Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZELO TRDA,MOKRA ::::::ŽALOSTNA REALNOST!!

ZELO TRDA,MOKRA ::::::ŽALOSTNA REALNOST!!

Čez poljane sva odšla,da bi si privoščila,nekaj močno slastnega…..
Ko sva končno tja prišla,si mi nežno šepnila:
JOJ KAKO IMAŠ VELIKEGA!!!!!!!!
Tako ponudim ji:
Vzemi si ga malo,vzemi ga v roko in z občutkom ga zagrizni
in sredino slastno, nežno mu poliži….sljk sljrk….
Pa še kar ponavljam…..Vzemi si ga malo,vzemi ga v roko….
in okusi dobro si ga malo…ampak res malo po malo……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
……………………………………………………………………………………….
…………………………………………………………………………………………………………..

……………………………………OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH…….OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Kako je dober ta debeli MASTEN KROFFFF!!!!!!!!

hihihihihihihihihih a ni kullll..hehehehehehheeh
lupčke vsem******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ha, ha, ja:))
yap. prejle je bila sem jo slišala.
Ni pa nujno, da pri tem misliš na

krof, hahahaha…

Hahahah jest sem…mater kaj bi mi pasal zdej..en debel..velik hmm ampak trd za ugriznit hahahaha kROF!!!!!

hej dons je boljš da se jaz odlopim z neta..stresam samo..hihihi svinjsko dobre..hahahahaha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

samo ne smeš preveč ugriznt. Ha, ha Mričko bo dol udarl ko bo tole brala. Vidiš kaj naredi nova frizura, hehehe..
želje budi po slastnem , naravnem dobrem okusu po, oh krofku….k more imet veliko marmelade, je sigurno boljše hahahahaha….

Aja, ko sva že ravno pri stvari. Mogoče veš, kje imajo najboljše, dobro ugnetene,
krofe ? :))))))))))))

Ha ha spod mojih rok majo take kranclne,da jih vikaš..heheh in ker imava midve približno isti grif..ma boš vidla samo vzdvigovalo se bo…hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Aha tisto,sladko- mokro v sredi,ki je posebnega okusa..in ko šele v stiku z jezikom. in s pomočjo sočne tekočine v ustih.mmmmmmmmm… tam potem šele pride do bozanskega .. to, ki krepi in buri domišljijo..in ki hoče še in še….uhaaaaa res dobra prava domača marmeladka..yesssssss!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti sam gneti,gneti..pa bo velik krofek ko triglav..hehehehhe

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ojej, mi je kar toplo postajalo gor v glavo, ko
sem prebirala tole “mastno” besedilo, pa zdejle
še tole o tisti slastni stvari v sredini in jeziku,
bemtiš babe, mene ste čist na “on” dale, res no!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

A lohka za vzdigvajne jaz poskrbim ??????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Aha…dej no..please……ajmo……..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hihihi sej nis edina…..welcome to club…******

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pa šta ja mogu, dušo, da ti dam? Kaži milo moje,
kaži samo, sve ču ti dat, samo ako ču znat’, šta ti
treba dat’ ?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmm a ti mene z.A nisi rekla da bi zdvigvala…mislim za to poskrbela..a zdej nebomo al ka?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja sem rekla, pa ste vsi nekam mrknili, sama tema
in pustoš tu gori.Kadar se pojavim jaz, izmaglite, ko me
ni, rajate, tako približno, kot: miši rajajo, kadar muce ni
doma, ha, ha, ha, ha!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, nič jaz se grem stuširat.
drugače sem pa kar tuki, vsake toliko časa prečekiram :))))))

Ja, ti le pojdi pod tuš, veš, jaz sem rada pod tušem,
tam sem sama, s svojimi mislimi in potem z blaženim
občutkom, ko stopim izpod tuša …. čekiram pa tudi jaz,
samo je pri meni še kar dolg postopek, veš, ker nimam
unga ADSL-ja in potem vsakič posebej ponovno zagonim
to mašinco, tko je to! Ampak, vse za … nas!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Viš, kako si pridna. Vem, kako je to, ko je potrebno vedno od začetka zaganjat tole stvar, joj da ne govorim …še dobro da je mimo.
Tkole, zdaj grem pod prho, haha, pa pol še pridem pogledat če bo gmajna še kaj nočno oživela :)))))

Jest sem pa že spod tuša..in že od frizerja..heheheh ku kuc…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, ta je kull dobra: od frizerja pa pod tuš. Ko
sem to jaz zadnjih dejala moji frizerki: no, zdaj
pa, ko pridem domov pa prvo pod tuš in laske
ven iz ušes etc.etc., je obstala tako zgrožena,
da si še danes ne morem predstavljati njenega
začudenega in zaprepašečenga obraza, ne da bi
me smeh ne zvil. “A zdaj pa pod tuš, zakaj pa potem
taka frizura, pa toliko truda, pa toliko keša? A se vsaj
kaj paziš, ko greš pod tuš, da si ne uničiš frizure?”

Ej, to je bilo pa že tu mač! Seveda se pazim, saj tudi jaz nimam sadik od tisočakov, ali kako. Pa vendar, ali se ti ne zdi, muca, kako bi bilo, ko bi še drugi dan hodili s tistimi postriženimi lasmi v ušecih, pa na obrazu, ki je namazan s kremo, pa se vse pol gor prime, pa po vratu, a? A si ti to lahko zamisliš? Jaz ne, ker vem, da je ni metlice, ki bi to pometla ….

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja se strinjam jo ni metlice..hihihi

Meni je danes rekla soseda..kaj s tako frizuro greš zdej kuhat! Pa ja ne!! heheheheh sem se samo zasmejala……….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, sej, tako frizuro je treba mau pršparat:
glavo odšraufat, pa na nahtkaslc dat!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ti kar lepo sosedi povej, da greš danes z zajčkom ninat. Mi moraš kovterček rahljat 🙂

Bemtiš, muca, ti pa ne znaš nič šparat s
prostorom, kar neki praznega zija med to
tvojo zelo trdo, mokro ……………. in potem
še žalostno realnostjo…… kwa te je pičl?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ja, vmes je akcija :))))))))))))))))))) a ne vidiš ?

New Report

Close