Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŽENA JAGRA

ŽENA JAGRA

Isto bi ti do zajcev lahko prišla lisica, sploh če ste bili kje na obrobju.
[/quote]
Bindek si, veš vsaj to?😁


Bindek si, veš vsaj to?😁
[/quote]
hebise


Jp, štirje cucki so v moji ograji raztrgali enoletnega srnjaka sredi belega dneva. Soseda gledala, mene ni bilo doma. Ti isti cucki so harali kar nekaj časa po vasi, en je bil od ene dohtarce , cuck z rodovnikom, drugi ovčar od sadjarja, in dva mešanca, eden srednji, eden večji. Zakj so se združili, verjetno le cucki sami vedo.

Prav tako, ko sem bil star 15 let in v Lj, mi je sosedov lovski pes, skupaj z ovčarjem iz vasi pomoril vse zajce v zajčniku, ki sem jih imel kot živali za gledat, ne za pojest. In sicer je policija ugotovila, da je tamali cuck dvil, ta veliki trgal.
[/quote]

Upam da si ukrepal… Lahko bi bil namesto zajcev kaksen otrok… Kot sem ze veckrat povedal psi so za na povodec in potem ni nobenih tezav. Seveda neodgovorni lastniki imajo spuscene pse… in ko ga jager zamenja za srno je pa jok in stok…

Upam da si ukrepal… Lahko bi bil namesto zajcev kaksen otrok… Kot sem ze veckrat povedal psi so za na povodec in potem ni nobenih tezav. Seveda neodgovorni lastniki imajo spuscene pse… in ko ga jager zamenja za srno je pa jok in stok…
[/quote]

Daj se ti raje z medoti ukvarjaj, da ne bodo hodili okoli naselij!

Upam da si ukrepal… Lahko bi bil namesto zajcev kaksen otrok… Kot sem ze veckrat povedal psi so za na povodec in potem ni nobenih tezav. Seveda neodgovorni lastniki imajo spuscene pse… in ko ga jager zamenja za srno je pa jok in stok…
[/quote]
Branje ti ni ravno vrlna, ne?😁 Zajci so bili v moji mladosti, srnjak, čigar roge imam še vedno v garaži, še čakajo, da jih zrihtam, je bil pa kaki dve leti nazaj in kakega pol leta takrat haranja štirih cuckov, ki niso zagnjavili le tega srnjaka v moji ograji, ki je le s treh strani parcele. No, cuckov več ni naokoli, je pa potomec od ovčarja večkrat hodil k meni in bil kar moj, prišel pred prag in začel prsakat po vhodnih vratih in bil po cel dan pri meni, pred pragom vrat.🙂

Daj se ti raje z medoti ukvarjaj, da ne bodo hodili okoli naselij!
[/quote]

Medved najveckrat zaide med ljudi takrat ko bumbarji kot si ti puscajo hrano na prostem ali jo mecejo v kontejner kjer medo najde zastonjski obrok in vedno ko je lacen pride pobrskat v tvoj kontejner ker ve da tam ponavadi dobi 😉

Medved najveckrat zaide med ljudi takrat ko bumbarji kot si ti puscajo hrano na prostem ali jo mecejo v kontejner kjer medo najde zastonjski obrok in vedno ko je lacen pride pobrskat v tvoj kontejner ker ve da tam ponavadi dobi 😉
[/quote]

Oni drugi norec pa pravi da je to zato ker ni več mrhovišč (zakaj ne?). Zmenita se zdaj v čem je problem.

Medved najveckrat zaide med ljudi takrat ko bumbarji kot si ti puscajo hrano na prostem ali jo mecejo v kontejner kjer medo najde zastonjski obrok in vedno ko je lacen pride pobrskat v tvoj kontejner ker ve da tam ponavadi dobi 😉
[/quote]

Da je tole izgovor za plebs. V resnici pa odsotnost mrhovišč ter dejstvo da je divjadi enostavno preveč za tako majhen prostor.

Oni drugi norec pa pravi da je to zato ker ni več mrhovišč (zakaj ne?). Zmenita se zdaj v čem je problem.
[/quote]Oni drugi norec ve, da so živalovarstveniki ukinili mrhovišča, ker se je pred leti vozil mimo njih v kočevskem rogu in takrat so se začeli pojavljat problemi. To tudi vsak domačin tam dobro ve.

Oni drugi norec ve, da so živalovarstveniki ukinili mrhovišča, ker se je pred leti vozil mimo njih v kočevskem rogu in takrat so se začeli pojavljat problemi. To tudi vsak domačin tam dobro ve.
[/quote]

A lahko oni drugi norec to razloži onemu prvemu norcu, ki se ima za strokovnjaka, prosim?

A lahko oni drugi norec to razloži onemu prvemu norcu, ki se ima za strokovnjaka, prosim?
[/quote]

Ne vem, me ne briga, povem tako kot je. V kočevskem rogu sem bil velikokrat, z domačini se pogovarjal tudi velikokrat, celo žlahtnika imam iz samega roba kočevskega roga, ki se je tam rodil, živel in odraščal. Medveda sem pa tudi akkega že srečal v življenju, celo enkrat mi je medveka z mladičema prečkala cesto v rogu, v neposredni bližini mrhovišča in odšla dalje.🙂

Lastniki pse na vrvice če ne jih pri meni čaka krogla.. pes nima kaj preganjat divjih živali.

Če bi se pri meni tvoja izjava dejansko zgodila se tebi do smrti ne bi pisalo dobro.
Sovražim lovceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Bi ga s tisto fračo ke po gobcu s kopitom natolkel

daj, pojej kak tofu, da se ti jeza razhladi! in NEHAJ žalit v vsakem stavku, prosim!

daj, pojej kak tofu, da se ti jeza razhladi! in NEHAJ žalit v vsakem stavku, prosim!
[/quote]
Kakšne težave te tarejo ubogo na duhu in truplu, zaupaj se, da ti lahko dam kak nasvet?

Deli:     
HUD PREPIR
Pijani lovci v gostilni pretepli Ivana?!

A,bejš no, jager, – a katera ve, kakšna je razlika med kukavico in jagrovo ženo,kukavica nosi svoja jajca v drugo gnezdo, jagrova žena pa svoje gnezdo pod druga JAJCA,seveda se to ne nanaša na tebe, draga dama, ki si tu postavila vprašanje, no, vsaj zdaj še ne, ko pa se bodo njegove JAGE in prijateljevanja nadaljevala, boš tudi ti svoje prazno gnezdece ponudila kakemu JAGRU, ki jaga ali jaha drugače, pa tudi svoji srnici privošči sladko pašo in se ji bolj posveti- tako in drugače,…heh, pa veliko ulova želim, tebi seveda, ne tvojmu BUTLU,…

New Report

Close