Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska pričakuje od moškega, da ji bo vse plačeval?

Ženska pričakuje od moškega, da ji bo vse plačeval?

To gre dokler so mlade, z leti pa jim to vse težje uspeva.
Tako, da že zrela leta so problem. Na stara leta pa sploh.
Je pa res, da se najdejo vedno moški tepci.
Poznam primerke sponzoruš. V mladosti se vlačile s starimi bogatimi tipi. Ampak so dobile potem za moža kakega copatastega tepčka, ki jih je preživljal do konca.[/quote]

Saj. Poanta je v tem, da ona zmeraj dobiva poštene in dobre tipe. S tem, ko je zdaj ne vem kakšen je, baje je z njim že poročena. Njen prvi tip je bil dobričina in naivnež, pač ona je to s pridom izkoriščala. Potem pa z otrokom privežejo nase takšnega tepčka, ne glede na to, ali imajo rade otroke ali ne. ;)[/quote]

Verjamem, da so tipi dobri in pošteni po srcu. Samo pametni pa niso, da prenašajo tako avšo, ki jih izkorišča.
Včasih so se mi taki moški smilili, ker smo vsi videli, da jih babura izkorišča. Ampak zdaj vidim, da pač niso ravno brihtni.
Vsak normalen moški bi tako babnico steral.

Saj. Poanta je v tem, da ona zmeraj dobiva poštene in dobre tipe. S tem, ko je zdaj ne vem kakšen je, baje je z njim že poročena. Njen prvi tip je bil dobričina in naivnež, pač ona je to s pridom izkoriščala. Potem pa z otrokom privežejo nase takšnega tepčka, ne glede na to, ali imajo rade otroke ali ne. ;)[/quote]

Verjamem, da so tipi dobri in pošteni po srcu. Samo pametni pa niso, da prenašajo tako avšo, ki jih izkorišča.
Včasih so se mi taki moški smilili, ker smo vsi videli, da jih babura izkorišča. Ampak zdaj vidim, da pač niso ravno brihtni.
Vsak normalen moški bi tako babnico steral.[/quote]

Takšna babnica je za sežgati na grmado, ni nič drugega, kot čarovnica. Ampak palica ima zmeraj dva konca, tudi takšne izkoriščevalke pridejo na svoje. Če ne drugega imajo takšno kazen problematičnega otroka. 😉

Saj. Poanta je v tem, da ona zmeraj dobiva poštene in dobre tipe. S tem, ko je zdaj ne vem kakšen je, baje je z njim že poročena. Njen prvi tip je bil dobričina in naivnež, pač ona je to s pridom izkoriščala. Potem pa z otrokom privežejo nase takšnega tepčka, ne glede na to, ali imajo rade otroke ali ne. ;)[/quote] Ta moja nekdanja kolegica ni marala otrok, ampak da bi tipa nase privezala z otrokom, bi ga takoj imela. Pa še tega bivšega prvega tipa, ki jo je preživljal in ji kupoval darila, je prevarala.[/quote]

Pa tipa se ne priveže z otrokom.
Za otroka naredit sta vedno potrebna dva. In ja, oba sta kriva, če ženska zanosi.
Razen v primeru, da pride do posilstva, to je pa druga pesem.
Tipčki pogosto jokajo, da oni niso hoteli otrok, da je vse ona kriva. Ko so pa seksali brez zaščite pa niso na to mislili. Tako, da taki tipi samo bruh, bruh. Si kar zaslužijo tako babnico kot jo imajo.

Saj. Poanta je v tem, da ona zmeraj dobiva poštene in dobre tipe. S tem, ko je zdaj ne vem kakšen je, baje je z njim že poročena. Njen prvi tip je bil dobričina in naivnež, pač ona je to s pridom izkoriščala. Potem pa z otrokom privežejo nase takšnega tepčka, ne glede na to, ali imajo rade otroke ali ne. ;)[/quote]

Verjamem, da so tipi dobri in pošteni po srcu. Samo pametni pa niso, da prenašajo tako avšo, ki jih izkorišča.
Včasih so se mi taki moški smilili, ker smo vsi videli, da jih babura izkorišča. Ampak zdaj vidim, da pač niso ravno brihtni.
Vsak normalen moški bi tako babnico steral.[/quote]

Takšna babnica je za sežgati na grmado, ni nič drugega, kot čarovnica. Ampak palica ima zmeraj dva konca, tudi takšne izkoriščevalke pridejo na svoje. Če ne drugega imajo takšno kazen problematičnega otroka. 😉 To je zelo huda kazen za njih- karma.

Ta moja nekdanja kolegica ni marala otrok, ampak da bi tipa nase privezala z otrokom, bi ga takoj imela. Pa še tega bivšega prvega tipa, ki jo je preživljal in ji kupoval darila, je prevarala.[/quote]

Pa tipa se ne priveže z otrokom.
Za otroka naredit sta vedno potrebna dva. In ja, oba sta kriva, če ženska zanosi.
Razen v primeru, da pride do posilstva, to je pa druga pesem.
Tipčki pogosto jokajo, da oni niso hoteli otrok, da je vse ona kriva. Ko so pa seksali brez zaščite pa niso na to mislili. Tako, da taki tipi samo bruh, bruh. Si kar zaslužijo tako babnico kot jo imajo.[/quote]

Se strinjam. Samo, kaj če takšna ženska namenoma poči kondom in namenoma pozabi vzeti tabletko, pa tip ne ve. Se mi zdi je ona bolj kriva. 😉

Ste se že preveč razpisal, zato se mi ne da vsega brat. Je pa očitno, da vas je kr neki takih, ki ne veste za izraz GENTLEMAN, ker pač to sami niste, žal. In zarad tega smo potem po vaše ženske, ki imamo gentlemana , sponzoruše…

Po eni strani se mi s tem ne zdi nič narobe. Moj mi je vse plačeval. Pa niti nisem želela, sam je. Jaz sem tudi delala in stroške sva imela zmenjeno kaj kdo plačuje. Tako sem jaz tudi. Ker sem tudi delala. Je pa to dvorezen meč, ko plačuje skoz moški,namreč hoče te imet pod kontrolo in moj me je hotel imet. Nisem mu pustila. In sva šla narazen. Naslednji je bil kontra, pa tudi ni bilo OK. Glede moškega za resno vezo sem kar zahtevna in ga raje nimam kot da je nek hovdre. Sicer pa imam to “nesrečo” da se mi nalimajo res sami bogataši, ampak me noben ne zanima, ker verjetn če bi pa bil v tisti kategoriji zanimanja, bi bil pa oblegan z vseh strani, to mi pa tud ni preveč. Poleg tea, fajn je imet enakovrednega. Ne preveč bogatega in ne preveč revnega.

Punce mislijo, kako je fajn, če ti vse moški plačuje, potem te tudi kontrolira. Itak, to je dvorezen meč, ene se tega ne zavedajo. Zato se jaz ne bi šla takšnih igric, sem raje svobodna. Kot pri muslimanih, kjer šejki preživljajo ženo, ampak ona nima nobenega glasu.

Punce mislijo, kako je fajn, če ti vse moški plačuje, potem te tudi kontrolira. Itak, to je dvorezen meč, ene se tega ne zavedajo. Zato se jaz ne bi šla takšnih igric, sem raje svobodna. Kot pri muslimanih, kjer šejki preživljajo več žena, ampak so vse njemu podrejene.

Punce mislijo, kako je fajn, če ti vse moški plačuje, potem te tudi kontrolira. Itak, to je dvorezen meč, ene se tega ne zavedajo. Zato se jaz ne bi šla takšnih igric, sem raje svobodna. Kot pri muslimanih, kjer šejki preživljajo več žena, ampak so vse njemu podrejene.[/quote]
Punce mislijo, da so fatalke, ki ovijajo okoli mezinčka, kar leze in gre.


Odvisno tudi od tega, koliko ste pa ve “dame”.

Punce mislijo, kako je fajn, če ti vse moški plačuje, potem te tudi kontrolira. Itak, to je dvorezen meč, ene se tega ne zavedajo. Zato se jaz ne bi šla takšnih igric, sem raje svobodna. Kot pri muslimanih, kjer šejki preživljajo več žena, ampak so vse njemu podrejene.[/quote]
Punce mislijo, da so fatalke, ki ovijajo okoli mezinčka, kar leze in gre.[/quote]

Ja, na žalost. S tem, da francoski izraz femme fatale pomeni nekaj drugega usodno žensko, ki ni finančno odvisna od moškega. Ampak ga samo presune s svojo lepoto in gre. In moški ne more nehati misliti nanjo, sponzoruše so pa tudi manj lepše, znajo samo manipulirati in seksati. Daleč od fatalk.

Punce mislijo, kako je fajn, če ti vse moški plačuje, potem te tudi kontrolira. Itak, to je dvorezen meč, ene se tega ne zavedajo. Zato se jaz ne bi šla takšnih igric, sem raje svobodna. Kot pri muslimanih, kjer šejki preživljajo več žena, ampak so vse njemu podrejene.[/quote]

Joj dej ne prbiji. Kakšna kontrola, podrejenost….? Ja, pri Arabcih vrjetn res.
Res da nism imela tolk tipov, ampak tisti, ki sm jih imela, so bili vsi gentlemani in nič drugega. Ja, vsi so me razvajal, eni bolj, drugi manj, tud zdajšnji me, pa kaj? Saj to je prav, če me seveda lahko. Sama imam dobro plačo, on ima pač še boljšo in to kar precej boljšo. In kaj a bo zdaj on pustil da jaz plačujem razne večerje, potovanja…..? Ne! Seveda pa tud sama kdaj pa kdaj plačam. Ko ga jaz povabim vn, OBVEZNO plačam jaz. Sm pred leti imela enega, on pa sploh, mi je lahko rečem SKOR VSE kupoval. Ja, tud cunje, čevlje…..glih tako je pač imel denarja in je lahko. Pa mi to ni bilo všeč, sm mu jasno in glasno dala vedet, da mi to ni všeč, pa še študentka sm takrat bila, pa je vztrajal. Ja prav ane, če hočeš pa mi kupuj, sm mu rekla. Pa me zarad tega tud ni imel privezano zase. Ja, tud narazn sva šla, sama sm ga pustila in mi NIKOL ni očital kaj glede denarja. Sva še zmer prjatla, če se srečava greva tud na pijačko, pa spet on plača 🙂
In kaj, a zdaj smo vse ženske, ki imamo take in podobne desce sponzoruše, ku.be, izkoriščevalke…..?
Eni ste pa res omejeni.

Punce mislijo, kako je fajn, če ti vse moški plačuje, potem te tudi kontrolira. Itak, to je dvorezen meč, ene se tega ne zavedajo. Zato se jaz ne bi šla takšnih igric, sem raje svobodna. Kot pri muslimanih, kjer šejki preživljajo več žena, ampak so vse njemu podrejene.[/quote]

Joj dej ne prbiji. Kakšna kontrola, podrejenost….? Ja, pri Arabcih vrjetn res.
Res da nism imela tolk tipov, ampak tisti, ki sm jih imela, so bili vsi gentlemani in nič drugega. Ja, vsi so me razvajal, eni bolj, drugi manj, tud zdajšnji me, pa kaj? Saj to je prav, če me seveda lahko. Sama imam dobro plačo, on ima pač še boljšo in to kar precej boljšo. In kaj a bo zdaj on pustil da jaz plačujem razne večerje, potovanja…..? Ne! Seveda pa tud sama kdaj pa kdaj plačam. Ko ga jaz povabim vn, OBVEZNO plačam jaz. Sm pred leti imela enega, on pa sploh, mi je lahko rečem SKOR VSE kupoval. Ja, tud cunje, čevlje…..glih tako je pač imel denarja in je lahko. Pa mi to ni bilo všeč, sm mu jasno in glasno dala vedet, da mi to ni všeč, pa še študentka sm takrat bila, pa je vztrajal. Ja prav ane, če hočeš pa mi kupuj, sm mu rekla. Pa me zarad tega tud ni imel privezano zase. Ja, tud narazn sva šla, sama sm ga pustila in mi NIKOL ni očital kaj glede denarja. Sva še zmer prjatla, če se srečava greva tud na pijačko, pa spet on plača 🙂
In kaj, a zdaj smo vse ženske, ki imamo take in podobne desce sponzoruše, ku.be, izkoriščevalke…..?
Eni ste pa res omejeni.[/quote]

Tega nisem rekla jaz, si sama to izjavila. Mene so doma učili drugačnih vrednot, ena izmed teh je finančna neodvisnost od moškega. Meni osebno je v redu če te tip razvaja, to imam tudi jaz rada. Je pa nekaj drugega, če te živi skoz.

Joj dej ne prbiji. Kakšna kontrola, podrejenost….? Ja, pri Arabcih vrjetn res.
Res da nism imela tolk tipov, ampak tisti, ki sm jih imela, so bili vsi gentlemani in nič drugega. Ja, vsi so me razvajal, eni bolj, drugi manj, tud zdajšnji me, pa kaj? Saj to je prav, če me seveda lahko. Sama imam dobro plačo, on ima pač še boljšo in to kar precej boljšo. In kaj a bo zdaj on pustil da jaz plačujem razne večerje, potovanja…..? Ne! Seveda pa tud sama kdaj pa kdaj plačam. Ko ga jaz povabim vn, OBVEZNO plačam jaz. Sm pred leti imela enega, on pa sploh, mi je lahko rečem SKOR VSE kupoval. Ja, tud cunje, čevlje…..glih tako je pač imel denarja in je lahko. Pa mi to ni bilo všeč, sm mu jasno in glasno dala vedet, da mi to ni všeč, pa še študentka sm takrat bila, pa je vztrajal. Ja prav ane, če hočeš pa mi kupuj, sm mu rekla. Pa me zarad tega tud ni imel privezano zase. Ja, tud narazn sva šla, sama sm ga pustila in mi NIKOL ni očital kaj glede denarja. Sva še zmer prjatla, če se srečava greva tud na pijačko, pa spet on plača 🙂
In kaj, a zdaj smo vse ženske, ki imamo take in podobne desce sponzoruše, ku.be, izkoriščevalke…..?
Eni ste pa res omejeni.[/quote]

Tega nisem rekla jaz, si sama to izjavila. Mene so doma učili drugačnih vrednot, ena izmed teh je finančna neodvisnost od moškega. Meni osebno je v redu če te tip razvaja, to imam tudi jaz rada. Je pa nekaj drugega, če te živi skoz.[/quote]

Saj nism mislila, da si ti napisala.
Teb sm odgovorila sam glede kontrole….ostalo pa je namenjeno tistim, ki pišejo o raznih sponzorušah….:)

Pravi ženski da pravi moški svojo bančno kartico in ko ta pride iz trgovine jo ne vpraša koliko je zapravila, ampak reče draga kolikor že premalo si zapravila.


Prava ženska ima svojo:-)) Pa se ji ne da zapravljat…


Prava ženska ima svojo:-)) Pa se ji ne da zapravljat…[/quote]
Jaz mam tud svojo ampak mož ima več gor. Prava ženska vedno rada zapravlja.


Prava ženska ima svojo:-)) Pa se ji ne da zapravljat…[/quote]
Jaz mam tud svojo ampak mož ima več gor. Prava ženska vedno rada zapravlja.[/quote]
Tolažba nepravih žensk. Sicer ljudje, ki živijo za zapravljanje kotirajo izredno nizko, kar se mene tiče.


Prava ženska ima svojo:-)) Pa se ji ne da zapravljat…[/quote]
Jaz mam tud svojo ampak mož ima več gor. Prava ženska vedno rada zapravlja.[/quote]

upam da mu ga vsaj zdaj dobro vlečeš, ker če ne, bo hitro našel drugo, ki jo bo sponzoriral


Jaz mam tud svojo ampak mož ima več gor. Prava ženska vedno rada zapravlja.[/quote]
Tolažba nepravih žensk. Sicer ljudje, ki živijo za zapravljanje kotirajo izredno nizko, kar se mene tiče.[/quote]
Lej vsako tele ima svoje veselje.


Jaz mam tud svojo ampak mož ima več gor. Prava ženska vedno rada zapravlja.[/quote]

upam da mu ga vsaj zdaj dobro vlečeš, ker če ne, bo hitro našel drugo, ki jo bo sponzoriral[/quote]
Aha se že tresem.


Tolažba nepravih žensk. Sicer ljudje, ki živijo za zapravljanje kotirajo izredno nizko, kar se mene tiče.[/quote]
Lej vsako tele ima svoje veselje.[/quote]
To pa drži, da bolj ne more.

Saj ni čudno da je vse v pi..i!!!!!!!!

Na vsa tvoja vprašanja je odgovor DA. Svojo plačo pa imamo samo zase, kar ostane si damo na kupček za hude čase, če bi kdaj nastopili. Meni tako funkcionira že celo življenje. Če se ostalim zdi, da je bolje drugače, jaz nimam nič proti. Vsak naj poskrbi za svojo rit, pa bomo vsi srečbi in zadovoljni.

New Report

Close