Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žena se ne zmeni več zame

Žena se ne zmeni več zame

Od kar imamo psa ona sploh ne ve več, da obstajam. Rad imam ženo in tudi malo kosmato pošast ampak, da mi ukrade vso ženino pozornost to ne gre. Sedaj zaseda tudi posteljo, se pravi da tudi seksava več ne. Še na dopust gre z nama, namesto da psa pustiva z otroci. Vse se vrti samo še okoli psa. Je jedel, je kakal, se je igral, pa pasja šola, pa sprehodi, pa …. Kako naj ženo dobim nazaj?

 

Jah, izgubil si bitko s psom, verjetno je on tudi manj naporen. Ženo lahko tudi dobro poliže in nategne, če ne celo bolje od tebe. Moški konec koncev smo neke vrste psi, tako da je situacija dokaj naravna. Pes je zamenjal psa, samo da zdaj ti spiš na tleh.

S tam je tako, ko žensko mine zaljubljenost v tipa, če je ta sploh bila brez neke matematike, bi moderne ženske v ene 80% raj imele psa ali mačko v pojstli kot tipa..

Tako, da…, ti si svoje od delal, jebi ga.. Sm lagano sportski, oa poglej, če lahko kakšna druga uleti.., ne se šparat, če ne hodiš v špar..

Prav si napisal… 🙏😂

Odgovor na objavo uporabnika
Pero263, 10.08.2022 ob 00:51

Od kar imamo psa ona sploh ne ve več, da obstajam. Rad imam ženo in tudi malo kosmato pošast ampak, da mi ukrade vso ženino pozornost to ne gre. Sedaj zaseda tudi posteljo, se pravi da tudi seksava več ne. Še na dopust gre z nama, namesto da psa pustiva z otroci. Vse se vrti samo še okoli psa. Je jedel, je kakal, se je igral, pa pasja šola, pa sprehodi, pa …. Kako naj ženo dobim nazaj?

 

Strup za podgane pa boš imel spet vso pozornost. Še potolažil jo boš lahko ….

Če misliš, da zaradi psa v postelji ne moreta več seksat, se sploh ne čudim, da se žena ne zmeni zate.

 

.https://www.youtube.com/watch?v=2rZ_sR3KS34

Upaj sicer, da boš tudi ti ostal na postelji. Da ne pristaneš v kletki 🙂

Pes nima kaj delati v postelji, še posebej zdaj poleti. Pes naj spi zunaj, pred hišo, na balkonu, predvsem pa na tleh, na trdi podlogi. Pes ne spada v posteljo.

Mi tudi imamo psičko, imamo jo zelo radi, ampak hoditi v sobe ji ne dovolimo. Zdaj poleti spi zunaj, na svežem zraku, ko je zelo mrzlo, ali pa dežuje, spi na hodniku, na svojem ležišču.

Logično, saj je težko imeti  pozornosti na več stvari hkrati. Tvoja alergija na pasjo dlako bo rešila problem.

Odgovor na objavo uporabnika
nona iz 20. stoletja, 10.08.2022 ob 22:48

Pes nima kaj delati v postelji, še posebej zdaj poleti. Pes naj spi zunaj, pred hišo, na balkonu, predvsem pa na tleh, na trdi podlogi. Pes ne spada v posteljo.

Mi tudi imamo psičko, imamo jo zelo radi, ampak hoditi v sobe ji ne dovolimo. Zdaj poleti spi zunaj, na svežem zraku, ko je zelo mrzlo, ali pa dežuje, spi na hodniku, na svojem ležišču.

Od kje si jemljete pravico nam drugim zapovedovati, kje naj spijo naši psi???Našim psom je dovoljeno čez dan poležavati na kavču, spijo pa v dnevni sobi v svojih posteljicah, čeprav imamo hišo in veliko ograjeno dvorišče naši psi ne spijo zunaj. Kadar smo čez dan mi ljudje zunaj so z nami zunaj, ko gremo v hišo gredo z nami tudi naši psi, ker jim tako prija. Pa četudi bi tudi spali na naših posteljah je to izključno naša stvar in se vi nimate pravice vtikati. Jasno???

Vpisi jo v pasjo solo, potem bos njen gospodar.😄

Uboga vaša psička, vsekakor je nimate niti malo radi!

Edina normalna tukaj.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8384, 12.08.2022 ob 19:43

Edina normalna tukaj.

🤣🤣🤣😎

Ka nic, bos pa kaksno drugo kresnil vsake toliko pa je. Ce tvoja ne da.

To da je lahko zrel, odrasel clovek ljubosumen na zival, dosti pove

Lepo ji povej ,da se počutiš zapostavljenega in da rabiš njeno bližino..da razumeš vso njeno pozornost do psa..ampak to pozornost rabiš tudi ti..vprašaj jo kaj ona potrebuje od tebe..če je kaj kar rabi in ji ne daš..saj veš na lep način..jebi ga Mal smo čudne včasih in dobimo ljubezen od živali

New Report

Close