Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Želim si

Želim si

Že dolgo sem osaljena,minilo je že kar nekaj časa od mojega zadnjega stika z moškim.Resno si želim en kratek ali pa malo daljši zmenek,srečanje z nekom ki bi mi ustregel,upam da se tule najde kdo ki bi me razumel kaj hočem,nisem ena navadna potrebnica,zato moški ki me ne jemljete resno pojdite mino tega pisma,rada sprejemam in tudi veliko dajem.Če se najdeš mi prosim odpiši.Ne bo ti žal.

… pa ni to spletni oglasnik….

raje pojdi na kupid ali ona-on aloi kaj podobnega…

… če pa hočeš tukaj koga najt, pa ti priporočam, da dosti pišeš… Verjemi, da te bo kdo opazil 😉

Oj, zločinec se vrača na kraj zločina:))))

Lepo preživel/a praznike?
lp

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Kolk velik daješ?

mene pa nč ne vprašaš?;-)

samo moško publiko šarmiraš … ja, logično;-)

mam eno rumeno mikico … rabiš?;-)

ne dosti pisat … pač pa učinkovito pisat 😉

pa ti to iz lastne izkušnje?

NITI POMISLILA NISEM NA SEX!!! NE VEM ZAKAJ STE TAKO NESRAMNI DO MENE SAJ SE SPLOH NE POZNAMO,KAJ SEM VAM STORILA ŽALEGA,NAJHUJE ME JE PRIZADELO KER ME JE NEKA OSEBA ZMERJALA Z ZLOČINCEM KI SE VRAČA NA KRAJ.KAJ SEM SPLOH STORILA GRDEGA!

Ejejej, pupa!

Nihče te ne žali in zmerja… večina postov sploh ni namenjena tebi!
Napačno nastavitev uporabljaš in ne vidiš, komu je kaj namenjeno!!!!!!!

Odpri eno temo, vseeno katero, potem pa čisto spodaj levo klikni POSAMIČNA SPOROČILA. In ugotovila boš, kam je kateri odgovor prilepljen… In tudi tvoji odgovori bodo imeli potem več smisla, veš…

In, zapomni si, na tem forumu NI NESRAMNIH LJUDI!
Smo odprti, se hecamo, povemo, kar mislimo… tudi svetujemo, če znamo… na veliko virtualno seksamo… ampak nesramni pa nismo.

Pa izklopi velike črke, ker to pomeni, da se dereš ali pa da želiš kaj še posebej poudarit.
Sicer pa – DOBRODOŠLA!

Pikica, tisto o zločincih je blo namenjeno -mm:)))
Tebi pa jasno, da želim enega ornk deca, da te ornk pocrklja, stisne, pa v končni fazi – tud pos***:)))))
Saj to vsi potrebujemo, vključno z mano, kt sem zdele bolj “na suhem”:)))
Je pa zdele 007 – upam, da niso vsi Bondi že izumrli

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Ne, zdej bi pa rdeče, da kakšnega “bika” zdražim:)))
Pa to že dons!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Si res želiš pupika?
Kam naj ti pišem, na luno?:-))

A si že v vrsti KIR:)

Men oddajte prijave in pol bo pupika dobila stike, če me bo prosila:)))))

Lp!!

Aja, še če bi js bila možakar, bi me zanimalo, če ima kake kriterije ta gospa, prbližno leta (vsaj njena) želje….karkoli:) …morogče obdarjenost, poraščenost….al kaj takega:)

Zdravo Mirelli! Kot vidim tudi ti že “delaš”:-))

Vidiš, pupika ne postavlja nikakršnih pogojev, to je lepo:-))
Zato sem se kar postavil v vrsto, le glede prijave ne vem natančno za koliko jo je treba kolkovat:-))))))))

taksa znaša 1.06 EUR

Očitno se je od vsega pocenil le sex:-)))

Mucek!
Pa to ni tarifa za seks!!!!!!!!!!!!!!!!!
To so samo KOLEKI, da ti mirella njihove naslove posreduje!!!!!!!

Ne bo držalo – 3,55 EUR:):))))

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

ajaaaaaaaa, hahahahahaha

pikica…js imam postavko za potrdilo o stanju:), kar pomeni, da za to takso ne bom izdajala informacij zaupnega izvora ampak bom posredovala teti samo stik, mail:) …takso v vrednosti 15 taksnih točk, ena taksna točka znaša 0.07 eura

problem je, ko se še noben ni prjavu;)

U madona, ti pa te cene dobro poznaš, hihi…..

Ja, tudi jaz nikoli ne pomislim na sex na forumu sex v mestu 🙂

jaz pa za vlogo:)))
Upam, da jo bo kdo pravočasno vzel v obravnavo:))))
Upam, da ne bo celo leto “molk organa”

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

kar se mene tiče je blo prav fajn… 😉

je*at ga… umorni starčki smo si pač nabrali par izkušenj (:-P)

hahahahaah… ta je pa dobra…

bejbi… kolk si pravzaprav stara???

New Report

Close