Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, a vas moški kaj ogovarjajo/osvajajo

Ženske, a vas moški kaj ogovarjajo/osvajajo


Eh, pobiraš otročarije izpred več kot sto let, pašejo pa v temo kot kravi sedlo….ja no, saj, nič presenetljivega od tebe….

Uh, kaka debata je nastala ..
General glanzkopf, tebe bi jaz na zmenek povabila.


Eh, pobiraš otročarije izpred več kot sto let, pašejo pa v temo kot kravi sedlo….ja no, saj, nič presenetljivega od tebe….
[/quote]

kakšna čast za generala, da si ga nalajal … vse si že, samo mene še nisi 🙂

Ponavadi se ne ličim in ne nosim kril, sem pa enkrat prišla v službo v krilu in naličena, je pa blo komplimentov, pa sem 50+, me še sedaj vprašajo kje imam kikelco.

če ogovoriš dekle, tvegaš, da bo rekla: ne teži, kaj ne vidiš da sem na instagramu.

Nikoli in nikdar. Če pa kdo kaj kdaj poskuša, seveda me lepo vpraša, pa dobi tak leden odgovor, da nikoli več ne pomisli, da bi se šel z ledenko igrat.

Nikoli in nikdar. Če pa kdo kaj kdaj poskuša, seveda me lepo vpraša, pa dobi tak leden odgovor, da nikoli več ne pomisli, da bi se šel z ledenko igrat.
[/quote]

Pa še samo, če osebno pride do mene.

Nikoli in nikdar. Če pa kdo kaj kdaj poskuša, seveda me lepo vpraša, pa dobi tak leden odgovor, da nikoli več ne pomisli, da bi se šel z ledenko igrat.
[/quote]
Sploh ni dvoma, na monu pišete same take, ki ste resnično super, celo ponosne na svojo “vrednost”….edino kar je, da se pri tem zastavlja vprašanje ali ste to sploh ženske ali le sramota za ženske?


Sploh ni dvoma, na monu pišete same take, ki ste resnično super, celo ponosne na svojo “vrednost”….edino kar je, da se pri tem zastavlja vprašanje ali ste to sploh ženske ali le sramota za ženske?
[/quote]

Lubček… mal prekrat si…. Ampak ja, sem sramota za ženske! Sem. Vse zavrnem kot po tekočem traku, medtem ko se druge za enakimi slinijo,…. da kar teče od njih….

Lubček… mal prekrat si…. Ampak ja, sem sramota za ženske! Sem. Vse zavrnem kot po tekočem traku, medtem ko se druge za enakimi slinijo,…. da kar teče od njih….
[/quote]
Saj vem, da se ne zavedate, da je tovrstno pisanje, ki ga flosate na mon, na ravni zvrkovanja 12 letnic, ki jih daje hormonsko neravnovesje in še sploh niso odrasle. Če bi se zavedale kako bedaste se prikažete s tem, se pač ne bi, ne? Torej gre za to, da ste se do nekega leta mentalno razvijale, potem pa je nekje šlo nekaj narobe in le navzdol in nazaj, da ste stare babe na tem nivoju, ne?


Saj vem, da se ne zavedate, da je tovrstno pisanje, ki ga flosate na mon, na ravni zvrkovanja 12 letnic, ki jih daje hormonsko neravnovesje in še sploh niso odrasle. Če bi se zavedale kako bedaste se prikažete s tem, se pač ne bi, ne? Torej gre za to, da ste se do nekega leta mentalno razvijale, potem pa je nekje šlo nekaj narobe in le navzdol in nazaj, da ste stare babe na tem nivoju, ne?
[/quote]

Kaj za vraga pomeni zvrkovanje? Sem že objavil temo, pa nihče ni odgovoril. Brskalnik nič ne najde, a je to neka zelo zastarela beseda? Mogoče ima južnjaške korenine, da se nič v slovenščini ne najde..

Kaj za vraga pomeni zvrkovanje? Sem že objavil temo, pa nihče ni odgovoril. Brskalnik nič ne najde, a je to neka zelo zastarela beseda? Mogoče ima južnjaške korenine, da se nič v slovenščini ne najde..
[/quote]
Bolj se potrudi, pa boš našlo kaj je zvrkljavost.


Saj vem, da se ne zavedate, da je tovrstno pisanje, ki ga flosate na mon, na ravni zvrkovanja 12 letnic, ki jih daje hormonsko neravnovesje in še sploh niso odrasle. Če bi se zavedale kako bedaste se prikažete s tem, se pač ne bi, ne? Torej gre za to, da ste se do nekega leta mentalno razvijale, potem pa je nekje šlo nekaj narobe in le navzdol in nazaj, da ste stare babe na tem nivoju, ne?
[/quote]

Moja emocionalna inteligenca = NULA. Skratka boli me kurrrrac.


Bolj se potrudi, pa boš našlo kaj je zvrkljavost.
[/quote]

Lahko bi mi pa normalno povedel, ne pa da moram ugibat. Edini, ki to besedo uporablja je očitno polarni- če se ne da nekaj najti na internetu, potem mora biti to zelo zastarel izraz, saj se ga nikjer drugje ne zasledi.

Lahko bi mi pa normalno povedel, ne pa da moram ugibat. Edini, ki to besedo uporablja je očitno polarni- če se ne da nekaj najti na internetu, potem mora biti to zelo zastarel izraz, saj se ga nikjer drugje ne zasledi.
[/quote]

ahh, zafrkovanja, a ni jasno?

Moja emocionalna inteligenca = NULA. Skratka boli me kurrrrac.
[/quote]

tebe bi moral boleti klitoris, ne kurrrac, po zakonih narave…

tebe bi moral boleti klitoris, ne kurrrac, po zakonih narave…
[/quote]

…sej zato me, k ga nimam….

…sej zato me, k ga nimam….
[/quote]

aaa…., evo, zdej se je pa ta bolečina na moj qurac prenesla, ker ga ti nimaš, ko sem to prebral, dobr, da je že minila, gremo dalje…

ahh, zafrkovanja, a ni jasno?
[/quote]

Kako naj vem, če glupi polarc polovico črk izpusti?

Primerjaj “zafrkovati” z “zvrkovati”. Nenadoma se vrine ‘v’ in bolj ustrezno bi bilo uporabiti izraz “zafrkavati”, kot pa to zastarelo spakedravščino.

New Report

Close