Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Ženska po cepljenju z AstraZeneco oglušela

Ženska po cepljenju z AstraZeneco oglušela

Zobozdravnica, ki je bila v času cepljenja stara 40 let, je prek svojega odvetnika napovedala pritožbo na današnjo odločitev sodišča. Sodišče v Mainzu je v ponedeljek zavrnilo tožbo nemške zdravnice proti farmacevtski družbi AstraZeneca. Zobozdravnica trdi, da je po cepljenju proti koronavirusu oglušela na eno uho.

Teorija zarote, a ne?

ma da se ti lub tuki izmišljene zgodbice štepat ej 😵‍💫 res nimaš svojga lajfa …

Imisljene zgodbice

Landgericht Mainz: Vorteile der Corona-Impfung von AstraZeneca überwiegen

STAND
22.8.2023, 17:06 UHR

SABINE STEINBRECHER
 ILONA HARTMANN

Eine Mainzer Zahnärztin wollte Schadenersatz von AstraZeneca, weil sie nach ihrer Corona-Impfung auf einem Ohr taub wurde. Das Mainzer Landgericht bewertete jedoch den Nutzen der Impfung für die Allgemeinheit höher als das Risiko eines möglichen Impfschadens.

Drei Tage, nachdem die Klägerin mit dem Impfstoff von AstraZeneca geimpft worden war, konnte die damals 40-Jährige auf dem rechten Ohr nichts mehr hören. Bis heute ist sie auf dieser Seite taub.

Ni izmišljena zgodba, je članek na strani SN, kopirala sem le del članka. In kaj mislite, da bodo cepljeni naenkrat postali božji super ljudje? Aha.

Pa saj ni treba verjet. In ja, da se mi. Morda se kdo zamisli.

Saj sem ti jaz nalepila zacetni del nemskega clanka za tistega, kar mu je izmisljeno vse, cesar sam ni dozivel.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 22.08.2023 ob 19:49

Ni izmišljena zgodba, je članek na strani SN, kopirala sem le del članka. In kaj mislite, da bodo cepljeni naenkrat postali božji super ljudje? Aha.

Pa saj ni treba verjet. In ja, da se mi. Morda se kdo zamisli.

Farmacevtska mafija je v pogodbah navedla, da ne nosi nobene odgovornosti. Odgovorna je politična mafija, ki je v zameno za covid podkupnine v drek porinila lasten narod.

In če narod večinoma ne bi bil hlapčevski, bi politična mafija že visela po kandelabrih.

 

če v tam tako piše bo pa sigurno res 🙂

 

sicer pa piše tud tole

Die Kammer kam nicht zu der Überzeugung, dass sich die Frau gegen die Impfung entschieden hätte, wenn sie gewusst hätte, dass es dadurch in seltenen Fällen zu einem plötzlichen Hörverlust kommen kann.

 

in še da se bo pritožila, pa daj, spremljaj, mogoče pa v drugo uspe.

Dej nehi cepiva nabijat pa daj se prilepi raziskavo kako onesnazena voda povzroca raka in neplodnost, potem imas slasten ocvrt krompircek v macdonaldsu ki je prepojen s pesticidi in tja vozite svoje otroke na kosilo pa se in se je robe…bodi malo kreativna in pusti ta covid naj pociva

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimen264, 22.08.2023 ob 20:11

Dej nehi cepiva nabijat pa daj se prilepi raziskavo kako onesnazena voda povzroca raka in neplodnost, potem imas slasten ocvrt krompircek v macdonaldsu ki je prepojen s pesticidi in tja vozite svoje otroke na kosilo pa se in se je robe…bodi malo kreativna in pusti ta covid naj pociva

Debilno retardirano, ne bomo pustili, da covid počiva, dokler covid morilci ne bodo šli v večni počitek.

Vsak dan moramo objavljati resnico.

 

https://triglavmedia.si/novice/zdravje/281-konicasti-spike-protein-covid-19-se-kopici-v-mozganih-in-lobanji-ter-povzroca-poskodbe

Bom tudi vodo prilepia, če želiš. Samo ni si treba zatiskat oči pred škodljivimi cepivi.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 22.08.2023 ob 20:22

Bom tudi vodo prilepia, če želiš. Samo ni si treba zatiskat oči pred škodljivimi cepivi.

če bi bli pri vseh škodljivih rečeh tko skrbni in vztrajni …

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 22.08.2023 ob 19:36

Zobozdravnica, ki je bila v času cepljenja stara 40 let, je prek svojega odvetnika napovedala pritožbo na današnjo odločitev sodišča. Sodišče v Mainzu je v ponedeljek zavrnilo tožbo nemške zdravnice proti farmacevtski družbi AstraZeneca. Zobozdravnica trdi, da je po cepljenju proti koronavirusu oglušela na eno uho.

Teorija zarote, a ne?

Je moralo met res dobre dokaze, da jo je sodišče zavrnilo 😂

Sledi neko dementno shizofreno blebletanje o “sodniški mafiji”

Odgovor na objavo uporabnika
Mah, 22.08.2023 ob 20:42

Je moralo met res dobre dokaze, da jo je sodišče zavrnilo 😂

Sledi neko dementno shizofreno blebletanje o “sodniški mafiji”

Ko je sodniska mafija Jankovicu odpustila 30 milijonom ali mamilarski mafiji placala odskodnino, so mediji tudi dementno shizofreno blebetali o tem?

Kaj te to zanima ? Brigaj se zase!

Samo da ji ne bodo kakšnega švanioma našli v glavi, pa bo dobila odškodnino  😀  😀

Saj ni problem v tem, da se delate norca, problem boste imeli vi, ko se bodo vam začeli pojavljati razni strdki, stranski učinki in podobno.

Odgovor na objavo uporabnika
grenivka neprijavljena, 22.08.2023 ob 21:00

Saj ni problem v tem, da se delate norca, problem boste imeli vi, ko se bodo vam začeli pojavljati razni strdki, stranski učinki in podobno.

Ko nimaš ničesar za povedat pa začneš grozit in strašit ljudi, da so oni naslednji, če ne bodo kimali tvojim neumnostim (zdaj si ze tako obupano, da limaš nekaj kar samo po sebi izpodbija to kar hočeš prodajat). Brezveze. Škoda časa. Izvisi.

Odgovor na objavo uporabnika
Glava ko kamen, 22.08.2023 ob 21:07

Ko nimaš ničesar za povedat pa začneš grozit in strašit ljudi, da so oni naslednji, če ne bodo kimali tvojim neumnostim (zdaj si ze tako obupano, da limaš nekaj kar samo po sebi izpodbija to kar hočeš prodajat). Brezveze. Škoda časa. Izvisi.

Probi se u rit brcnit, mogoče ti pride kaj iz riti v glavo, ok? Pusti ti mojo glavo, zase poskrbi.

Sicer pa se boste desničarji pogrizli do kosti, ko vam nekdo resnico objavi.

Zavedajte pa se, da je tu gor še vedno ogromno ljudi, ki preberejo informacije.

Ajde zdej maš pa dost.

Mah, to se lahko naredi samo v neurejeni državi. Pri nas je vsakdo pred cepljenjem dobil tist obrazec, da se zaveda morebitnih posledic. 🤣

Sicer pa če bi se mene vprašalo, bi moral biti tak obrazec za vsako dejanje v življenju. Ker se folk itak ne zaveda posledic svojih dejanj in so jim vsi drugi potem krivi za njihove neumnosti. 🤣

    Saj bo kmalu drugi krog kolesariata. Samo boste ostali na okopih sami, zdaj ne po politične agende v ozadju. Sicer pa, kaj pa lahko? Izseli se v primitivne kraje, do tja še antibiotik ne pride, tako da te ne bo nihče prisiljeval. Itak pravite, da so uzakonili prisilo, torej zdaj še imate čas preberite. Mimogrede, sem cepljena, ampak potolkla me je okužba pred tem.

Odgovor na objavo uporabnika
Kolesariat drugi del, 23.08.2023 ob 15:53
    Saj bo kmalu drugi krog kolesariata. Samo boste ostali na okopih sami, zdaj ne po politične agende v ozadju. Sicer pa, kaj pa lahko? Izseli se v primitivne kraje, do tja še antibiotik ne pride, tako da te ne bo nihče prisiljeval. Itak pravite, da so uzakonili prisilo, torej zdaj še imate čas preberite. Mimogrede, sem cepljena, ampak potolkla me je okužba pred tem.

Imam Potrditev kardiologa, da cepljenje povzroča aritmije in tromboze. Cepljena z mnra. Moj gomolj na ščitnici je miroval do cepljenja, dolga leta. Po cepljenju bum…

Meni je žal za ta en odmerek cepiva. Ne bi ga smela prejeti. Mrš v pm vse skupaj.

V prvem mesecu po mana cepivu je čisto slučajno 5 ljudi v vasi doživelo infarkt – nobenega rešili. Zanimivo reeeesss. Teorije zarote ja…. mrš

New Report

Close