Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, a vas moški kaj ogovarjajo/osvajajo

Ženske, a vas moški kaj ogovarjajo/osvajajo

Lepo, da se zabavaš.
[/quote]

Hvala ti, da me zabavaš! :*

Ja.
Sem žena ter mamica in kljub dobremu izgledu mi tega res ne manjka.Manjka pa mi ljubezni z moževe strani.Tako hladno je že dolgo in mi počasi postaja vseeno.Tako,da se bom sedaj prepustila osvajanju in če bo le prilika in popln akt jo le iskoristim.

Seveda. Samo v ta namen je treba tudi opredeliti dejanja, ki so družbeno sprejemljiva in tista, ki niso, a ne? Da bo jasno, ali meje postavljamo upravičeno, ali smo pa samo preveč občutljivi.
Tako kot recimo pretepanje ali posiljevanje – v nekaterih okoljih je to sprejemljivo in ženska nima pravice “postavljanja mej”, v drugih družbah je pa oboje zločin.
[/quote]

Saj verjetno je to že opredeljeno, nisem prepričan, da je to tako jasno, da je vsem jasno. 🙂 Niti ne pravim, da je to enostavno naredit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj verjetno je to že opredeljeno, nisem prepričan, da je to tako jasno, da je vsem jasno. 🙂 Niti ne pravim, da je to enostavno naredit.
[/quote]

Videti je, da je to hudo slabo opredeljeno, če se na strani o osvajanju že par strani pogovarjamo o nadlegovanju. Kot vidiš, eni ne ločijo enega od drugega.
Sem napisala svoj primer s telefonsko številko – kam bi dali ta primer?
In tako naprej.
Pokazati zanimanje za žensko še ni osvajanje, in osvajanje še ni nadlegovanje.

Videti je, da je to hudo slabo opredeljeno, če se na strani o osvajanju že par strani pogovarjamo o nadlegovanju. Kot vidiš, eni ne ločijo enega od drugega.
Sem napisala svoj primer s telefonsko številko – kam bi dali ta primer?
In tako naprej.
Pokazati zanimanje za žensko še ni osvajanje, in osvajanje še ni nadlegovanje.
[/quote]

Ne vem, najprej pokliči in povej, kak bo odziv, da vemo kam lahko umestimo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem, najprej pokliči in povej, kak bo odziv, da vemo kam lahko umestimo. 🙂
[/quote]

Si ne upam :)))
Po kriterijih tukaj bo to že nadlegovanje :))

Ne, mene noben ne osvaja niti ne flirta. Je pa res, da razen službe in potem takoj domov ne grem nikamor.
Stara sem 32 in samska.

In kaj dela 32 letnica tukaj? Na SČ?

Citiral si ti mene, provociral si ti mene, sam tolk, da smo si na jasnem.
[/quote]
Evo popolnoma isto. Zate nekaj, zame popolnoma drugo

Pol sem pa še enkrat v kinu rekel dvema puncama: gospodični, prostor mi zasedata. premaknita se prosim tja, kjer imata karte.

Pol sem pa še enkrat v kinu rekel dvema puncama: gospodični, prostor mi zasedata. premaknita se prosim tja, kjer imata karte.

In, si mislil osvajat, si pa nadlegoval:-))?


Evo popolnoma isto. Zate nekaj, zame popolnoma drugo
[/quote]

Spet citiraš in provociraš.
Pol bom pa spet jaz vsega kriva.

Spet citiraš in provociraš.
Pol bom pa spet jaz vsega kriva.
[/quote]
Spet izvajaš psihološke pritiske:-))
En feht mam. A lohk prašaš tvojga modela, če kaj ve kaj bi se lahko uporabilo za mornarja JRM v 1:24?


Spet izvajaš psihološke pritiske:-))
En feht mam. A lohk prašaš tvojga modela, če kaj ve kaj bi se lahko uporabilo za mornarja JRM v 1:24?
[/quote]

Bom, ko ga vidim. Kolikor vem na pamet on nekaj naroča po spletu.
Če boš nehal provocirat 🙂

Bom, ko ga vidim. Kolikor vem na pamet on nekaj naroča po spletu.
Če boš nehal provocirat 🙂
[/quote]

Bom, ko ga vidim. Kolikor vem na pamet on nekaj naroča po spletu.
Če boš nehal provocirat 🙂
[/quote]

Oblubm. Mam pa en problem, ne vem,a sem tolk natreniran, ampak večinoma provociram nevede. Oz resno vprašam, pa tako izpade. Al pa resno vprašam, pa imaš/jo za provociranje.
Klinc, po prepričanju sem pač zafrkant.


[/quote]

a se to redno dogaja – da Replika replicira samo sebe ☺ ☺☺

a se to redno dogaja – da Replika replicira samo sebe ☺ ☺☺
[/quote]
Da se ve, da misli resno.

Zanimivo bi bilo slišati plat tistih, pri katerih so se ta nagovarjanja, ogovarjanja in pregovarjanja ter osvajanja prevedla v druge oblike občevanja. Je.bi.ga. Od besed se morda sem ter tja res komu milo stori, a preiti iz besed na dejanja ima tudi svojstveno noto.


Tud men se je to zgodilo,zraven še grd pogled.

In kaj dela 32 letnica tukaj? Na SČ?
[/quote]

Res nekaj nenavadnega. :/

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V takih temah se pa kar zaiskri…izgubljenost oseb (obeh spolov)…divje tipanje, iskanje, razočaranje, umik, ponovno upanje…

Kot moški v poznih 20-tih sem prišel do spoznanja, da ne želim ženske in ne otrok. Vse skupaj je le potrata časa, ki ga raje preusmerjam v druge stvari.

če me kdo ogovori in vpraša kole ura, rečem: za reveže je na zvoniku..

New Report

Close