Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske brez imetja.

Ženske brez imetja.

Moški pogosto mislijo, da je denar edini faktor, ki bo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pritegnil žensko. Napaka. Treba je biti tudi srčen in duhovit. Z življenjsko energijo. Kaj ti pomaga denar, če se obnašaš kot primitivec in nimaš karakterja. Ženske gledamo na vse. Da ste nam dobra družba, da ni dolgčas z vami, da ste spoštljivi in nas obdarujete, pocrkljate, ker smo poskrbele za vas, otroke in gospodinjstvo. Vi nam naredite dom, ve domu damo dušo.

Mislim da je edino čudno kar je tu si ti. Ženske ki imajo hiše pa tolko denarja moškega kot si ti definitivno ne bi povohale ker ga NE RABIJO. Jaz sem stara 22 in nimam nič ker še študiram in vrjemi da te niti jaz nebi povohala ker nisem pleh pi*ka. Če pa te bo kera vzela po tvojih standardih pa samo zaradi denarja. Jaz bi na tvojem mestu rajši pogledala na srce kot pa na izgled in bančni račun.. Kaj ti bo ženska z denarjem jahto hišami itd. Če te bo izkoristla pa te imela zbog denarja in se niti razumela nebi. Ne vem kje ti je kakšen procent logike.
Mogoče če si prebereš kaj ljubezen je https://www.ona-on.com/magazin/kaj-je-ljubezen/ boš mogoče ugotovil da ni denar itd vse.
Veliko pameti ti želim

Itak so vsi prispevki kle gor izmišljeni. Imate pa kreativne pisce. Samo nerealne

Ja, žal tako je z ženskami.
“Uspešne ženske” so večinoma samo fasada.

Pameten, lep, uspešen, premožen moški nima kaj početi z “moderno žensko,”.

Moderna ženska je sebično in težavno bitje. Sex pa dobiš na vsakem vogalu.
Ostani samski in imej veliko prijateljic. Pozabi mainstream maximo, da moraš imeti partnerko.
Razen če želiš otroke.
Ko se bodo “moderne ženske” spremenile ne bodo imele težav z iskanjem normalnega partnerja. Dokler pa so take kot so… so moški raje samski.

Moški razmišljajo z lulčkom. Lulčka ne briga denar. Samo tesna topla lulika, ki je stalno pri roki.

Logično. Če nič nimajo, iščejo moške, da jim kupijo. Večina moškim je to super in imajo raje neumne in grde, saj se z njimi ni potrebno ukvarjat v smislu, da so jim podrejene in ne potrebujejo duhovnih dobrin, ampak samo materialne.

Normalna ženska si sama kupi stanovanje, avto in Gucci torbice, medtem ko sponzoruša to pričakujem od moškega in sorodnikov.

Svetujem, da zamenjate okolje oziroma krog v katerem se gibljete ter srečujete sponzoruše.

Ni res kar pises. Sem samska z bivsim sva zgradilo hiso. Zdaj, ko sem sama sem si sama ustvarila s trudom premozenje oz kupila in sama obnavljam.


Amen!

meni gre pa kar malo na smeh, ko vidim kako je svet obseden s tem koliko ima kdo! Pa kaj je z vami ljudje. Če bi se dejansko ukvarjali s pravimi vrednotami, skupnimi cilji in tem kako bomo čimbolj kvalitetno preživljali skupne trenutke, bi bil svet definitivno veliko lepši, ljudje pa bi se med seboj dejansko našli. Tako pa samo jaz imam toliko, koliko imaš pa ti?
Pa a je šel svet res v ku*ac? Res je, da sem še mlada, plače imam toliko kolikor delam. Nebom razlagala, nebom se zagovarjala ker nikogar nič ne briga. Ko sva z mojim začela je ravno dobil službo, jaz sem ravno podaljšala pogodbo. Okoli denarja sva se odločila, da ko rabi vzame, ko rabim jaz, vzamem. PIKA. Ustvarjava družino in preurejava hišo. Smisel najnih dni so drobni trenutki, ki si jih lahko ukradeva. Piknik na robu gozda, večerja s prijatelji.. Ja iluzija o filmski romantiki. Če nisi požrešna svinja, ki gleda izbranca samo v denarnico potem ta stvar dejansko obstaja. Svoje 5mestne plače pa si lahko v rit utakne tisti, ki misli, da mu bodo te kupile srečo, ker dragi moji, luksuz, ki ga tako kujete med zvezde, ni vreden popolnoma nič, če ni lepe duše in velikega srca!


Zakaj si pa tiho, ko zenske pisejo, da more moski zasluziti/imeti vsaj toliko kot one, ker one ga pa ze ne bodo sofinancirale? Gre za najelementarnejso resnico parckanja.

Aja, “obsedenost” z denarjem te moti le, ko zacne moski gledati na to kaj zenska je/ima. Tako kot grde zenske tako blazno moti, da moski gledamo na videz. Ve se v katerem taboru je katera, lol.


Zakaj si pa tiho, ko zenske pisejo, da more moski zasluziti/imeti vsaj toliko kot one, ker one ga pa ze ne bodo sofinancirale? Gre za najelementarnejso resnico parckanja.

Aja, “obsedenost” z denarjem te moti le, ko zacne moski gledati na to kaj zenska je/ima. Tako kot grde zenske tako blazno moti, da moski gledamo na videz. Ve se v katerem taboru je katera, lol.
[/quote]

Bodi z moškim še naprej, brigaj se zase. Koga briga tvoj pogled na ženski svet, ki se te ne tičejo.

Tudi ženska mora bit srčna in duhovita. Obdarujemo, pocrkljamo, poskrbele za vas otroke in gospodinjstvo!?
Kaj nismo enakopravni?
Kakšne cvetke, za nevervat!


[/quote]

Prvo si razčisti kaj je enakopravnost. Primerjavs. Mi govorimo o hruškah, ti o vrečki zenfa. Če te moti enakopravnost, pot pod noge pa ajde med talibane. A kaj, ko oni silijo k nam gor.

Moj ma 10 tisoc plače (tujina), jaz sem 25, on pa 35. Ne uporabljam ličil, nimam dobrega avta in dobre službe, živim sama z vsemi stroški na svojih plečih in imam kar nekaj našparano. Me pa dejansko moti njegova plača. Nočem da mi karkoli plačuje ali kamorkoli pelje na njegov račun, ker si lahko sama kupim karkoli hočem in ne maram podkupovanja. Je pa vredu kot človek, se nič vn ne meče in je še vedno tak vaški fantič, ki mu denar ne pomeni veliko in ravno zaradi tega mi je všeč. Se voziva z avtom za 500€, oblečena sva v stare cunje in guess what? Najbolš nama je, ker sva lahko umazana, se valjava po tleh, popravlava avte, betonirava… Ne rabiva nobenega luksuza, da se imava odlično. Bi lahko imel jurja plače pa bi bilo isto. Pa še vse sam naredi. Ne rabiva zidarjev, tesarjev, električarjev. Je pa ja… Nesiguren, da ga ne bi izkoristila, kar me po eni strani moti, ker ni zaupanja, po drugi strani sem pa tudi sama zelo nezaupljiva dokler imam več kot partner.
Me zanima kako bi odreagiral in živel, če bi to imetje izgubil, ker je to očitno vse kar imaš. Verjetno imaš posledično tudi večje stroške… (Kdor visoko leta nizko pade) Ampak hej, vsako tele ima svoje veselje. Aja pa še to.. Punce zapravljamo tudi za hrano, ki vam jo po vrh še skuhamo (s komentarji – brez tega, z več tistega, joj preslano, presladko, prekuhano), pa za čistila, ki jim vam jih operemo… Bomo začele računat po taki ceni, kot se zunaj plačujejo storitve + extra charge za teženje pa bomo hitro bogate pa z vilami na bledu 😈 bog ne daj, da začnemo še kakšne vam bolj ljube storitve računat, bo 3 jurje vaše plače še premalo 🌬️ [hashtag=malozaresmalozasalo]#malozaresmalozasalo[/hashtag] hihi (ampak punce, a ne bi blo fer?) 😁

Ti pripeljemo viličarja, da boš lažje nakladala 🙂

Sama sem starejša in ja tudi jaz se sprašujem kako moški nekateri nimajo nič.nikakor ne gre to skupaj,.res ni vse v premoženju,in je potrebno še marsikaj za vezo. Imam vse to in tudi urejena sem rada.

Bodi z moškim še naprej, brigaj se zase. Koga briga tvoj pogled na ženski svet, ki se te ne tičejo.
[/quote]
Imbecilna butara, tudi ti se lahko brigas zase. Koga zanima tvoj pogled na karkoli? lol

Se ena, ki ne prenese drugega kot pumpanje zenskega ega.


Ta tvoj je pameten. Bolj kot se ti sploh zavedas. Ampak taksni stosi redko palijo pri 25+. Dvomim, da bos razumela. Razumem pa jaz. In to tudi prakticiram. Svojemu nivoju primerno, seveda.

Čudna pričakovanje glede plače pri ženskah in premoženja, sama sem par let pod 30/ okrog 25 pa tudi imam plačo bolj povprečno plus službeni avto.. premoženja tudi ne posebno, gleda na to, da ne živim doma pri starših, plačujem najemnine.. 30 je še dokaj zgodaj/ malo, da bi pričakoval nevem kakšna premoženja, razen izjem..


Imbecilna butara, tudi ti se lahko brigas zase. Koga zanima tvoj pogled na karkoli? lol

Se ena, ki ne prenese drugega kot pumpanje zenskega ega.
[/quote]

So dve vrsti moških. Moški, ki jih neizmerno spoštujem, jim sledim in upoštevam, to je npr. moj mož in so moški, ki mislijo, da so pojedli pamet sveta. Takoj prepoznam luzerje. Veliko filozofiranja, premalo narejenega. Če se mi da, take kot ti z užitkom drkam v glavo do onemoglosti. Uživam, ko jim dvignem pritisk kadar hočem, kolikor hočem in kjer hočem. Zato, ker jaz tako hočem, ker lahko in ker se vas da. Ego vam zje.bem, ko balon z buciko. Najraje se lotim takšne naduvance, nastopače in polnega samega sebe kot si ti.

Vaša samozavest sloni zunaj vas, na materialnih dobrinah. Vaša silna preprosta logika je, da ženske zanima samo denar in vaše nastopaštvo. Zato ste ranljivi in občutljivi na denar, ker je tam vaša bit, vaša samozavest, vaš ego. Zato se vas da preko tega tudi zje.bat. Zakaj? Ker niste delali na svoji moči in samozavesti znotraj sebe. Če si notranje močan, te noben ne ogroža.

Globoko v sebi veš, da si luzer. Pišeš poste kot luzer. Ob močnih ženskah tvoje luzerstvo pride še bolj do izraza. Poln besed in pametovanja, v postelji pa nula. Nula pri moških opravilih, nula ko se je treba postavit za žensko, nula ko je treba nastopit kot moški. Nula, ko je treba ženski postaviti meje. Nula, ko ji je treba svetovati in pokazati, kako je lahko boljša pri financah. Nimaš pristopa do žensk, ne znaš, nimaš karakterja. Nesposoben si ustvarit trajno vezo. Nedojeban, nadrkan, si našel izgovor o enakopravnosti. Ti prav pride, da ti ni treba bit moški, a ne revček ubogi? :)))

Deklica, ne bo ravno tako kot si misliš. Razen če imaš težke veze. Če jih pa nimaš, boš dala z veseljem noge narazen:
– ko boš potrebovala pripravništvo,
– ko boš potrebovala službo,
– ko boš potrebovala službo za NDČ,
– ko boš gradila kariero,
– ko boš reševala stanovanjski problem,
– ko boš,………

Večino svojih dosežkov boš po poskušala pridobit po lažji poti (noge narazen), ker vam je to v naravi in tako pač je.

Ti pripeljemo viličarja, da boš lažje nakladala 🙂
[/quote]

Ne, ta bi pa že žerjav potrebovala.

Deklica, ne bo ravno tako kot si misliš. Razen če imaš težke veze. Če jih pa nimaš, boš dala z veseljem noge narazen:
– ko boš potrebovala pripravništvo,
– ko boš potrebovala službo,
– ko boš potrebovala službo za NDČ,
– ko boš gradila kariero,
– ko boš reševala stanovanjski problem,
– ko boš,………

Večino svojih dosežkov boš po poskušala pridobit po lažji poti (noge narazen), ker vam je to v naravi in tako pač je.
[/quote]

Nič več in ne več v tem času. Harvey Weinstein tip moških se lahko hitro na sodišču znajdejo. Ste mi v zameno za službo zahtevali sex? Počakaj, boš videl kaj naredijo socialna omrežja in medijski linč. Nihče ni nedotakljiv ali nezamenljiv.

Nič več in ne več v tem času. Harvey Weinstein tip moških se lahko hitro na sodišču znajdejo. Ste mi v zameno za službo zahtevali sex? Počakaj, boš videl kaj naredijo socialna omrežja in medijski linč. Nihče ni nedotakljiv ali nezamenljiv.
[/quote]

Predlagam, da se miselno iz amerike preseliš tak kjer fizično živiš, verjetno v sloveniji. Z veseljem bodo dajale noge narazen in ko bo zopet kriza še bolj.

New Report

Close