Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Že takoj zjutraj slabe volje – izpoved

Že takoj zjutraj slabe volje – izpoved

Verjetno shizofrenija

Verjetno shizofrenija[/quote]

O madonca, pa tale forum je pa poln psihiatrov… koliko ljudi mi je torej danes postavilo diagnozo… :))))

Sami doktorji, tako kot med migranti :)))

Sami dr. Psihiatrus Pametnjakovič Tepkus von Butalistan

Ja, saj te slišimo.

Jasno je, da nisi to, kar se predstavljaš, najbrž si neka Rogovka, ki poskuša sprovocirati neumen folk na nekem portalu, da se cel dan ukvarja s tvojimi provokativnimi zapisi.

Zdaj pa pojdi spat in jutri NE nadaljuje te nebuloze.

Ker si dolgočasna.
Ker si prozorna.
Ker si tečna.

Bo šlo?

Pa kaj misliš, da si? Kdor hodi na FDV ali ma neke zveze s to fakulteto je zame itak Butalec, ker za logiko še slišali niso na tem faksu….. Verniki…. vse temelji na veri… namesto, da bi temeljijo na logiki…. zato takih itak sploh ne jeham….

Mene pa cist zares zanima kako si prisla do tega da mas 6 cut bols razvit, da si jasnovidna? A tega tipa ko ga srecujes v mislis poznas ali ti je tujec? Pravijo da vse face enx v lajfu vidis nekje..
A pohas ? Ce se ne probaj, da vidis ce ti sede… Ce ja, pol pa probaj nehat, da vidis ce je kaj vpliva.
A zivis sama, mas familijo ?
Kdaj se ti zdi da so se ti zacele pojavlati crne misli?
Koliko si stara?
Predlagala bi ti mogoce se kaksne druge naravne droge, ki malo “odpirajo obzorja”…

Ne, ne kadim trave, mi ne sede, pač ne maram je. Kakšne črne misli? To niso misli. To nima nobene vezi z mislimi, ampak izključno z “zaznavanjem”, čutenjem… Ni vezano ne na prisluhe, ne na vizije, slike…. nič od tega ampak z zaznavanjem…. pač energija…

Pa kaj misliš, da si? Kdor hodi na FDV ali ma neke zveze s to fakulteto je zame itak Butalec, ker za logiko še slišali niso na tem faksu….. Verniki…. vse temelji na veri… namesto, da bi temeljijo na logiki…. zato takih itak sploh ne jeham….[/quote]

heh, zeh

Zakaj pa potem ne vzpostaviš stika in se pogovarjš s svojo senco oz. kot mu ti praviš “črni mož”?
Saj je on (tema, depresija) del tebe, kakor angeli (svetloba, višji jaz), a ne?
Verjetno bi bil koristen vir notranje moči, vendar ne, če se boriš proti njemu, pravzaprav v sebi,
potem ‘polariziraš’ ali razcepiš notranje sile v sebi na ‘dobre’ (angeli) ‘slabe’ (hudič), ta razkol ali notranja vojna pa ti odžira življenjsko moč – verjetno moraš sprejeti (integrirati) slabo v sebi in biti ‘manj dobra’ (idealizirano podobo o sebi, kakšna bi morala biti), če hočeš biti celostna.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ma kdor ima šesti čut in neke jasnovidne in tenkočutne zaznave o drugih, nima nobene potrebe primitivno žaliti tako kot to počnete vi, temveč je veliko bolj spokojen in duhoven. To so navadno zelo modri, duhovni in prosvetljeni ljudje. Vaši simptomi pa zelo spominjajo na akutno psihozo (nanašalne blodnje, paranoidne misli, vsiljive vsebine…), tudi jaz bi priporočila zdravljenje. Je pa za psihozo značilno zanikanje in nekritičnost, tako da bo na neki točki verjetno moralo okolje odreagirati na nenavadno ali mogoče celo nevarno vedenje. Pravzaprav, kaj pa bi vi sploh radi prebrali/slišali/izvedeli od nas? Mi ne delimo vaše izkušnje in jo (vsaj jaz) težko razumemo.

Pojma nimaš…. spet en ta zaostal. Šele sedaj dojamem, da so ljudje enostavno preveč retardirani, da bi sploh karkoli od tega dojeli….

Sicer sem se pa odločila, da bom začela jest tabletke…. Dost mam trpinčenja in vsakodnevnega mučenja.

Pojma nimaš…. spet en ta zaostal. Šele sedaj dojamem, da so ljudje enostavno preveč retardirani, da bi sploh karkoli od tega dojeli….

Sicer sem se pa odločila, da bom začela jest tabletke…. Dost mam trpinčenja in vsakodnevnega mučenja.[/quote]

Kakšne blodnje? Kakšne paranoidne misli, ČE SPLOH NI MISLI – SPLOH NI MISLI- ŠTEKAŠ I D I O T, NI MISLI, NI JIH NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PREKLETA DRHAL MENTALNO ZAOSTALA. NIČ OD TEGA NI.

SAMO ENERGIJE JE, NIČ DRUGEGA NI. NIČ. NI NOBENE SLIKE, NI NOBENIH MISLI, NI NOBEGA GLASU. NIČ NI. NIIIIIIIIIIIČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČ

JE SAMO ENERGIJA, ISTO KOT TAKRAT KO TIP MISLI NAME…… KER MAM 6. ČUT

AMPAK ŽLEHT ČLOVEK, JE PAČ ŽLEHT

Avisha carica!

Pojma nimaš…. spet en ta zaostal. Šele sedaj dojamem, da so ljudje enostavno preveč retardirani, da bi sploh karkoli od tega dojeli….

Sicer sem se pa odločila, da bom začela jest tabletke…. Dost mam trpinčenja in vsakodnevnega mučenja.[/quote]

Kakšne blodnje? Kakšne paranoidne misli, ČE SPLOH NI MISLI – SPLOH NI MISLI- ŠTEKAŠ I D I O T, NI MISLI, NI JIH NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PREKLETA DRHAL MENTALNO ZAOSTALA. NIČ OD TEGA NI.

SAMO ENERGIJE JE, NIČ DRUGEGA NI. NIČ. NI NOBENE SLIKE, NI NOBENIH MISLI, NI NOBEGA GLASU. NIČ NI. NIIIIIIIIIIIČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČ

JE SAMO ENERGIJA, ISTO KOT TAKRAT KO TIP MISLI NAME…… KER MAM 6. ČUT

AMPAK ŽLEHT ČLOVEK, JE PAČ ŽLEHT[/quote]

O, A ŠE VSILJENE VSEBINE????????? ČE NI MISLI, NI GLASOV, NI SLIKE, NI NIČ. JE LE ENERGIJA…. ČUTI SE KOT NIČ, TEMA, KI ODDAJA NEGATIVNO ENERGIJO. NIČ DRUGEGA NI. NIČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČ

DRHAL ŽLEHT…..

Ne pristani na drugorazrednost avisha. Jaz sem s tabo in podpiram tvoj 6. čut. Ni slik, ni misli, samo energija. Čista energija.

Jaz te pa razumem.
Vidim, da je veliko obtožb o psihičnih bolezni padlo.
To je samo reakcjija ljudi, ki mislijo, da je svet sestavljen iz samo otipljivega in da zunaj tega nič ne obstaja.
To kar čutiš, to kar vidiš, je zlo. Edina varjanta je, da se tega rešiš s svetlobo. Jaz ne vidim teme okoli sebe, jo pa vidim okoli svoje sorodnice. Ona izhaja iz sveta, kjer so uroki vsakodnevno doma. V njej so demoni in jaz ji ne znam pomagat. Premlada sem, ona pa stara in že toliko let v tem. Skušam se ji izogibat, kajti vedno ko sem ob njej, čutim da stegujejo kremplje proti meni. A jaz imam ob sebi svetlobo. In se opiram nanjo, ne dovolim, da njena tema vzame tudi mene.

Vem kaj mislis, kot je rekla predhodnica mnogo ljudi ni dovolj razvitih, da bi razumeli, da smo vsi energija.
Skratka, kot pravis, je bilo prej v redu (svetloba, pozitiva, radost), menim, da se ti je zgodilo nekaj v tem casu, da si dopustila, da vstopi tudi temna energija. Nezavedno, verjetno. Druga moznost je, da je ta temna energija tam, ker si taksna tudi v sebi, da ti pomaga dojeti, da odpravis to temo.
Ni druge kot da zacnes pisati in se probati spominjati, kdaj je prisla ta temna energija in kaj je bilo takrat (razocaranje, jeza, karkoli, ki si jih nisi predalala).
Mnogi ti svetujejo, da pojdi k zdravniki, psihologu. Glej, nikakor. Naredili te bodo, da bos padla na nizko raven zavedanja kot tisti, ki so te svetovali tale nebuloze.
Razmisljaj, avtorica, razmisljaj. Ne boj se.

Avisha, ti lahko karkoli verjameš ampak veš, da ima človek več kot 20 čutov? Kaj pa čut za ravnovesje, čut za padanje, čut za lakoto, čut ko te pritisne… Nadnaravni čut je pol nekje 23. ali 24.

Verjami kar hočeš, lahko si trmasta, a če imaš duševno motnjo, potem je to duševna motnja. Kaj toliko pišeš po internetu? Če vidiš duha ali angele, pol idi z njimi na kavo, če so resnični.

Duševna motnja ali evolucija?

Zanimivo ampak začutila sem ene Štajerce… danes :))

evo, zdajle se ti vpletam v tvoje misli….
povej kako me vidiš, čutiš, kaj vidiš o meni?

:)) se mi zdi, da bolj malo veš o 6. čutu,…. Dalj kot sem s človekom, bolj ga zaznavam, začutim. Ne vidim pa prihodnosti ali česa podobnega. Bi pa jo, bi mi prav prišlo. Običajno začutim le energije,… včasih še kaj več… Ene energije so izredno tople, prijetne, take rumenkaste, celo ozračje se spremeni…. na drugi strani so pa sive energije, hladne… ob teh me kar zmrazi in ko začutim ljudi s takimi energijami, grem običajno stran. Vmes so pa še vse ostale… Skoraj pri vsakem začutim nekaj “novega”…. V bistvu si ljudi bolj zapomnim po energijah kot po čem drugem… Stalno se spomnim enga fanta, ki je imel tako misteriozno energijo, globoko al kako bi se reklo….
Če misli name, ga najbolje zaznavam…. začutim. Ampak ne vseh in ne vedno.

In to, kar pišeš, niti približno tega ne morem narediti na ta način…

Se je pa zgodilo, da se je ena ženska enkrat pritožila čez mene…. Ena zelo znana ženska in sem jo začutila… točno sem vedela katera je in res sem pol videla mail….

Moram reči, da se mi danes na malo vrti…. ne vem zakaj, a včeraj me je pičlo nekaj in mam mal otečeno, pa še en virus razsaja… aja sej res, vrti se mi mogoče zato, ker se eni drugi… ah….

Skratka sploh si ne znam več predstavljati dneva, da bi se zjutraj zbudila in mi ne bi bilo več najprej začutiti tega temnega in negativnega tujca, ki ga ne maram. Tako zanič energije, slabe.

Popolnoma identično prisiljenemu, neprostovoljnemu zakonu….

Ni mi jasno, zakaj drugih ne morem občutiti tako močno. Jih, ampak bolj šibko.. zakaj samo tega, ki mi je najmanj všeč….

To je internetna verzija bigbraderja?

Da se opazovalci počutimo nekako: Saj sem zjeban, ampak takole zjeban pa vseeno ne 🙂

Avisha pa kaj ti misliš, kdo je ta skrivnostni tujec, ki s sabo nosi toliko negativne energije? In zakaj je temu tako?

Nimam pojma. Vem samo to, kar občutim, nič drugega. In to je vedno temna energija in ta človek v sredi. Vedno je isto, vedno ista energija.. Nič drugega ni. To je depresivno in moteče…. Se ozrem sama vase, pa naletim na to blokado, oviro, temo, ki mi jemlje vso pozornost.

” avisha”

govoriš o halucinacijah, ženska draga, pojdi k zdravniku, no. Imaš realne fizične težave v možganih. Potrebuješ pomoč. Razumeš?

New Report

Close