Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske 40 plus

Ženske 40 plus

[email protected]

Sem 40+. Ampak ni mi jasno zakaj moški pišete, da ste urejeni? Kaj naj bi to pomenilo?
Je pa kar pogosto, da moški sami sebe opišete (na netu), da ste urejeni?
[/quote]

Vidiš, da imamo povsem različne poglede.
Pod urejen sem si predstavljal, da se redno tušira, umiva zobe, da ne hodi umazan okrog…
Ti pa praviš, da ni klošar. Ampak glede na to, da so tipi, ki pišejo, da so urejeni, redno na računalniku na netu, je itak očitno, da niso klošarji. Zato ne vem zakaj je treba poudarjat, da so urejeni, če to pomeni le to, da niso klošarji?
[/quote]

Sicer so odvetniki ena zoprna živa bitja ,da ne rečem odvratna, ker noben ne služi tako na izi denar kot te qurbe, gledam pač iz moškega vidika, če nekdo reče in ima muda, da napiše, da je urejen, predvidevam, a je človek v nulo zrihtan in, da mu je osebna higijena samoumevna, vsak dan, seveda.
Zdej pa, če je za tebe urejenost čista depilacija brez dlakice na telesu, tukej se pa strinjam, da sem pujs, čeprav se zna zgodit, da se dostkrat tuširam dvakrat na dan.
[/quote]

Depilacija zame ni urejenost.
Pod urejenost jaz razumem: da se redno tuširaš, umivaš zobe, da imaš vsak dan frišne gate :), da ne hodiš smrdeč okrog (tudi variante, ko eni padejo v kolonjsko zelo smrdijo ali pa babnice, ki padejo v parfum tudi smrdijo).
Ampak večina ljudi okrog mene je čistih, se umiva, se preoblači, zato mi je totalno smešno, ko toliko tipov v oglas navede, da so urejeni.
Zato sem vprašala kaj pomeni zanje urejenost.

storilec k.d.je bil nrprišteven.

Kaj pomeni “actio libera in causa”? 🙂
[/quote]

Sicer so odvetniki ena zoprna živa bitja ,da ne rečem odvratna, ker noben ne služi tako na izi denar kot te qurbe, gledam pač iz moškega vidika, če nekdo reče in ima muda, da napiše, da je urejen, predvidevam, a je človek v nulo zrihtan in, da mu je osebna higijena samoumevna, vsak dan, seveda.
Zdej pa, če je za tebe urejenost čista depilacija brez dlakice na telesu, tukej se pa strinjam, da sem pujs, čeprav se zna zgodit, da se dostkrat tuširam dvakrat na dan.
[/quote]

Depilacija zame ni urejenost.
Pod urejenost jaz razumem: da se redno tuširaš, umivaš zobe, da imaš vsak dan frišne gate :), da ne hodiš smrdeč okrog (tudi variante, ko eni padejo v kolonjsko zelo smrdijo ali pa babnice, ki padejo v parfum tudi smrdijo).
Ampak večina ljudi okrog mene je čistih, se umiva, se preoblači, zato mi je totalno smešno, ko toliko tipov v oglas navede, da so urejeni.
Zato sem vprašala kaj pomeni zanje urejenost.
[/quote]

No, men je to samumevno, stuširanost, zobi in frišno perilo vsak dan in pod to pač ne razumem urejenost ampak vsakdanja rutina.

Depilacija zame ni urejenost.
Pod urejenost jaz razumem: da se redno tuširaš, umivaš zobe, da imaš vsak dan frišne gate :), da ne hodiš smrdeč okrog (tudi variante, ko eni padejo v kolonjsko zelo smrdijo ali pa babnice, ki padejo v parfum tudi smrdijo).
Ampak večina ljudi okrog mene je čistih, se umiva, se preoblači, zato mi je totalno smešno, ko toliko tipov v oglas navede, da so urejeni.
Zato sem vprašala kaj pomeni zanje urejenost.
[/quote]

No, men je to samumevno, stuširanost, zobi in frišno perilo vsak dan in pod to pač ne razumem urejenost ampak vsakdanja rutina.
[/quote]

Ampak, da pa niso klošarji je pa tudi jasno, če so pa na netu :).

storilec k.d.je bil nrprišteven.

Kaj pomeni “actio libera in causa”? 🙂
[/quote]
[/quote]

Ne, to pomeni, da je za kaznivo dejanje kriv storilec, ki se je sam spravil v stanje neprištevnosti pred storitvijo k.d. s pitjem alkohola, uživanjem prepovedanih drog ipd., če je bila pred storitvijo kaznivega dejanja podana krivda, ki se za to kaznivo dejanje zahteva. :))

No, men je to samumevno, stuširanost, zobi in frišno perilo vsak dan in pod to pač ne razumem urejenost ampak vsakdanja rutina.
[/quote]

Ampak, da pa niso klošarji je pa tudi jasno, če so pa na netu :).
[/quote]

V dnevnih centrih pa verjetno imajo tudi računalnike.


[/quote]

Ne, to pomeni, da je za kaznivo dejanje kriv storilec, ki se je sam spravil v stanje neprištevnosti pred storitvijo k.d. s pitjem alkohola, uživanjem prepovedanih drog ipd., če je bila pred storitvijo kaznivega dejanja podana krivda, ki se za to kaznivo dejanje zahteva. :))
[/quote]
Delam na drugih zadevah.Kazenske pa sploh ne.

japajade …… tvoja tema iz leta 2012

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7704969
[/quote]

Sergej.celje, pa te imamo.. pa leta ti grejo nazaj al kako je zdaj to…. svasta p.i.c.k.a. rodi, samo para neče…….

japajade …… tvoja tema iz leta 2012

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=7704969
[/quote]

Sergej.celje, pa te imamo.. pa leta ti grejo nazaj al kako je zdaj to…. svasta p.i.c.k.a. rodi, samo para neče…….
[/quote]

Ta zadnji stavek sem že tolikokrat slišal a ne vem kaj pomeni?

Ne, to pomeni, da je za kaznivo dejanje kriv storilec, ki se je sam spravil v stanje neprištevnosti pred storitvijo k.d. s pitjem alkohola, uživanjem prepovedanih drog ipd., če je bila pred storitvijo kaznivega dejanja podana krivda, ki se za to kaznivo dejanje zahteva. :))
[/quote]
Delam na drugih zadevah.Kazenske pa sploh ne.
[/quote]

A pogooglat tud ne znaš? 🙂
Btw. tako osnovo pozna vsak pravnik:)

New Report

Close