Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŽENA JAGRA

ŽENA JAGRA

Doma imejta jago. Napravi se v poželjivo srnico.


Lovci so večji del pijandure in samo zase gledajo svoj hobi,za ostalo,kot žena in otroci so jim mar,kot za lanski sneg.Zato sem opustil lov in se posvetil družinici ter domu ter opravilu okrog doma.Nikoli več k zeleni bratovščini.

Jaz tudi ne. Moški, ki pobija živali za užitek oziroma jager se mi gnusi. Že raje bi bila poročena z ribičem. 🙂

Jaz tudi ne. Moški, ki pobija živali za užitek oziroma jager se mi gnusi. Že raje bi bila poročena z ribičem. 🙂
[/quote]
Vidiš, le da jaz nočem bit poročen, ribičke iamm pa vseeno rad.

moj podpis dodatek prav ti je

moj podpis dodatek prav ti je
[/quote]

Dobro, za babovje, ki se imajo za zaščitnice vsega pa pojma o ničemer, vemo da je prflinjeno zaradi polne riti, ko pa to dedc reče, pa ne veš ali je dedc, ker ni, baba ni, kaj za vrag sploh je? Nekaj takega vmes, podobnega čisti spaki?

[img]http://shrani.si/f/3I/Kj/4g9ggqoh/1/448484232094485437268312.jpg[/img]

Dobro, za babovje, ki se imajo za zaščitnice vsega pa pojma o ničemer, vemo da je prflinjeno zaradi polne riti, ko pa to dedc reče, pa ne veš ali je dedc, ker ni, baba ni, kaj za vrag sploh je? Nekaj takega vmes, podobnega čisti spaki?

[img]http://shrani.si/f/3I/Kj/4g9ggqoh/1/448484232094485437268312.jpg[/img]
[/quote]a tebe so izpod fužinskega gradu spustili nazaj v ljudsko rajo pod drugim nikom polarc a tisto odprto pismo si že napisal primožu kaj pa šarcu si ga tud da boš povedal kaka krivica se godi duševnim bolnikom v sloveniji

a tebe so izpod fužinskega gradu spustili nazaj v ljudsko rajo pod drugim nikom polarc a tisto odprto pismo si že napisal primožu kaj pa šarcu si ga tud da boš povedal kaka krivica se godi duševnim bolnikom v sloveniji
[/quote]

No, popvej kaj si, moški zagotovo nisi s takim razmišljanjem, baba tudi ne, ja ni čudno da s samsko in boš ostalo samsko, ne? In fehtariš celo po takem formu, ki ni namenjen temu.

Jaz tudi ne. Moški, ki pobija živali za užitek oziroma jager se mi gnusi. Že raje bi bila poročena z ribičem. 🙂
[/quote]

A takim, ki ujeto ribo vrže nazaj v morje ali takim, malce bolj ekonomičnim, ki tako ribe vrže v ponev? 😛

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

No, popvej kaj si, moški zagotovo nisi s takim razmišljanjem, baba tudi ne, ja ni čudno da s samsko in boš ostalo samsko, ne? In fehtariš celo po takem formu, ki ni namenjen temu.
[/quote]a pri tem odprtem pismu je bila kuverta odprta ali so jo zalimal, kaj pa znamko si dal gor ali osebno odnesel do primoža pa šarca, tam so te najbrž ujele varnostne kamere tako da če pridejo sedaj spet strici v belih haljah, da boš vedel, kje si naredil napako

A takim, ki ujeto ribo vrže nazaj v morje ali takim, malce bolj ekonomičnim, ki tako ribe vrže v ponev? 😛
[/quote]
Taki so ji všeč, ki smo moški po naravi.

A takim, ki ujeto ribo vrže nazaj v morje ali takim, malce bolj ekonomičnim, ki tako ribe vrže v ponev? 😛
[/quote]

Takim, ki ribo vrže v ponev in še zna kaj meni skuhati. 🙂

Takim, ki ribo vrže v ponev in še zna kaj meni skuhati. 🙂
[/quote]

Pametno dekle, če imaš še majhne joške, si wedding material. Samo ne poalrnemu pustit, da fotka poroko. 😀

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.


Uuff kako te razumem. Moj oče je bil lovec, celo življenje ga je mama s kosilom čakala ob nedeljah. Bedno res. me ne moti tok streljanje živali, bolj odsotnost. Doma smo sicer vsi mesojedci, ded je bil mesar…… tako da.. Meso, ki ga KUPI če kaj ustreli je zelo ok (to je pa 2x na leo, 1x srno in 1x dijega prašička), da ne boste mislili ostali, da se to razšenka, NE se ne, ravno rako morajo lovci kupit meso, sicer po nižji ceni kot nelovci, pa vseeno. Moj mož ni lovec, sem srečna da ni. Ne vem, nimam nasveta. Mogoče se pogovoriš z njim, si določita na katre love bo šel in katere bo izpustil. Vse se da, če je volja. Drugače pa, udari po mizi. Ali pač preden gre na lov se ti zrihtaj pa mu malega daj v naročje in pojdi ti na “lov” v mesto…. 😛

NATEGUJE TE.

Nobena jaga ne traja celi dan.pač pa max 5 ur.Najkasneje za kosilo more biti doma.
Sestanki so max 5 krat na let pa še to po eno uro.
Prež se ne dela celi dan pač pa večkrat po max 3 ure.
Tudi čistilne akcije niso celi dan pač pa zopet par ur.
Tudi skupinska jaga ni vsak vikend kaj šele cele dneve.
Tvoj možek je lepo iz poprečnega jagra,ki občasno jaga vstopil v klub čudaškega jara,ki je cele dneve v gozdu.Ker noče biti doma,nima hobijev,prijateljev,življenja,ki mu je družina zadnja svar.Ki se je poročil,naredil otroka ker se to pač spodobi. In da ga čakajo oprane cunje,kosilo zvečer pa še hop.
Pojdi kdaj pogledat kdo je na skupni jagi.Bo jih okoli 10 od recimo 70.ali pa še to ne.
Le tvoj bo eden izmed redkih,ki se jih bo redno udeleževal…

Daj ne nabijaj neumnosti….a si zraven, da veš da ga je pokončal pes? Mogoče je volk…in če pes preganja divjad je čisto naravno okolje…danes srno lovi pes jutri volk in je popolnoma naravno. Naravno ni to, da si človek jemlje pravico in dolžnosti v svoje roke in se potem šopiri naokoli kako skrbi za okolje. Koliko jih pa vi pobijete in razdelite pod mizo? In ne govori, da se ne dogaja, ker vem, da se poznam par družin in je to kar navada pri vas.

Daj ne nabijaj neumnosti….a si zraven, da veš da ga je pokončal pes? Mogoče je volk…in če pes preganja divjad je čisto naravno okolje…danes srno lovi pes jutri volk in je popolnoma naravno. Naravno ni to, da si človek jemlje pravico in dolžnosti v svoje roke in se potem šopiri naokoli kako skrbi za okolje. Koliko jih pa vi pobijete in razdelite pod mizo? In ne govori, da se ne dogaja, ker vem, da se poznam par družin in je to kar navada pri vas.
[/quote]

Seveda se ve kdo je ubil plen. Pri volkovih ne ostane nič lahko okostje postaviš v muzej. Pri psih je tako da ne lovijo v tropu niti so sposobni pojesti toliko mesa in je plen ponavadi skoraj cel vcasih samo zadavljen.

Seveda se ve kdo je ubil plen. Pri volkovih ne ostane nič lahko okostje postaviš v muzej. Pri psih je tako da ne lovijo v tropu niti so sposobni pojesti toliko mesa in je plen ponavadi skoraj cel vcasih samo zadavljen.
[/quote]

Kar tako malo počez brez dokazov obtožujete ane? Sicer pa, so what? Potem lahko ti ustreliš eno srnico manj, kaj se pritožuješ.

Kar tako malo počez brez dokazov obtožujete ane? Sicer pa, so what? Potem lahko ti ustreliš eno srnico manj, kaj se pritožuješ.
[/quote]

Aja, plen pa ostane za medota, da ne bo v človeški teritorij rinil, kar vi nekako niste sposobni preprečit.

Kar tako malo počez brez dokazov obtožujete ane? Sicer pa, so what? Potem lahko ti ustreliš eno srnico manj, kaj se pritožuješ.
[/quote]
Jp, štirje cucki so v moji ograji raztrgali enoletnega srnjaka sredi belega dneva. Soseda gledala, mene ni bilo doma. Ti isti cucki so harali kar nekaj časa po vasi, en je bil od ene dohtarce , cuck z rodovnikom, drugi ovčar od sadjarja, in dva mešanca, eden srednji, eden večji. Zakj so se združili, verjetno le cucki sami vedo.

Prav tako, ko sem bil star 15 let in v Lj, mi je sosedov lovski pes, skupaj z ovčarjem iz vasi pomoril vse zajce v zajčniku, ki sem jih imel kot živali za gledat, ne za pojest. In sicer je policija ugotovila, da je tamali cuck dvil, ta veliki trgal.


Jp, štirje cucki so v moji ograji raztrgali enoletnega srnjaka sredi belega dneva. Soseda gledala, mene ni bilo doma. Ti isti cucki so harali kar nekaj časa po vasi, en je bil od ene dohtarce , cuck z rodovnikom, drugi ovčar od sadjarja, in dva mešanca, eden srednji, eden večji. Zakj so se združili, verjetno le cucki sami vedo.

Prav tako, ko sem bil star 15 let in v Lj, mi je sosedov lovski pes, skupaj z ovčarjem iz vasi pomoril vse zajce v zajčniku, ki sem jih imel kot živali za gledat, ne za pojest. In sicer je policija ugotovila, da je tamali cuck dvil, ta veliki trgal.
[/quote]

A zdaj so pa psi krivi da si ti slabo zavaroval zajce?


Jp, štirje cucki so v moji ograji raztrgali enoletnega srnjaka sredi belega dneva. Soseda gledala, mene ni bilo doma. Ti isti cucki so harali kar nekaj časa po vasi, en je bil od ene dohtarce , cuck z rodovnikom, drugi ovčar od sadjarja, in dva mešanca, eden srednji, eden večji. Zakj so se združili, verjetno le cucki sami vedo.

Prav tako, ko sem bil star 15 let in v Lj, mi je sosedov lovski pes, skupaj z ovčarjem iz vasi pomoril vse zajce v zajčniku, ki sem jih imel kot živali za gledat, ne za pojest. In sicer je policija ugotovila, da je tamali cuck dvil, ta veliki trgal.
[/quote]

V pasji naravi je, da se združujejo v trop oziroma krdela, potem gredo pa delat to, kar so počeli njihovi daljni predniki, nekaj jim je še ostalo v ‘krvi’, no, saj takim pasmam.

Aja, pa moraš vedeti, da ima trop svojo moč, pes, ki je sam povsem prijazen, se zna v tropu zelo spremenit.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

A zdaj so pa psi krivi da si ti slabo zavaroval zajce?
[/quote]Kaj je pa imel sosedov cuck delat na našem dvorišču, kjer sem imel ob drvarnici zbit zajčnik, na katerem sta toliko zgrizla deske, da sta prišla do zajcev? Sicer mi je potem eden od policistov sam pripeljal par kuncev, kot je obljubil na kraju ogleda , da bo, ampak ni bilo več enako.

Kaj je pa imel sosedov cuck delat na našem dvorišču, kjer sem imel ob drvarnici zbit zajčnik, na katerem sta toliko zgrizla deske, da sta prišla do zajcev? Sicer mi je potem eden od policistov sam pripeljal par kuncev, kot je obljubil na kraju ogleda , da bo, ampak ni bilo več enako.
[/quote]

Isto bi ti do zajcev lahko prišla lisica, sploh če ste bili kje na obrobju.

Isto bi ti do zajcev lahko prišla lisica, sploh če ste bili kje na obrobju.
[/quote]
Bindek si, veš vsaj to?😁

New Report

Close