Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske 40 plus

Ženske 40 plus

Zdravniki in pravniki se itak običajno poročajo med seboj, vključno z varianto zdravnik – pravnica in pravnik – zdravnica.

Zdravniki in pravniki se itak običajno poročajo med seboj, vključno z varianto zdravnik – pravnica in pravnik – zdravnica.
[/quote]

Kako si pa ti pametna!!

In zdaj, ko si to povedala, se grem kar ločit!
(mož je namreč zdravnik, jaz pa daleč od kakšne zdravnice ali pravnice)

Grem, predem se me znebi s smrtno dozo :))))

Zdravniki in pravniki se itak običajno poročajo med seboj, vključno z varianto zdravnik – pravnica in pravnik – zdravnica.
[/quote]

Kako si pa ti pametna!!

In zdaj, ko si to povedala, se grem kar ločit!
(mož je namreč zdravnik, jaz pa daleč od kakšne zdravnice ali pravnice)

Grem, predem se me znebi s smrtno dozo :))))
[/quote]

Potem mu izrekam sožalje zaradi obeh razlogov. :)))


Kaj ti pa pravi, da jo boš tukaj našel? :LOL

Potem mu izrekam sožalje zaradi obeh razlogov. :)))
[/quote]

Nesramna in nevedna – prava Hrvatica.
[/quote]

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.

Nesramna in nevedna – prava Hrvatica.
[/quote]

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.
[/quote]
Ja, ampak samo zaradi preliva:-)

Nesramna in nevedna – prava Hrvatica.
[/quote]

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.
[/quote]

Pa kdo ti je kriv, da nimaš dedca?

Nesramna in nevedna – prava Hrvatica.
[/quote]

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.
[/quote]

Zdaj ti pa že na žaljivo vleče ;P

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.
[/quote]
Ja, ampak samo zaradi preliva:-)
[/quote]

lol

preliv,
si ostal v ejtisih ?

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.
[/quote]

Zdaj ti pa že na žaljivo vleče ;P
[/quote]

S prijaznimi ljudmi sem prijazna, z neprijaznimi pa neprijazna.

Odvetnik ni, je pa urejen, kar pač že to pomeni :).
[/quote]

🙂

Zdravniki imajo boljši okus, verjemi.
[/quote]

Pa kdo ti je kriv, da nimaš dedca?
[/quote]

Imam nekega zdravnika, upam da ni tvoj, haha.

japajade …… tvoja tema iz leta 2012

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7704969
[/quote]

ko je toliko posmehovanja ob takih “oglasih” na MON.u
kako pa se najde kakšno 40+ ?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=144&t=7706611

V današnji temi navaja, da je že dve leti ločen. V letu 2012 torej še ni bil ločen. :))

Babe, kolk ste zatežene, brez sramu!

Jz vas ne bi kavsala, pa, če bi moralo človeštvo izumret!
Ni čudno, da se moškim rola…

Če vas vaše frocovje bere, se mora skriti od sramu, grozne ste!

V današnji temi navaja, da je že dve leti ločen. V letu 2012 torej še ni bil ločen. :))
[/quote]
kak pa si prišlo do tega?
v letih 2012 / 15 je bil lahko vse, tudi vdovec … pred 2012 pa tudi

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[/quote]

Si iskal natančno število, da si sredi vrstice nehal?

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[/quote]

Si iskal natančno število, da si sredi vrstice nehal?
[/quote]

Kaj si pa ti domišljaš, da si?

Si iskal natančno število, da si sredi vrstice nehal?
[/quote]

Kaj si pa ti domišljaš, da si?
[/quote]

Boli? Ali se hecaš? ;P

Kaj si pa ti domišljaš, da si?
[/quote]

Boli? Ali se hecaš? ;P
[/quote]

Kaj boli, koga?
Ne poizkušaj biti duhovita, ne gre ti.

Boli? Ali se hecaš? ;P
[/quote]

Kaj boli, koga?
Ne poizkušaj biti duhovita, ne gre ti.
[/quote]

Ja, zaneslo me je, sori.

Heh, kako se je lepo delat nor, evo prvošolsko preprosto razlago, to pomeni, da človek preprosto ni klošar in verejtno pokriva sam sebe brez večjih težav.
[/quote]

Vidiš, da imamo povsem različne poglede.
Pod urejen sem si predstavljal, da se redno tušira, umiva zobe, da ne hodi umazan okrog…
Ti pa praviš, da ni klošar. Ampak glede na to, da so tipi, ki pišejo, da so urejeni, redno na računalniku na netu, je itak očitno, da niso klošarji. Zato ne vem zakaj je treba poudarjat, da so urejeni, če to pomeni le to, da niso klošarji?
[/quote]

Sicer so odvetniki ena zoprna živa bitja ,da ne rečem odvratna, ker noben ne služi tako na izi denar kot te qurbe, gledam pač iz moškega vidika, če nekdo reče in ima muda, da napiše, da je urejen, predvidevam, a je človek v nulo zrihtan in, da mu je osebna higijena samoumevna, vsak dan, seveda.
Zdej pa, če je za tebe urejenost čista depilacija brez dlakice na telesu, tukej se pa strinjam, da sem pujs, čeprav se zna zgodit, da se dostkrat tuširam dvakrat na dan.

New Report

Close