Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženska, ki mi je likala, mi je kradla!

ženska, ki mi je likala, mi je kradla!

Ah, pa saj je vendar logično, da samo ljudem, ki delajo drugi namesto njih, gredo take neumnosti po glavi.

Ženska, preveč cajta imaš.

Za trenutek me je celo preblisnilo, da nisi ti bila kdaj v vlogi “ženske, ki je strankam likala, kradla”?

Če me spomin ne vara si ravno ti obsedena s kuho in recepti.

Veš kaj je najbolj žalostno? da večine ni motilo to, da mi je kradel nekdo, ki sem mu zaupala in to celo v mojem domu. Ne. večino je motilo to, da mi nekdo 2 uri na teden lika. To dragi mojei pove vse o nas Slovenicih!

Če me spomin ne vara si ravno ti obsedena s kuho in recepti.[/quote]

Heheh, obsedena… e rada kuham in pišem recepte še nisem obsedena 🙂

Ja delam to ja, ampak ne delam samo tega…
Moj pa posodo umije in posesa…
Jaz operem..

kaj si nor – likam pa ne si lahko mislite….

Heheh… saj bom psssst 🙂

Samo hotela sem rečt, da nekateri znamo celo uživat v življenju, ne pa samo bajte glancat, da dokažemo kako fajn gospodinje smo – potem pa past vposteljo in zbolit na tečnega deda, ki hoče, da mu dam noge narazen – pa sem morala vse na1x sama nardit!!

hehheheeheheh

joooj

Moja soseda lika za 4€ na uro, se mi je že sama ponujala.
Stara je okrog 60 let, ime ji je Albina.

Groza, a je slučajno ona tista, ki je likala pri tebi.

lp

Pa ta gospa ve, da si jo snemala? Res kraja ni sprejemljiva, a tudi snemanje brez njenega dovoljenja je kaznivo.

Veš kaj je najbolj žalostno? da večine ni motilo to, da mi je kradel nekdo, ki sem mu zaupala in to celo v mojem domu. Ne. večino je motilo to, da mi nekdo 2 uri na teden lika. To dragi mojei pove vse o nas Slovenicih![/quote]

Točno to. Bog ne daj, da bi komu plačal, da naredi kaj namesto tebe. Najbrž tudi avto šravfajo same, se same strižejo, pilijo nohte, popravijo zobe in varujejo otroka, največja sramota pa je, če greš ven jest, res.
Tukaj na forumu se človek res velikokrat vpraša, kdo je zdaj tu nor…ali jaz, ali………..

ne ni ji ime Albina

Jaz si s pomočjo v gospodinjstvu služim denar že nekaj let in mi na kraj pameti ne pade da bi kje kaj ukradla,mogoče vzamem kakšen sadež za malico,kar mi stranke same rečejo da lahko.Dela sem dobila preko priporočil,do sedaj nisem imela še nikjer nobenih težav in stranke mi zaupajo tudi svoje ključe od stanovan,tako,da sem večinoma sama doma.
Ko svoje delo opravim vzamem denar nastavljen na določenem mestu,zaklenem in grem.Ne kradla pa ne bi nikoli, če si pošten,te delo zmeraj najde:))
lep pozdrav

Tudi meni je prejšnja gospa izmaknila par stvari in nekaj malega denarja. Nič posebnega sicer, ampak ko sem se o tem prepričala, sem jih preprosto povedala, da je ne potrebujemo več, ker smo si stvari drugače uredili. Zdaj imam novo, ki je ok. Na misel mi ne pride, da bi zaradi tega ali klicala policijo, ali sama likala.
Sem se pa že večkrat spraševala, in ob temle postu se ponovno, kako se pravzaprav morajo počutit ljudje, ki čistijo za nekaj evrov na uro, v gospodinjstvih, kjer je očitno, da se še za 100 evrov ne ve vedno, če so in kje so (po žepih, v predalu, kar tako…), kaj šele za 20. Se mi zdi, da moraš bit res prekleto in peklensko pokončen in pošten, da te kdaj ne zamika.

stojita dve punci, ki se predstavljata kot sestri. Ena celo kaže hrvaško os. izk.

Ženska je stara 60 let ….
[/quote]
Stara koka dobra supa.

Pa kakšen bedak moraš bit, da ji greš pravi denar večkrat nastavljat, če sumiš da krade?

A si pri vas z denarjem rit brišete ?

Si vis pacem, para bellum.

Približno enak kot tisti, ki deli nasvete nekomu iz leta 2008.


…in? Povej kaj je bilo?

misliš da se je avtorica po dvanajstih letih naučila likat?

da ji za delo tudi plačaš

New Report

Close