Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zelo me skrbi !

Zelo me skrbi !

Že deset minut ni nobene teme o Pagu in vodi.

A je kej narobe :)))))))))))))))))))

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

saško, so vsi na piru in imajo zmanjšano sposobnost pisanja. Ampak ti imaš pa tudi danes veliko časa?

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Pokliči na Pag, boš dobila informacije iz prve roke, če te tako moooččnnooo skrbi.

Tuši so se presušili….., joj….

Ja, dans je frej dej po dolgem času. Edino fizično moram bit prisoten, klimica dela, sladoleda je dovolj tako da …banzaiii :))))))))

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

Jaoo folk vi se zezate…mene pa res skrbi…!!!!
Žal mi je…
Kaj naj z dvema malima na Pagu če jih š stuširat ne morem….pa skuhat..pa…
Se resno opravičujem ..ampak močno me mika …da odpovem rezervacijo..in gremo drugam!!!!

Minka

Se koj opazi, da imaš ohlajeno sobo, ker veliko hitreje premikaš sklepe 🙂

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz mislim, da so tisti ki porabijo preveč vode na dopustu in doma že odšli s Paga in taki ki ne komplicirajo so ostali na otoku – torej – vode bo kmalu dovolj.

Sicer pa kar se tiče vode, jaz že tu doma ne prenašam ljudi, ki delajo z vodo kot svinja z mehom in čisto nič ne pazijo in varčujejo. Tako da bi jaz bolj pop… tam zaradi ljudi in ne zaradi vode.

Mimogrede, ob 15.00 bo zagotovo nova tema.

“Ali je že kdo danes prišel s Paga domov?”

1. post: jaz jaz – ma se nisem mogla 10 krat na dan stuširat groooooooooooza, pa sem raje kar šla

………

Pa daj pomiri se no. Preprosto ne morem verjet, da znate nekateri tako komplicirat. Saj greš vendar na dopust. Če si pa že v štartu histerična, je bolje, da ostanete doma. In ne greste nikamor.

foooooollllkkkkkkkkk kaj vam jeeeeeee???????
:)))))
ima kdo kako prkolco kje v istri?????

Aja, Minka, vidim da greste tja. Nič ne skrbi, nikoli ni tako hudo kakor prikazujejo mediji.

Dajte vzet še kaj tistih 5 litrskih kant vode, ki jih prodajajo v Šparu (ali drugje). Za vsak primer.

Ali pa kupite na celini tisto vodo v kanticah sv. Rok. Te kantice smo vedno domov vozili z morja (navadno napolnjene z vinom), ker so zelo uporabne.

v mANDRAH JE BAJE NAJHUJE

Minka, mi smo peljali večinski del prtljatge vodo, ne zato ker bi jo primanjkovalo, ampak ker je pri nas cenejša. Se pravi 36 flaš po liter pa pol, se pravi 54 litrov vode. In ne pozabimo na dve pteki piva 🙂

Kopali smo se v morju, sol zdravilno vpliva na kožo, umili smo si samo obraz in zobe. Ko pa je vode zmanjkalo pa smo jo šli kupit v trgovino.

MAl smo bili bolj slani in to je to. Če pa so se otroci pritoževali, smo kupili vlažine robče jih obrisali in jim razložili, kako ej to nujno potrebno za lepo kožo, pa takoj ni več srbelo.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Kot človek ki ima probleme s kožo ti lahko samo potrdim.
Voda izsušuje kožo, sonce ji itak škodi.

Zato pa pravjo pir pa v senco :))))))))))

*************************************************** Iščem urejeno damo z velikimi joški, napeto ritko in globokim grlom, ki bi bila veliko zdoma, zelo premožno in dobrega srca, ki zna odpuščati.

A res ?!
Bogi !
Še dobro,da si že bil na dopustu in še dobro , da grem jaz v Grčijo … sicer bi bil najbrž še v skrbeh zame … hehe …

Dej , you **** call out my name ….

ni Paga sploh več!!!

In s čim ste Primož izpirali WC? Z od doma pripeljano vodo ali ga sploh niste???

Morje, je ogromno in polno vode :-))

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close