Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Želim si nekaj

Želim si nekaj

prepovedanega,strastnega in adrenalinskega.Imate rade kar ni dovoljeno in da to počnete diskretno,občasno?

Dobro jutro. Ti bi se že navsezgodaj igral z ognjem?
Cmok

Ola,srce,vesel sem te.Saj to je adrenalin,le uspešno ga moraš izkoristiti in nikogar prizadeti,pa je.

Potem si mnenja, da kar ne veš, ne boli?
Ne vem, kam so se vsi danes poskrili? Mogoče vremenu primerno – pod odejo :))). Bi pasal zdajle ja.

Boli seveda,ko izveš.Potem pa se slaba vest oglasi in te peče,pa boli…Ja danes so se vsi poskrili pod odejo.Midva bi tudi skočila pod odejo skupaj in se pokrila kar čez glavo in se crkljala spodaj,pa nagajivo smejala …

Mmmm. Crkljanje. Bi šlo. Nagajivo se pa že od zjutraj smejim…

Si žgečkljiva?In tvoje “občutljive”točke na katerih se vzburiš?So to gležnji,notranjost stegen,mesto nad ritko alipredel okoli popka,poleg tvoje krasotice in vse okrog?

Zeloooo :)))). Vzburja me pa vse, če sem v elementu. Včasih je dovolj že en sam pravi pogled.

In kakšni moški so pa tebi najbolj všeč?Kaj te najbolj privlači vizualno?

Urejenost, pogled, izžarevanje energije….

Si srečna v vezi ali zakonu?

Se ne pritožujem. Kot si postelješ, tako imaš. Ti?

Vsak nima nikoli vsega kar si potihem želi.

In kaj si želiš?Prosim ,daj mi odgovori ,kaj si pa pričakoval v zakonu.

jaz si tudi ne želim, da bi imela vse. Po čemu bi potem človek hrepenel, kaj bi ga gnalo naprej. Saj veš, prepovedane in nedosegljive stvari so najslajše…

Točno tako Bea.

Kaj Nodek? A na Majo si pozabu? Samo še bea not, pa bea ven…

Pusti ga pri miru. Ti imaš tako preveč dela. Očitno pa je, da je on danes Majo privabil nazaj, tako, da ne vem, po čem sklepaš, da jo je pozabil. Si jo ti?

Srce si Bea.POLJUB,zate

Hvala dragi, vračam še bolj vročega.

Mislil sem nanjo, pa nate tud:-))))))

Mmm vračam in poklanjam ti jih zvrhan koš….ahh…

On vsaj not in ven. Za razliko od drugih…..:)

Kaj? Da si oz. bi naju pozabil?

Paše…

New Report

Close