Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena hoče ločitev

Žena hoče ločitev

Ne javkaj da ti razpada zakon, ker zakona nikoli nista imela. Za bivališče, stroške, otroka in ostalo je skrbela žena in tast. Kje si bil pa ti? Na kavču in jih imel rad? Kakšna je točno tvoja vloga? Greš v službo ponoči, prideš domov na toplo in čisto, greš v posteljo, vstaneš, skuhaš?, čičaš na kavču, se mal poigraš z otrokom, poješ in greš na pot v službo kjer razmišljaš za kakšne bedarije bi še lahko zapravil svojo plačo da ti ja kje ne bo gužvo delala v denarnici? Ne vem koliko si star ampak svaka ti čast! Očitno ti je do sedaj uspelo živeti brez vsakršne odgovornosti, stroška, problemov….si bil kot bubreg v loju. Jasno da nočeš stran. Saj še nimaš nove žrtve na katero bi se prisesal. Ampak nej vsaj miceno se potrudi v tvojem bednem življenju in se za par mesecev pretvarjaj da si odrasel dedc in sem ziher da s svojimi sposobnostimi zažiranja najdeš novo molzno kravo. Samo par mesecev no. Stara noče več dajat mleka. Preboli.

Opala, ta je pa dobra … dobro ga je sprekužila.

1. Hudič je vedno v podrobnosti. Če je namreč kupila stanovanje s kreditom, ki ga je odplačevala tudi po sklenitvi vajine ZZ, potem je v tem delu nastalo skupno premoženje, in sicer neodvisno od tega kdo plačuje kredit. Če pa je bila to zaključena transakcija pred sklenitvijo ZZ, pa je njeno posebno premoženje.

2. Po novem DZ je skupno starševstvo, otrok je pri obeh, zato je običajno preživnina določena obema.

3. Mislim da res rabite odvetnika. Lahko se dogovorite za sporazumno razvezo.

Ima pač jebača, pri Slovenkah z malimi otroci je to zelo pogosto. In sedaj bi ga še notri vselila. Itak jo bo pustil, ko se bosta razšla, samo ne čakaj tako dolgo. Če je stanovanje tako njeno kot tvoje naj se ona izseli, saj lahko vztrajaš na deljenem skrbništvo.  Čeprav jaz bi ti predlagal, da ne, saj boš prej ali slej dobil normalno žensko in ti bo stara nagajala, ko jo bo dal kurbir na čevelj. Naj prevzame celotno breme, ti pa si uredi življenje po svoje. Srečen si lahko da se jo znebiš in to hitro, otroci pa so pogosto žalostna žrtev zmešanih slovenskih bab. In ne prevzemaj nobene krivde, tudi pred otrokom ne, ko bo večji!

Odgovor na objavo uporabnika
Gobezdalo600, 20.06.2021 ob 15:50

Ima pač jebača, pri Slovenkah z malimi otroci je to zelo pogosto. In sedaj bi ga še notri vselila. Itak jo bo pustil, ko se bosta razšla, samo ne čakaj tako dolgo. Če je stanovanje tako njeno kot tvoje naj se ona izseli, saj lahko vztrajaš na deljenem skrbništvo.  Čeprav jaz bi ti predlagal, da ne, saj boš prej ali slej dobil normalno žensko in ti bo stara nagajala, ko jo bo dal kurbir na čevelj. Naj prevzame celotno breme, ti pa si uredi življenje po svoje. Srečen si lahko da se jo znebiš in to hitro, otroci pa so pogosto žalostna žrtev zmešanih slovenskih bab. In ne prevzemaj nobene krivde, tudi pred otrokom ne, ko bo večji!

Si sploh prebral temo gospod sovražim vse kar nima lulčka?

Tip nima nič! Priselil se je v NJENO odplačano stanovanje, ona je plačevala položnice, ona je skrbela za vse stroške, ona je skrbela za otroka, TAST je plačeval vrtec. Tip je hodil v šiht ponoči, spal podnevi in zapravil vsak mesec 1200 plače za bog ve kaj. Aja pa skuhal je kdaj :). Nima pojma kam otrok hodi v vrtec verjetno, kje ima zdravnika….pomoje še za roj. dan ne ve kdaj ga ma. Sedaj joka zato ker ne more preživet s temi 1200 in bo očitno moral nazaj k mami na jošk ko ga je žena z joška vrgla. In ti misliš da hoče deljeno skrbništvo? Daj ne smeši se. Tip samo cvili ker mu je pipico zaprla. Normalno žensko da bo dobil? Tip je fakin loterijo zadel ko je tole oženu. Zato pa sedaj nori :). Mislim sej je možno da še enkrat, ker bebci imajo običajno srečo.

Mogoče pa glih ona rabi kakšne pospeške in podnapise. Pišuka, postavi se zase!!! Dobro se pozanimaj pri pravniku, ker če te candra vara, bo ravno ona kratko potegnila

Ja če ona vara potem tebi pripada stanovanje 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
kmalu bivši mož, 26.05.2020 ob 15:37

Žena hoče, da se izselim iz našega doma, ona in otrok bi ostala notri. Stanovanje ima 95 kvadratov. Kam naj grem? Ona bi imela veliko stanovanje samo za dva, jaz bi moral k staršem, nimam prihrankov, sem redno zaposlen.
Predlagal sem, da prodava in kupiva dva manjša, na to se samo namuzne in me zasmehuje. Podi me ven in mi postavlja roke. Najprej je rekla do konca maja, zdaj pravi do konca junija. Preživnino je določila 200€ na mesec in sem se strinjal. Nisem ji še nič plačal, ker ni nič rekla, kdaj naj ji dam denar za otroka. Tudi za položnice ji še nič nisem dal, ker mi ni nič rekla.
Opazil sem, da se bolj rihta in ima nove cunje.
Nisva še ločena. Probal sem jo prepričat, da se ne ločiva, ampak noče. Hoče se ločit. Nisem pijanec in nasilnež.
Trdi, da bom na sodišču izgubil in da je bolje zame, če sprejmem predlagano in izginem iz stanovanja. Pred otrokom je normalna do mene, ko otroka ni zraven se mi posmehuje.
☹️
Bom res izgubil na sodišču?

 

Tvoja ima pa že dobrega jebacha, rihta se zanj. To je to, ko se tumasto babše nekaj odloči, potem tako to je. Ti si bil samo seme en čas. Potem se te je naveličala. Ona je že v drugi zgodbi sedaj. Ne provociraj ženske, ker boš samo še bolj izgubil. Ženske so mrtvo hladne, ko se gre za take stvari. Zanjo ti več ne obstajaš, obstaja samo še njen novi mucek ljubček.

Odgovor na objavo uporabnika
abc481, 21.06.2021 ob 07:28

Ja če ona vara potem tebi pripada stanovanje 🙂

Dej ne bulte tolk te ameriške filme no. Vsak sodnik se ti bo smejal v fris po takih izjavah.

100 % bos bio popusijo. Dejstvo je, da so v Slowenistanu zenske bolj zascitene kot zivali (Kocevski medved). Zal je tako.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10695, 20.06.2021 ob 12:04

1. Hudič je vedno v podrobnosti. Če je namreč kupila stanovanje s kreditom, ki ga je odplačevala tudi po sklenitvi vajine ZZ, potem je v tem delu nastalo skupno premoženje, in sicer neodvisno od tega kdo plačuje kredit. Če pa je bila to zaključena transakcija pred sklenitvijo ZZ, pa je njeno posebno premoženje.

2. Po novem DZ je skupno starševstvo, otrok je pri obeh, zato je običajno preživnina določena obema.

3. Mislim da res rabite odvetnika. Lahko se dogovorite za sporazumno razvezo.

Hudič je v tem, da je pametno prebrat, kaj je napisal in se ne delat pametnega o stvareh, ki v tem primeru nimajo nobene veze.

Odgovor na objavo uporabnika
Nasveti iz prve roke, 21.06.2021 ob 12:29

100 % bos bio popusijo. Dejstvo je, da so v Slowenistanu zenske bolj zascitene kot zivali (Kocevski medved). Zal je tako.

Kaj točno bo popušil? Leta in leta je živel zastojn brez vsakega stroška in obveznosti in zapravil svojih 1200 vsak mesec za bog ve kaj. Za familjo očitno ne. Kaj bo popušil? Hotelsko uslugo od žene in tasta? Sej bo šel nazaj k mamici revež ker sam ni zmožen preživet.  Dobra je da ga je tolk časa gledala. Mislim da ženska rabi obravnavo, k da si tako pijavko navlečeš in jo leta in leta futraš….nisi čist poštiman v glavi. Lahko ga pa ti zdej vzameš pod svojo streho in futraš k dojenčka če se ti tako smili 🙂

Žal? Ker ste tipi take kešpičke, da mislite, da se boste vselili v stanovanje, si tam jajca praskali, potem pa za to kaj pokasirali, najraje kar pol stanovanja?

ja res eni samo izkoriščajo svoje partnerje. sploh ne odrastejo in se ne postavijo na svoje noge.

Odgovor na objavo uporabnika
to ni očitanje, 27.05.2020 ob 20:10

To so dejstva. Ne očitanje.
Sedaj si vrgel 500e na mizo in pričakuješ da si s tem rešil problem :).
Nimaš pojma kaj zakon je in kaj je tvoja vloga kot mož in oče. Denar se na mizo ko oddideš vrže drugi sorti ženskam, ne svoji ženi.
Da ti pomagam ker doma te očitno niso prav nič naučili….tvoja vloga kot mož je da gradiš družino s svojo ženo, da ustvariš dom s svojo ženo, da živiš zakon z njo (jo vprašaš kdaj kako je, gradiš odnos z njo, pomagaš kdaj če kaj rabi…skrbiš da je tvoja družina ok, kar pomeni da skrbiš tudi za del stroškov stanovanja, hrane in ostalega), tvoja naloga kot oče je da skrbiš za svojega otroka! Glede na to da tvoja žena dela, to pomeni enakopravno z njo. Torej kdo zjutraj vstane in zrihta otroka za vrtec in ga pelje? Kdo ga pobere? Kdo ga nahrani? Kdo ga vozi k zdravniku, skrbi za cepljenja ipd., kdo gre na sestanke v šolo, kdo kupuje obleke, kdo skrbi za njegovo zabavo (igranje ipd.), kdo skrbi za njegovo prihodnost…?
Ti si v bistvu gost tam. Svojo plačo zafučkaš bog vedi za kaj, vrtec more očitno dedi plačevati, ostalo žena, narediti verjetno tudi vse žena….ODRASTI! Očitno si tvoja žena pač ne želi še enega odraslega mulca rihtat doma. Spravi se nazaj k svoji mami če nisi zmožen poskrbet da se ti končno jajca spustijo in se začneš obnašati svojim letom in statusu primerno. Vem da ti ni jasno ker ti očino nikoli to nihče ni pojasnil, ampak svet se ne vrti okoli tebe! Nisi nič posebnega in tako sijočega da boš čez življenje samo švercal se na druge. Očitno si se lahko doma, pa potem še nekaj let pri ženi….si res tako prepotenten da si si domišljal da bo ta zastojn udobna vožnja trajala do smrti?

Sam imam za malenkost drugačen problem. Denar je bil skupen in ker je žena znala bolje z njim sem ji prepustil ,da dela tako kot je prav. Opravila sva določene nakupe v veri ,da ona zna kako je treba z denarjem. Čez čas se je njen osebni dohodek povečal,moj pa za malenkost še znižal. Kupovala mi je tudi spodnje perilo in še marsikaj drugega. Kar naenkrat pa denar ni bil več najin ampak njen. Prišlo je do očitkov ,da ne sodelujem pri stroških in sem tako imenovani sponzoruša. Stroški od prejšnih kreditov pa so se še vedno plačevali od moje plače. Sedaj hoče ,da greva narazen in da mi bo zaračunala za vse kar mi je plačala.

New Report

Close