Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske brez imetja.

Ženske brez imetja.

Očitno se oziraš samo za keš pičkami, ki itak samo lovijo take kot si ti, ko eden gre drugi pride da jo financira.
Sama še nisem niti 30, imam pa premoženja ta moment verjetno več kot ti s 3k plače, še posebno če rad plačuješ vsesortne oddihe.
Veš zakaj ne spoznaš nobene take? Ker take nimamo čas za oddihe, večerjice, salone, ampak prekleto delamo da imamo kaj pod palcem.

Čestitke pri 40ih letih si ugotovil da je večina žensk brez ambicij in premoženja. Svetujem ti, da se o teh stvareh pogovoriš s kakšnimi moškimi kolegi, ker ti bo vsaka ženska začela pravit nekaj v smislu da nisi dovolj dober, da si luzer in te sramotiti. Več kot povprečno boš žal težko našel, če pomisliš koliko žensk je uspešnih v biznisu boš videl, da bolj malo v primerjavi z moškimi. Tako da se boš pač mogel zadovoljiti s kakšno s povprečno plačo, pred dolgotrajnejšim življenjem skupaj pa le malo poskrij okrog svoje premoženje, da se ji ne bo kje polovica tvojega zasvetila ker je to najpogostejši način kako pridejo do večjega premoženja.
Pa Lp

Predlagam, da se miselno iz amerike preseliš tak kjer fizično živiš, verjetno v sloveniji. Z veseljem bodo dajale noge narazen in ko bo zopet kriza še bolj.
[/quote]

Eden je že odletel s stola, pa še kakšen bo in to v Sloveniji.

S katerimi se naj pogovori? S tistimi poročenimi ali luzerji kot je on sam? :)))

Podpišem, bravo za komentar!
Sicer pa, berem, da vas večina komentira puder in ličila (kar je čisto brezveze, ker je to njegovo subjektivno opažanje oz. ugibanje). Meni se zdi obskurno, da zasluži 3xtnik slovenske povprečne plače in brezjajčni preračunava kdo bo plačal dopust. What a man! 😁😁😁🤦‍♀️
In dalje – velika večina žensk, tudi moških pri nas ima podpovprečno plačo, kje ta živi? Z glavo v pesku? Sama sem na vodstvenem delovnem mestu in imam šele pri 35 svoje stanovanje, ki sem ga kupila na kredit. Doma smo skromno živeli, med študijem me je preživljala Zoissova štipendija, v svet me niso poslali 50 k startnega kapitala, sluzbe mi niso rihtali starši. Kar sem zaslužila, sem si prigarala kot ena najbolj strokovnih in delovnih. V okolju, kjer živim, je jurja dobra placa, veliko visoko izobraženih ima manj. V javni upravi dobi svetovalec 800 e, gradbeni inzenirji v firmah ok jurja, na sodniji s pravosodnim dobijo 1.100 e. Pa kaj ti dela, prepotentnez? Kolko si te lahko prispara zenska, ki dela za jurja, placa 500 za stanovanje, 200 za hrano, 200 za avto in bencin? Kaj ti zmores racunat, al si prevarant, ki zivi v svojem prepotentnem svetu?

Se popolnoma strinjam. 🙂 gledas in isces napacen tip zenske- oz. ce so ti najbolj vsec do konca spedenane so pac brez premozenja. Vzemi ali pusti. 🙂

So dve vrsti moških. Moški, ki jih neizmerno spoštujem, jim sledim in upoštevam, to je npr. moj mož in so moški, ki mislijo, da so pojedli pamet sveta. Takoj prepoznam luzerje. Veliko filozofiranja, premalo narejenega. Če se mi da, take kot ti z užitkom drkam v glavo do onemoglosti. Uživam, ko jim dvignem pritisk kadar hočem, kolikor hočem in kjer hočem. Zato, ker jaz tako hočem, ker lahko in ker se vas da. Ego vam zje.bem, ko balon z buciko. Najraje se lotim takšne naduvance, nastopače in polnega samega sebe kot si ti.

Vaša samozavest sloni zunaj vas, na materialnih dobrinah. Vaša silna preprosta logika je, da ženske zanima samo denar in vaše nastopaštvo. Zato ste ranljivi in občutljivi na denar, ker je tam vaša bit, vaša samozavest, vaš ego. Zato se vas da preko tega tudi zje.bat. Zakaj? Ker niste delali na svoji moči in samozavesti znotraj sebe. Če si notranje močan, te noben ne ogroža.

Globoko v sebi veš, da si luzer. Pišeš poste kot luzer. Ob močnih ženskah tvoje luzerstvo pride še bolj do izraza. Poln besed in pametovanja, v postelji pa nula. Nula pri moških opravilih, nula ko se je treba postavit za žensko, nula ko je treba nastopit kot moški. Nula, ko je treba ženski postaviti meje. Nula, ko ji je treba svetovati in pokazati, kako je lahko boljša pri financah. Nimaš pristopa do žensk, ne znaš, nimaš karakterja. Nesposoben si ustvarit trajno vezo. Nedojeban, nadrkan, si našel izgovor o enakopravnosti. Ti prav pride, da ti ni treba bit moški, a ne revček ubogi? :)))
[/quote]

Respect za komentar! Imas izostren rentgen za take ranjence, kot je ta. 👍

Tema, najverjetneje ni izmišljena ker je po obliki pisanja zelo blizu razmišljanja in pisanja, podobna “bivsega” moža 😁

Dragi moj. Ženske o katerih ti razmišljaš, ti s tvojimi 3 jurčki plačike žal ne zanimaš. Tiste, ki stojimo na trdnih tleh in smo si z lastnim trudom pred 40im letom ustvarile kariero, firmo, stanovanje, vikend na morju, vozimo avte visokega cenovnega razreda, potujemo po svetu, si z lahkoto privoščimo določene posege (da nismo grde), pričakujemo, da bo partner najmanj tako ali zaželjeno bolj uspešen kot me same. Če takšnega ne najdemo, se ne sekiramo, ne jokcamo po internetu, saj smo lahko komot same.

So dve vrsti moških. Moški, ki jih neizmerno spoštujem, jim sledim in upoštevam, to je npr. moj mož in so moški, ki mislijo, da so pojedli pamet sveta. Takoj prepoznam luzerje. Veliko filozofiranja, premalo narejenega. Če se mi da, take kot ti z užitkom drkam v glavo do onemoglosti. Uživam, ko jim dvignem pritisk kadar hočem, kolikor hočem in kjer hočem. Zato, ker jaz tako hočem, ker lahko in ker se vas da. Ego vam zje.bem, ko balon z buciko. Najraje se lotim takšne naduvance, nastopače in polnega samega sebe kot si ti.

Vaša samozavest sloni zunaj vas, na materialnih dobrinah. Vaša silna preprosta logika je, da ženske zanima samo denar in vaše nastopaštvo. Zato ste ranljivi in občutljivi na denar, ker je tam vaša bit, vaša samozavest, vaš ego. Zato se vas da preko tega tudi zje.bat. Zakaj? Ker niste delali na svoji moči in samozavesti znotraj sebe. Če si notranje močan, te noben ne ogroža.

Globoko v sebi veš, da si luzer. Pišeš poste kot luzer. Ob močnih ženskah tvoje luzerstvo pride še bolj do izraza. Poln besed in pametovanja, v postelji pa nula. Nula pri moških opravilih, nula ko se je treba postavit za žensko, nula ko je treba nastopit kot moški. Nula, ko je treba ženski postaviti meje. Nula, ko ji je treba svetovati in pokazati, kako je lahko boljša pri financah. Nimaš pristopa do žensk, ne znaš, nimaš karakterja. Nesposoben si ustvarit trajno vezo. Nedojeban, nadrkan, si našel izgovor o enakopravnosti. Ti prav pride, da ti ni treba bit moški, a ne revček ubogi? :)))
[/quote]

On se v bistvu naslaja nad ubogimi ženskicami. Ima nerealna pričakovanja. Fila si ego, ker ima več denarčka kot punce. Kao ga to moti…
Naj si išče 45+, te so polne denarja, pametne in še pohotne zraven.

xD

Če je tako… Pa jebela cesta zakaj za vraga so men desci dolžni za en fajn avto keša…🤔🤔🤔

Za premoženje se lahko verjetno staršem zahvališ, ne se pa duvat kot da si sama kaj skupa spravila.
Mogoče nisi keš pička, si pa verjetno poklicna hči.

Podpis!

Deklica, ne bo ravno tako kot si misliš. Razen če imaš težke veze. Če jih pa nimaš, boš dala z veseljem noge narazen:
– ko boš potrebovala pripravništvo,
– ko boš potrebovala službo,
– ko boš potrebovala službo za NDČ,
– ko boš gradila kariero,
– ko boš reševala stanovanjski problem,
– ko boš,………

Večino svojih dosežkov boš po poskušala pridobit po lažji poti (noge narazen), ker vam je to v naravi in tako pač je.
[/quote]

Nikol nisem dala nog narazen in jih nebom za te stvari. Imam zdravo samopodobo, mozgane in samozavest. Rajsi sem trajno na zavodu brezposelna ko pa da se dajo noge narazen.

So dve vrsti moških. Moški, ki jih neizmerno spoštujem, jim sledim in upoštevam, to je npr. moj mož in so moški, ki mislijo, da so pojedli pamet sveta. Takoj prepoznam luzerje. Veliko filozofiranja, premalo narejenega. Če se mi da, take kot ti z užitkom drkam v glavo do onemoglosti. Uživam, ko jim dvignem pritisk kadar hočem, kolikor hočem in kjer hočem. Zato, ker jaz tako hočem, ker lahko in ker se vas da. Ego vam zje.bem, ko balon z buciko. Najraje se lotim takšne naduvance, nastopače in polnega samega sebe kot si ti.

Vaša samozavest sloni zunaj vas, na materialnih dobrinah. Vaša silna preprosta logika je, da ženske zanima samo denar in vaše nastopaštvo. Zato ste ranljivi in občutljivi na denar, ker je tam vaša bit, vaša samozavest, vaš ego. Zato se vas da preko tega tudi zje.bat. Zakaj? Ker niste delali na svoji moči in samozavesti znotraj sebe. Če si notranje močan, te noben ne ogroža.

Globoko v sebi veš, da si luzer. Pišeš poste kot luzer. Ob močnih ženskah tvoje luzerstvo pride še bolj do izraza. Poln besed in pametovanja, v postelji pa nula. Nula pri moških opravilih, nula ko se je treba postavit za žensko, nula ko je treba nastopit kot moški. Nula, ko je treba ženski postaviti meje. Nula, ko ji je treba svetovati in pokazati, kako je lahko boljša pri financah. Nimaš pristopa do žensk, ne znaš, nimaš karakterja. Nesposoben si ustvarit trajno vezo. Nedojeban, nadrkan, si našel izgovor o enakopravnosti. Ti prav pride, da ti ni treba bit moški, a ne revček ubogi? :)))
[/quote]
Kot vidis mi s svojim “drkanjem” nisi uspela dvigniti pritiska.

Pac, si le se ena moderna prepotentnica. Luzer pa je tisti, ki te mora prenasati. Bog se ga usmili, lol.

In popolnoma jasno je, kako boste take, ki delate cele dneve (pa magari dvigujete telefone in “komunicirate”), izgledale pri 50-ih: KATASTROFALNO.
Znucane od dela.

Ker življenje je namenjeno temu, ane, da človek dela od rojstva pa do smrti, ane?

Da nekaj “ustvari”. In crkne kot pes, njegovih rezultatov pa se NEZASLUŽENO polastijo drugi.

In popolnoma jasno je, kako boste take, ki delate cele dneve (pa magari dvigujete telefone in “komunicirate”), izgledale pri 50-ih: KATASTROFALNO.
Znucane od dela.

Ker življenje je namenjeno temu, ane, da človek dela od rojstva pa do smrti, ane?

Da nekaj “ustvari”. In crkne kot pes, njegovih rezultatov pa se NEZASLUŽENO polastijo drugi.
[/quote]
Ko bi ti imelo prednike kateri bi delali in ustvarjali bi morda oni kot psi , podedovalo bi pa ti in ne bi garalo kot psica na hrbtu, ampak bi imelo premoženje.
Ravno to je bistvena razlika med nam s tradicijo in med vami brezvezniki, mi imamo prednike kateri so ustvarjali, garali in niso kot psi, ti pa si imelo prednike kateri so vedno gledali samo nase, ne na svoj rod, samo da je bilo njim dobro pa je bilo OK, na koncu so kot praviš kot psi, mi bomo pa dostojanstveno s tem da bomo premoženje svojih pravnukov preložili na svoje otroke, oni pa naprej.

So dve vrsti moških. Moški, ki jih neizmerno spoštujem, jim sledim in upoštevam, to je npr. moj mož in so moški, ki mislijo, da so pojedli pamet sveta. Takoj prepoznam luzerje. Veliko filozofiranja, premalo narejenega. Če se mi da, take kot ti z užitkom drkam v glavo do onemoglosti. Uživam, ko jim dvignem pritisk kadar hočem, kolikor hočem in kjer hočem. Zato, ker jaz tako hočem, ker lahko in ker se vas da. Ego vam zje.bem, ko balon z buciko. Najraje se lotim takšne naduvance, nastopače in polnega samega sebe kot si ti.

Vaša samozavest sloni zunaj vas, na materialnih dobrinah. Vaša silna preprosta logika je, da ženske zanima samo denar in vaše nastopaštvo. Zato ste ranljivi in občutljivi na denar, ker je tam vaša bit, vaša samozavest, vaš ego. Zato se vas da preko tega tudi zje.bat. Zakaj? Ker niste delali na svoji moči in samozavesti znotraj sebe. Če si notranje močan, te noben ne ogroža.

Globoko v sebi veš, da si luzer. Pišeš poste kot luzer. Ob močnih ženskah tvoje luzerstvo pride še bolj do izraza. Poln besed in pametovanja, v postelji pa nula. Nula pri moških opravilih, nula ko se je treba postavit za žensko, nula ko je treba nastopit kot moški. Nula, ko je treba ženski postaviti meje. Nula, ko ji je treba svetovati in pokazati, kako je lahko boljša pri financah. Nimaš pristopa do žensk, ne znaš, nimaš karakterja. Nesposoben si ustvarit trajno vezo. Nedojeban, nadrkan, si našel izgovor o enakopravnosti. Ti prav pride, da ti ni treba bit moški, a ne revček ubogi? :)))
[/quote]
Nič čudnega, da se nobenemu več ne da resno z vami ukvarjat. Rajši s prstom ne mignem, kot pa da naredim karkoli in za nagrado dobim psihotično kravo tvoje sorte. Tvoj mož je pa očitno en majmun, da si je šel navezat takle žakelj dreka okoli vratu.

Svaka ti cast

Saj se ne gre za to,da bi jo moral meti na plečih. Ženska poskrbi zase s svojo plačo. Imetje pa jim ni tako pomembno,ker to bi naj bil moški del naloge že iz starih časov,moški so financirali hišo ,ženske pa iz te hiše naredile dom,uredile,pospravljale,kuhale,čistile…

Meni pri 28 letih je dovolj,da imam mansardno stanovanje pri starših,lepo urejeno ,ampak malo.
Kot si napisal,če zaslužiš 3000€ je razlika kot pa 1000€ ali 850 kot jaz od tega gre 150 za bencin 180 za poloznice 200 za hrano , po moji nesreči še kadim zakadim cca 150€ . Torej mi ostane 170€ ,še glihtak sem človek ki si kupi kakšno stvar ,majčko,nekaj za dom. In mi ostane na koncu mogoče 50€ in kakšen kredit sem s tem sposobna plačevati?
In komu na čast? Če pa doma ne plačujem najemnine. Vem,da si hiše ne morem privoščiti,v najemu pa sama tudi ne bom,ker je brezveze. Tako,da o kakšen kreditu za hišo in prihrankih bi razmišljala le će spoznam partnerja,ki bi prispeval polovico in greva potem na svoje. sama pa ne,ker je tezko izvedljivo in se ne splaca,ce mi doma nic ne manjka🤷🏼‍♀️

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem skrito. Mali princ ni iskal naličenih, umetnih lutk 😉
Vidiš in vedno najdeš tisto, kar želiš in hočeš. Torej nasvet zate: premisli, kaj si želiš, potem pa odpri srce. Oči bodo same našle pravo pot.

Ko ženska laže DA NIMA OTROK in se jih je za denar pripravljena odreči-dat v posvojitev in s tabo imet vajine otroke, da pridobi varnost in keš. Ko jo dobiš na laž, še kar zanika otroke, si izmišljuje zgodbice, da so od sestre… Svet je pokvarjen totalno.

Katera zenska pa ima enako placo kot moski? Ze desetletja so moski placani boljse kot zenske. Zato se jaz taksnih drekacev izogibam v velikem loku. Rajsi sama, kot pa z lolekom, ki vidi samo materializem. Le katera bi te hotela gledat na daljsi rok?

Na nek sprevržen način je ta možak dokaj dobro povzel realo. Res je, kar je napisal. V slovenski družbi enako pridna in delovna ženska težko pride do enakega premoženja. Že v osnovi je 25 posto manj plačana, ker je tako ekonomija in družba naštimana. Ali pa mora dvakrat več energije vložiti za enak izsplen. Kar pa spet ne gre skozi, če postane žena in mati. Nato se slej jo prej zgodi naslednje: možak mora slej prej skozlati ta presežek, pridobljen na račun žensk ali še koga. Če ne prej, pa gotovo takrat, ko je star in nezaželjen. Vse se vrača, vse se plača in prav je tako.

New Report

Close