Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek želim…hočem

želim…hočem

khmm…no……kaj če bi napisali..kaj si recimo želm ali hočem imeti…danes..jutri….ne preveč v prihodnosti…ta je rezervirana za mene..hahah

resno…no ?

leta letijo - iščem stevardeso.....

Kaj češ vedet??

Kaj ti mi želimo v prihodnosti…..?

Jaz ti želim kakšnega psa ;)))))))))))))))))))))

:)))))))))))))))))))

je bilo KAJ SI VSAK IZMED NAS ZA Sebe želi?!!!

gr……mater sem izpadel egoistični……….ma……..še en dokaz, da ni vse tako kot se vidi al bere…

razumela?

ZATE SPRAŠUJEM

leta letijo - iščem stevardeso.....

zase??… hmmm… moj vodnjak želja je trenutno izpolnjen in sem srečna in zadovoljna in ne potrebujem ničesar več :))))))))))))))

To pa je čudovito za prebrat! Res!

jah no…. kaj čem, če sem pa tolk usekana na živali :))))

In sem pomislila samo na to, če lahko napišem kaj si želim za svoje otroke… jaz imam pa res vse :)))

Veš kako lepo je v tem trenutku pri nas…. Mož polaga ploščice (in je mir ;)), otroci so na kavču, gledajo ene risanke, psička se crklja pri sinu, midva s kužkom sva ravnokar s 5-minutnega prehoda (ravno toliko, da je šel lulat) in zdaj z umitimi tačkami na kavču gloda tisto umetno kost :)))))
Prava idila… otroci sicer razmišljajo o še enem kužku, jaz pa čakam, če me bo potegnilo v svet razstav in pedigrejev 😉

Bango se je prišel malo pobožat k meni in zdaj vohlja po kuhinji. Zajtrk smo že imeli… ma, res uživam. Res!
:))

važička jedna!
:)))))))))))))))))))))))

ja, ma res sem, a ne? :))))))))))))))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))

ma, ko se mi pa kar smeje…. Saj pozimi bo čist drugo… velike kepe snega na dolgi dlaki… pa tuširanje z mlačno vodo, pa…. no… hehe.. zame bo tudi to ena čista uživancija :)))))))))

čakaj, da se spomnim kaj zoprnega…. hmmmm….hmmmm… ojej, da dobim tapravo službo ;)))))))

New Report

Close