Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženi ni več do sexa

Ženi ni več do sexa

Po rojstu dveh otrok, ženi enostavno ni več do sexa. Skupaj sva slabih 20let, stara sva 35 in 38 let. Stalno se zgovarja kako je utrujena, pa zdaj ne, kasneje ne, pa da se ne počuti, da saj bo samo danes ne …. milijon enih brezveznih izgovorov. Ko pa vidi, da mi totalno dopizdi se odloči vsakih nekaj mesecev in predlaga sex. Pa še takrat ima najraje, da se natakne in, da je čimprej konec brez poljubljanja, predigre,… samo da naredi kljukico opravljeno. Seveda tudi mene mine ob takšnem odnosu.
Kaj naj naredim? Celibata pa res ne bi rad živel ob ženi in dokler mi je še do sexa.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nekmiha, 26.07.2021 ob 15:43

Po rojstu dveh otrok, ženi enostavno ni več do sexa. Skupaj sva slabih 20let, stara sva 35 in 38 let. Stalno se zgovarja kako je utrujena, pa zdaj ne, kasneje ne, pa da se ne počuti, da saj bo samo danes ne …. milijon enih brezveznih izgovorov. Ko pa vidi, da mi totalno dopizdi se odloči vsakih nekaj mesecev in predlaga sex. Pa še takrat ima najraje, da se natakne in, da je čimprej konec brez poljubljanja, predigre,… samo da naredi kljukico opravljeno. Seveda tudi mene mine ob takšnem odnosu.
Kaj naj naredim? Celibata pa res ne bi rad živel ob ženi in dokler mi je še do sexa.

 

Saj te bo kmalu (upam) srečala pamet in jo boš načevljal čez prag…

Ne ubadaj se več z njo, ker tega ni vredna!!

20 let sta že skupaj. To bo problem. Neveličla se je tebe in seksa s teboj in sedaj ti dela samo uslugo na vsake toliko. Žalostno zate. Sama sem že nekaj let čez 40 pa takega seksa kot ga imam sedaj še ni bilo. Pa imam tudi kup opravko( služba, dom, otroci). Ne vem kaj je s tvojo partnerko. Mogoče ji je vse monotono. Vem pa da to ne pelje v dobre stvari ker moški mora biti zadovoljen. 😉

Naj uganem, misjonarec v temi in občasno še po pasje…

Tako se zelo verjetno težko preseksaš skozi življenje, vsaj malo dolgočasno je. Glede na to, da sta skupaj že toliko časa, se ljubita in si lahko zaupata,… ji predlagaj odprt zakon.

Zgubila se je v vlogah in pozabila da je ženska. Nimata intimnosti (pa ne mislim samo seksa). Verjetno je vse neka rutina. Otroci, služba, dom….nič več vaju. Nista več par ampak sostanovalca. Pogovori se z njo in delajta na svojem odnosu. Od umazane posode in praha na policah ni še nihče umrl. Kaj je bolj pomembno, vidva in vajina družina ali čista bajta? Čas samo za vaju vama manjka. Da se lahko ponovno povežeta. Pogovarjata. Delujeta kot tim. Če ne uspeta sama priporočam da se obrnete na kakšno zakonsko svetovanje. Samo od sebe se ne bo nič rešilo. Seks ni največji problem. Je samo pokazatelj da živita en mimo drugega.

Odgovor na objavo uporabnika
intimnost, 26.07.2021 ob 15:58

Zgubila se je v vlogah in pozabila da je ženska. Nimata intimnosti (pa ne mislim samo seksa). Verjetno je vse neka rutina. Otroci, služba, dom….nič več vaju. Nista več par ampak sostanovalca. Pogovori se z njo in delajta na svojem odnosu. Od umazane posode in praha na policah ni še nihče umrl. Kaj je bolj pomembno, vidva in vajina družina ali čista bajta? Čas samo za vaju vama manjka. Da se lahko ponovno povežeta. Pogovarjata. Delujeta kot tim. Če ne uspeta sama priporočam da se obrnete na kakšno zakonsko svetovanje. Samo od sebe se ne bo nič rešilo. Seks ni največji problem. Je samo pokazatelj da živita en mimo drugega.

Ja, počutim se kot bi bila samo sostanovalca vsak s svojimi nalogami in kot, da so čista tla najpomembnejša. Karkoli predlagam, je vedno nek izgovor povezan z v resnici nepomembnimi dnevnimi stvarmi.

Odgovor na objavo uporabnika
Nekmiha, 26.07.2021 ob 16:14

Ja, počutim se kot bi bila samo sostanovalca vsak s svojimi nalogami in kot, da so čista tla najpomembnejša. Karkoli predlagam, je vedno nek izgovor povezan z v resnici nepomembnimi dnevnimi stvarmi.

Ja, lažje je imeti čisto hišo kot pa dober zakon. Tako kot nekateri moški bežijo v gostilne, nekatere moške v pucanje bajte ipd.. Ne zato ker to radi delajo. Ampak ker je lažje kot pa se soočiti da tvoje življenje ni tako urejeno kot želiš prikazati da je.

Povej ji po resnici. Kako čutiš. Ne obtoževati. Samo povej da jo pogrešaš. Pa da želiš da sta spet vidva, par. Ker drugače to ne bo laufalo naprej. Slej ko prej bo počilo. Ona se bo zabubila še bolj v neke banalne zadeve da se ti izogne, ti si boš našel nekaj da se njej izogneš….vodi samo v razpad tak odnos. Ali pa v depresijo in zamere. Probaj rešit dokler se še kaj rešiti da. Če pa nikakor ni zainteresirana pa ne vem. Si predstavljaš tako živeti še nadaljnih 40+ let?

Nic novega. Samo da pride do otrok, potem pa ko jebe moskega.

Meni pa tvoja vedno da!

Bodi vreden naziva mož in oče in ji pomagaj pri gospodinjskih opravilih in otrocih. Da bo imela čas za sprostitev in voljo za sprostitev v dvoje. Največkrat je itak tako, da moški vse resne obveznosti prevalite na žensko, sploh kar se otrok tiče. Ona postane izmučena, izgorela in depresivna, vi pa kot  celi presenečeni kot neandertalci jamrate naokrog čez svojo babo kako je grozna in depresivna.

Seveda pa ni vedno problem v moških. Nekatere ženske po porodu ratajo res obup, mislijo, da je otrok največji dosežek v življenju in se jim za moškega začne dobesedno j****.  To, da se otroku na redni bazi daje prednost pred partnerjem ni normalno niti zdravo, ne za človeka in ne za zvezo. Malo razmisli v čem je stvar in v skladu s tem ravnaj. Če ugotoviš, da bi lahko naredil več, se zavzemi in ji pomagaj. Če pa ji že zdaj pomagaš in je problem samo v njej, potem pa ti preostane samo še pogovor in v skrajni sili ultimat.

 

Ni ji. Ker je ne zadovoljiš, ji nisi več privlačen…Malo razmisli v tej smeri. Skoraj zagotovo je nekaj v tej smeri. Po mojih opažanjih ženske v takšnih primerih še vedno raje iščejo izgovore, da se lahko ognejo seksu, kot pa da bi partnerju odkrito povedale kaj jih moti. Lahko ji je sex s tabo brezvezen zaradi rutine, monotonosti, tebi prehitro pride itd…. Si jo že vprašal kje je problem? Jo prosil za odkrit odgovor? Al ji samo najedaš in zahtevaš kar ti po tvoje pripada?

Nekdo je rekel, da kdor išče ščegetavček nižje od ženskih možganov, je zgrešil lokacijo.

Poskusi izhajati od tu.

Ženska se mora počutiti sprejeto, ljubljeno in željeno, pa boš imel vse in toliko, kot si želiš in še več.

Bos moral zaceti iskati drugo decje igraliste.

Odgovor na objavo uporabnika
Momcilo 45, 26.07.2021 ob 17:44

Bos moral zaceti iskati drugo decje igraliste.

Ne bo iskal, ker je ena velika copata…

Na jugu točno vedo, kako se te stvari rešujejo; samo pri nas papki jokcajo na forumih in se smilijo sami sebi 😭😭

Če se noče niti poljubljati,je to že alarm.V poljubu imas vse odgovore,ko ženska ne more več polju it “svojega moskega” ni več njen moski.Zakaj je pa do tega pri vama prišlo,pa boš po mojem ti najbolje vedel,…

Ja, neko ravnovesje v odnosu je težko najti ,ko pridejo otroci..

Skratka nikoli ni prav…

Če se mama samo z atom ukvarja pol pa otroc imajo travme, da jih nista porajtala, da sta se sam s sabo ukvarjala …ja tud tukaj pojamrajo …

Če pa mama se otrokom posveti pa spet ni prov, pol pa dec ni zadovoljen…

Ma, dosti parov razpade, ko pride otrok, tolk zaželjen… pol pa reala naredi svoje….otrok , sploh majhen zahteva svoje….itak ti znajo v odrasli dobi zabrusit, da kje si pa bila, ko je bilo to pa to pa nisi se z mano ukvarjala, kje si bila ,ko sem te rabil…tudi, če si skoz na razpolago ti znajo prbijat, ja tak je to v familijah….

Tako, da neko ravnovesje, če ne gre pa ne gre, je tisti žmoht para že minil in je treba naprej…nič ni za zmeraj…

Vedno, ko v odnosu nastane problem pri seksu, je bil že prej problem nekje drugje. Z mojim sem 2 leti, on je 30 jaz 25 in sem že na takem nivoju kot tvoja žena. Veš kako bedno se počutim, verjamem da tudi ona. Ampak z njim mi preprosto ni več do seksa in tudi poljubi so mi odveč.  In če ženski ni, ji ni. Pa ne, da mi ni do seksa, samo ne z njim. Kako bi ti seksal, če ne bi bil trd? Verjamem, da bolj težko. Pri ženski pa ni samo tam spodaj, da mora biti mokra, ampak tudi v glavi.

Preseneti jo! Pokaži ji, da jo imaš še vedno rad in da je tvoja. Kupi ji lepo spodnje perilo, pelji jo na večerjo, bodi nežen z njo. In ne sili v seks, če kaj, je to najslabša stvar, ki jo moški lahko naredi. Mene ob tem totalno posuši. Naredi kaj namesto nje, daj ji čas, da se uredi/telovadi/gre ven s prijateljicami. Otroci so izgovor, problem tiči sigurno v nečem drugem. Razmislita o zakonskem svetovanju, ko bosta rešila probleme, se bo tudi seks vrnil. Verjemi, da tudi njej ni super v celibatu, da bi tudi ona še seksala.

Upam, da te nisem užalila. V moji zvezi je tako, zato se tudi počasi končuje. Upam, da bo v tvoji drugače in najdeta spet tisto, kar sta imela na začetku. Je pa pri tem vedno potreben trud obeh.

Jah, ce zenska doma vse naredi in nosi vse 4 vogale hisi, jasno da si ne zeli seksa, sploh pa ne z dedcem, za katerega mora skrbeti kot za otroka!

 

Kaj ti naredis doma?

Pomijes ta jebena tla vsaj 2x na teden?

Odgovor na objavo uporabnika
takole je, 26.07.2021 ob 18:03

Ne bo iskal, ker je ena velika copata…

Na jugu točno vedo, kako se te stvari rešujejo; samo pri nas papki jokcajo na forumih in se smilijo sami sebi 😭😭

“takole je” in kako se stvari rešujejo na jugu? Daj nam no zaupaj. Se babo fukne na posteljo in si moški pač vzame, kar je njegovega in mu pripada, pa če je baba za ali če ni?

 

Privošči si košček raja izven domače postelje, v družbi prebujene, osvobojene in senzualne ljubimke – za svojo dušo in telo 😉

Ne preveč komplicirat. Omisli si ljubico.

avtor, nisi v dobri kondiciji, to je vsa umetnost. Ženska, že ko vidi tipa naspidiranega v gatah in majci, ko gre spat, more prvo od ljubezni, pol pa od straha ali bolje rečeno spoštovanja mokra ratat, da mu da tisto kar si želi.

Ampak ok., po 20 tih letih sta v bistvu oba zmatrana en od drugega in to komaj pri 38 letih (ta leta so hudo jebaška, če si na pravem mestu ob pravem času, v stilu  v zdravem telesu, zdrav duh, ko zamenjaš žensko….), to je v bistvu isto, kot, da bi sam sebe kresal. Moreš jo razumet in jo pusti na miru, jebeš tak sex, ki si ga opisal. bolje, da ga ni… Čas je za ločitev, ali se spočit od vsakdanje rutine tako, lagano sportski, kot je danes Dončič premagal Argentino, ko se ti tud nasprotnik prikloni, kako vrhunsko si to speljal..

Koliko pa ti dejansko pomagaš ženi pri hišnih opravilih?

Ali si mogoče sociale, ki samo leži na kavču in zija TV ter zvečer zahteva se sex?

Povej koliko si aktiven pa ti bo lažje svetovati….

moški, ki javno jamrajo, kako je vse fajn, samo ženi ni do seksa z njimi, so navadni drekači na nivoju amebe, ki niso sposobni niti enoceličarja zadovoljiti. Preprosti, zabiti, najbrž debeli in s pomanjkljivim odnosom do čistoče, v osebnih odnosih plehki in površni. Vsaki ženski se slej ko prej zagravžajo, kaj šele po 20 letih.

– ali imas zadah?

– si stusiran in cist, ko ji zacnes “tezit” za seks ?

– ali ji pomagas pri hisnih opravilih?  Ali hodi v sluzbo potem za po vrhu pa se vse postori doma in poskrbi za otroke? To cloveka utrudi je kot dvojna sluzba, če ne več. Meni se v tem primeru tudi ne bi dalo.

– ali imas vedno ene in iste poze pri seksu? Ali sploh ves kaj jo privlaci?

– ali si kaj romantičen? Jo poslusas? Peljes kdaj na kako vecerjo, se pogovarjas z njo?

 

Ce je tako kot pravis, sem 100% da neki tudi pri teb ne stima, da je tako.

 

New Report

Close