljno življenje.

ALi pa vztrajaš pri tem, tako kot je. V stalnem strahu in odpovedovanju vsemu lepemu, ampak s šestim čutom in jasnovidnostjo.

Odločitev je v bistvu tvoja.[/quote]

Ja, to je res…. če bi bil samo ta, energijsko temen, bi šla najbrž res v to… ampak ni. Moja jasnovidnost ni tipična,… sploh ni v vizijah, no včasih so tudi te ampak zelo redko. Nekaj je v zaznavanju… zato me ta “motnja” tako prekleto moti, ker sedi na meni…. kot ovira… kot zapora, kot zapor…. Ko tega še ni bilo je bilo kot v nebesih…. Je bila čista mistika…. neopisljivo, potem pa ta parazit, kar naenkrat….

Ooo, jebo te,… pa to je ta ista, ki je zadnič bluzila s šestim čutom, mislim, da kako jo bi en tip rad položil al neki podbnega….. Kot pravim, avtorica, moj šesti čut pravi, ko boš enkrat orng nategnjena od enga tipa tako kot se za gre,se bo sedmi čut vklopil in boš samo ponavljala …… še, še, šeeee…. jebeš šesti čut, naj me kresne sedmi čut.

To ni res. Takrat me je en znerviral, zato je nastala tista tema. O seksu in kako seksam pa ne mislim tukaj pisat.

Šesti čut ali psihoza, v bistvu je čisto vseeno. Imaš dve možnosti, ali greš na zdravila in s tem izgubiš tako šesti čut in jasnovidnost, kot tudi črnega moža in živiš brez tega daru, ampak tudi brez črnih energij naprej, dokaj zadovoljno življenje.

ALi pa vztrajaš pri tem, tako kot je. V stalnem strahu in odpovedovanju vsemu lepemu, ampak s šestim čutom in jasnovidnostjo.

Odločitev je v bistvu tvoja.[/quote]

Ja, to je res…. če bi bil samo ta, energijsko temen, bi šla najbrž res v to… ampak ni. Moja jasnovidnost ni tipična,… sploh ni v vizijah, no včasih so tudi te ampak zelo redko. Nekaj je v zaznavanju… zato me ta “motnja” tako prekleto moti, ker sedi na meni…. kot ovira… kot zapora, kot zapor…. Ko tega še ni bilo je bilo kot v nebesih…. Je bila čista mistika…. neopisljivo, potem pa ta parazit, kar naenkrat….[/quote]

Ja, potem si se pa očitno odločila za tako životarjenje. Nehi jamrat in sprejmi. Lahko pa to spremeniš, samo nočeš. Ne moreš imeti obojega, žal.

Ja, to je res…. če bi bil samo ta, energijsko temen, bi šla najbrž res v to… ampak ni. Moja jasnovidnost ni tipična,… sploh ni v vizijah, no včasih so tudi te ampak zelo redko. Nekaj je v zaznavanju… zato me ta “motnja” tako prekleto moti, ker sedi na meni…. kot ovira… kot zapora, kot zapor…. Ko tega še ni bilo je bilo kot v nebesih…. Je bila čista mistika…. neopisljivo, potem pa ta parazit, kar naenkrat….[/quote]

Ja, potem si se pa očitno odločila za tako životarjenje. Nehi jamrat in sprejmi. Lahko pa to spremeniš, samo nočeš. Ne moreš imeti obojega, žal.[/quote]

Zakaj ne, če sem imela včasih. Sej je vedno en in isti, ki je motnja.

Ja, potem si se pa očitno odločila za tako životarjenje. Nehi jamrat in sprejmi. Lahko pa to spremeniš, samo nočeš. Ne moreš imeti obojega, žal.[/quote]

Zakaj ne, če sem imela včasih. Sej je vedno en in isti, ki je motnja.[/quote]

Zato, ker to kar je bilo včasih, je bilo včasih, sedaj je pa tako kot je sedaj.
In živiš v sedanjosti, ne v preteklosti.

Zakaj ne, če sem imela včasih. Sej je vedno en in isti, ki je motnja.[/quote]

Zato, ker to kar je bilo včasih, je bilo včasih, sedaj je pa tako kot je sedaj.
In živiš v sedanjosti, ne v preteklosti.[/quote]

Ja, če bi bil to edini problem, ki ga imam, bi še šlo. Pa imam še druge, bistveno večje od tega in nimajo veze s 6. čutom. In ko večji problem pride, se ta zdi nepomemben. Trenutno ta velikega problema ni (začasno ga ni), zato je ta manjši izplaval na površje…. Se mi zdi, da bi morala rešiti najprej ta velike, potem, ko bi bili ta veliki rešeni, se pa ukvarjat še s tem. Neumno se mi pa zdi, da se en manjši problem rešuje, ta velikega se pa izpusti, kot da ga ni in ni pomemben….

In kdo bo potem skrbel zame do konca življenja, ker bi si skurila možgane, sama sebi, ker samo na ta način lahko izklopiš 6. čut.

Zato, ker to kar je bilo včasih, je bilo včasih, sedaj je pa tako kot je sedaj.
In živiš v sedanjosti, ne v preteklosti.[/quote]

Ja, če bi bil to edini problem, ki ga imam, bi še šlo. Pa imam še druge, bistveno večje od tega in nimajo veze s 6. čutom. In ko večji problem pride, se ta zdi nepomemben. Trenutno ta velikega problema ni (začasno ga ni), zato je ta manjši izplaval na površje…. Se mi zdi, da bi morala rešiti najprej ta velike, potem, ko bi bili ta veliki rešeni, se pa ukvarjat še s tem. Neumno se mi pa zdi, da se en manjši problem rešuje, ta velikega se pa izpusti, kot da ga ni in ni pomemben….

In kdo bo potem skrbel zame do konca življenja, ker bi si skurila možgane, sama sebi, ker samo na ta način lahko izklopiš 6. čut.[/quote]

Mogoče tako kot vsi ostali, ki se zanašamo na pet čutov?

Kakorkoli, izbira je tvoja.

Ja, če bi bil to edini problem, ki ga imam, bi še šlo. Pa imam še druge, bistveno večje od tega in nimajo veze s 6. čutom. In ko večji problem pride, se ta zdi nepomemben. Trenutno ta velikega problema ni (začasno ga ni), zato je ta manjši izplaval na površje…. Se mi zdi, da bi morala rešiti najprej ta velike, potem, ko bi bili ta veliki rešeni, se pa ukvarjat še s tem. Neumno se mi pa zdi, da se en manjši problem rešuje, ta velikega se pa izpusti, kot da ga ni in ni pomemben….

In kdo bo potem skrbel zame do konca življenja, ker bi si skurila možgane, sama sebi, ker samo na ta način lahko izklopiš 6. čut.[/quote]

Mogoče tako kot vsi ostali, ki se zanašamo na pet čutov?

Kakorkoli, izbira je tvoja.[/quote]

Jest bi najprej rešila problem, ki se rešiti da. Ta velik problem. Če ta velikega ne morem rešiti, je manjši itak nepomemben oziroma zanemarljiv….

Večina ljudi, ki pravi, da ima 6. čut in podobne zadeve, so prevaranti ali bolni. Vseeno pa zaradi osebnih izkušenj verjamem, da te stvari obstajajo. Zaradi načina kako pišeš (kot bi blodila in se zgubljala – oprosti), menim, da imaš neke težave. Vem tudi, da ni vsak psihiater ok, daleč od tega. Najbolje, da o teh stvareh spregovoriš s kakšno pomembno osebo v tvojem življenju in skupaj poiščeta pomoč. Vem, da je brez veze, da to pišem, ker vidiš v vseh sovražnike, ampak poskusiti ni greh.

“Kot bi blodila in se izgubljala….” – če ne moreš dojeti napisanega, pač ni moj problem. Sej sem v enem postu napisala, da ljudje posplošujejo bla bla, pejt prebrat za nazaj.

V mojem življenju ni pomembne osebe. Če bi bila, pa je ni. Z nikomur se o tem ne morem pogovoriti, ker take osebe ni. Vem točno kaj ljudje mislijo o vsem. Bi morala biti že retard, da bi se o tem pogovarjala z ljudmi, za katere točno vem kaj si mislijo o takih zadevah. To je zame znak norosti. Da se pogovarjaš z ljudmi, ki nimajo pojma o teh zadevah, da se potem naokoli govori “baba čula…”. Za to moraš biti pa že res nor.

“Kot bi blodila in se izgubljala….” – če ne moreš dojeti napisanega, pač ni moj problem. Sej sem v enem postu napisala, da ljudje posplošujejo bla bla, pejt prebrat za nazaj.

V mojem življenju ni pomembne osebe. Če bi bila, pa je ni. Z nikomur se o tem ne morem pogovoriti, ker take osebe ni. Vem točno kaj ljudje mislijo o vsem. Bi morala biti že retard, da bi se o tem pogovarjala z ljudmi, za katere točno vem kaj si mislijo o takih zadevah. To je zame znak norosti. Da se pogovarjaš z ljudmi, ki nimajo pojma o teh zadevah, da se potem naokoli govori “baba čula…”. Za to moraš biti pa že res nor.[/quote]

Takih in podobnih prepričevanj, kot jih ti izlivaš tu, je v vsaki psihiatrični ustanovi polno. Tako da , kar vstajaj se vsako jutro slabe volje, će ti tako ustreza zaradi “nadnaravnih moči”, ko bo dovolj hudo, te bodo že drugi peljalio tja , kjer ti lahko pomagajo, če si sama nočeš in zanikaš.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

“Kot bi blodila in se izgubljala….” – če ne moreš dojeti napisanega, pač ni moj problem. Sej sem v enem postu napisala, da ljudje posplošujejo bla bla, pejt prebrat za nazaj.

V mojem življenju ni pomembne osebe. Če bi bila, pa je ni. Z nikomur se o tem ne morem pogovoriti, ker take osebe ni. Vem točno kaj ljudje mislijo o vsem. Bi morala biti že retard, da bi se o tem pogovarjala z ljudmi, za katere točno vem kaj si mislijo o takih zadevah. To je zame znak norosti. Da se pogovarjaš z ljudmi, ki nimajo pojma o teh zadevah, da se potem naokoli govori “baba čula…”. Za to moraš biti pa že res nor.[/quote]

Takih in podobnih prepričevanj, kot jih ti izlivaš tu, je v vsaki psihiatrični ustanovi polno. Tako da , kar vstajaj se vsako jutro slabe volje, će ti tako ustreza zaradi “nadnaravnih moči”, ko bo dovolj hudo, te bodo že drugi peljalio tja , kjer ti lahko pomagajo, če si sama nočeš in zanikaš.[/quote]

Ti si nor. kaj pa včasih, ko ni bilo norišnic. Zakaj pa takrat ni bil vsak ta drug nor? Moji predniki so bili pa jasnovidni že takrat, bistveno bolj kot jaz danes.

Neverjetno, ampak to ime, ki ga imam sedaj spremlja število 777 :))

Res je in še marsikaj te spremlja, da ti že celo dopldan pošteno seka v dolgočasju in vidni bolečini neuslišanosti in obupa.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Res je in še marsikaj te spremlja, da ti že celo dopldan pošteno seka v dolgočasju in vidni bolečini neuslišanosti in obupa.[/quote]

Res je in še marsikaj te spremlja, da ti že celo dopldan pošteno seka v dolgočasju in vidni bolečini neuslišanosti in obupa.[/quote][/quote]

Od kdaj si dr. Psihiatrovič Pametnjakovič :)))) da boš bolj pameten od vseh strokovnjakov skupaj.

[/quote]

Od kdaj si dr. Psihiatrovič Pametnjakovič :)))) da boš bolj pameten od vseh strokovnjakov skupaj.[/quote]
Umij se lepo, malo pošlihtaj, pa ti bomo priskrbeli enega jebača, da vidiš kak svet, kaka videnja in kaki neverjetni čuti se ti bodo šele potem odprli.:-)))

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Verjetno boš morala sama malo bolj konkretno pristopiti, da se ti bo jasnilo kaj bolje, da boš na koncu ti vedela, kaj misliš in ne kaj drugi mislijo in se ravnala po tem, kaj mislijo drugi in ne ti.

Če začutiš ljudi, mi mogoče lahko pomagaš.
Kako naj se rešim svojega velikega problema?

Diagnoza: bolezen vsega preveč.

Osnova in tvoje prepričanje. Če je kamen na poti, bo tudi takrat, ko ga ne bo. Če je pa že kamenček, pa takrat ne bo več na poti v napoto, bo morda celo dobrodošel, ker ni samo srak in dihurjev, podgan za prispodobo, tudi še s krokodili, ki v reki Nil, ko bosanc tažadn vpraša, kdo je bil v njej, pa je bila scena obrnjena. Pač izberi, kaj boš, saj ti nihče ne prepoveduje, ne omejuje. Zato si predvsem ti. Pusti ostalo, ker tudi rigala ne boš na poslovnem sestanku. Če ne moreš rignit sedaj, ker tako vidiš, pa prdni, mogoče se bo obratno drugače videlo. Umit se zdraven pa tudi ni treba, bo realno dobro popotnica, kako bi vsaj približek zgledalo. Al ne? Ker potem ti ne moremo rečiti niti ostali, hvala za trud he.

Vprašaj še malo okrog, na Mon, če ti tole ni dovolj. Samo ne moremo biti nadomestki, če lahko kdo razlikuje.

New Report

Close