Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženske hujšanje po 40em

ženske hujšanje po 40em

Nujno moram shujšat, stara preko 40, v preteklosti je že šlo dola pa gor pa dol pa gor … sprobala ni da ni. Ampak gre vedno težje. Če ima katera podobne izkušnje in potem uspešno rešitev, povejte malo, kako vam je uspelo.

Žri manj.

Odgovor na objavo uporabnika
Manj žri, 14.10.2021 ob 22:05

Žri manj.

 

Res je, ceprav bi se jaz lepse izrazila.

 

Manj jej je edini recept. Deluje 100%!

Najprej moraš shujšati v glavi. To pa pomeni, da odvržeš napačne predstave in ideale in se počasi začneš sprejemati takšno kot si.

Potem pa vnos vsega v telo v zmernih količinah dan za dnem. Pa ne bo več nihanja. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=vClViVXavLo

Odgovor na objavo uporabnika
Epic Fail, 15.10.2021 ob 09:07

Najprej moraš shujšati v glavi. To pa pomeni, da odvržeš napačne predstave in ideale in se počasi začneš sprejemati takšno kot si.

Potem pa vnos vsega v telo v zmernih količinah dan za dnem. Pa ne bo več nihanja. 😎

.https://www.youtube.com/watch?v=vClViVXavLo

 

Glava se spreminja sproti s hujsanjem.

Dokler se nisem res enormno zredila, sem hujsala s sto nekimi dietami in programi, vcasih shujsala, vcasih ne, a vesno sem potem dodala se nekaj kil.

Ko so sle kile res cez vse meje, sem se odlocila, da zmanjsam vnos hrane, da jem vse, a v malo manjsih kolicinah, na vsakih 10kg sem kolicino hrane se zmanjsala in tako sem se pocasi navadila jesti manj, a vse.

Zdaj se vedno jem tako in tezo vzrdrzujem.

Glava se je pa spreminjala sproti, z vsako kilo po malo.

Drage moje,

kilograme lahko zbjate tudi s posteljnimi aktivnostmi in to celo v več kategorijah, od kratkih prog pa vse do maratona, tudi kakšna štafeta ali pa morda tenis prideta v poštev,… 😅😅😅😅

Če vaši izbranci ne zmorejo pa si izposodite kaj mlajšega. Dan danes je milf kategorije med mladimi precej vzubrljiva tako, da pripravljeni, pozor,…!!!!

Konec koncev pa bi s tem okrepile tudi medgeneracijsko sodelovanje. 😅😅😅😅

Avtorica, koliko in kaj jèš? Sicer nimam višek, ampak jem, ko sem lačna. Ne ko so oči lačne. Ko sem bila mlajša kot otok, mami mami jest bi to in to. Pa je ona pol pojedla. Jedilniki na Mon se kalorično prebirajo. Kot pravi ena, vse po malem. Da organizem ne bo občutil lakote. Na list papirja si napiši kaj ješ, če greš vedno v presežek.  Drugega ne znam svetovati. Pa več uporabe nog. A ni debelost tudi dedna?  Pa manj koliko kalorij ina jabolko. Metabolizem je treba spraviti v horuk.Treba ga je navaditi, pol bo pa tudi sam kaj porabil. Brez vas samih pa malo manj. Tko nekako.  Pri nas sodelavka nom nom nom štiri ure skupaj, kako potem ne ostati debela?  Razlika ostaja. Ampak res, non stop hrust hrust. Pa biciklist. Ampak deficit maščobe ne izgine. Nom nom nom , pa hrust kr naprej. Pravi, da ne more zdržati, ampak se sanirala niti pod 40 z višjim presežka. Povej koliko poješ ter kaj? V dnevu z minulim aktivnosti.

Odgovor na objavo uporabnika
donporleone, 15.10.2021 ob 10:00

Drage moje,

kilograme lahko zbjate tudi s posteljnimi aktivnostmi in to celo v več kategorijah, od kratkih prog pa vse do maratona, tudi kakšna štafeta ali pa morda tenis prideta v poštev,… 😅😅😅😅

Če vaši izbranci ne zmorejo pa si izposodite kaj mlajšega. Dan danes je milf kategorije med mladimi precej vzubrljiva tako, da pripravljeni, pozor,…!!!!

Konec koncev pa bi s tem okrepile tudi medgeneracijsko sodelovanje. 😅😅😅😅

Ma bi ja, prav ti 😆 Smeh ne škodva 😅

Odgovor na objavo uporabnika
bež barva, 14.10.2021 ob 21:32

Nujno moram shujšat, stara preko 40, v preteklosti je že šlo dola pa gor pa dol pa gor … sprobala ni da ni. Ampak gre vedno težje. Če ima katera podobne izkušnje in potem uspešno rešitev, povejte malo, kako vam je uspelo.

Ne jem nič sladkega, jem manj. Težje je, ko si starejši. Večkrat se spomnim stare mame, ki je rekla, da bolj kot si star, večja mora biti skleda solate pri kosilu. To je pomenilo, da je bilo za njo kosilo solata in nekaj malega ostalih jedi. Visoko starost je doživela, ves čas zdrava, aktivna in ves čas vitka.

Imam 44 let, 30 kg preveč. Poskusila hujšati na vse mogoče načine, ni šlo. V glavnem jem kar zdravo, gibam se kar precej in imam veliko kondicije, ampak vse to ti ne pomaga, če kalorično ješ preveč.

Če jem normalno, da se nič ne nažiram in z ničimer ne pretiravam, ampak se pa normalno najem in počutim sito, potem kgji ostajajo. Imam pač to “srečo”.

Za hujšanje moram jesti precej manj. Jem vse, ampak MALO! Zvečer sem vedno lačna. Samo tako mi grejo kilogrami dol.

To deluje pri meni. Lahko mi ne vem kdo svetuje ne vem kaj, vse že vem, vse že naredila, tole odrekanje z malo stradanja edino deluje. Sem pa motivirana in ne odneham, ker imam dovolj teh kil. Ko bom prišla na želeno težo, bom jedla malo več, za vzdrževanje, ne pa toliko preveč, da bi se zredila.

Aja, kaj je zame malo: 500 kcal dopoldne, včasih naenkrat, včasih več manjših stvari. 500-700 € za kosilo. 200 € prigrizkov popoldne, če je huda lakota. To je to. Jem pa, kot sem rekla, vse. Večinoma zdravo, ker se tako boljše počutim, v okviru kalorij pa tudi kakšno čokolado ali sladoled.

Stara 46 let, v petih mesecih shujšala 13 kg  po programu zelo znane osebne trenerke, ki je vrhunski. Fino jem, treniram 5x na teden in hujšam. Vse se da, veliko pa je v glavi. In, ko sam s sabo razčistiš, je vse enostavnejše.

Odgovor na objavo uporabnika
mala malca, 15.10.2021 ob 10:24

Ne jem nič sladkega, jem manj. Težje je, ko si starejši. Večkrat se spomnim stare mame, ki je rekla, da bolj kot si star, večja mora biti skleda solate pri kosilu. To je pomenilo, da je bilo za njo kosilo solata in nekaj malega ostalih jedi. Visoko starost je doživela, ves čas zdrava, aktivna in ves čas vitka.

Sem blizu 50 in že celo življenje moram paziti pri hrani. Pazim, da ne pridem čez 70 kg visoka sem pa 175. To je en mit, da se ne da shujšati po 40 letu. Sem lani zbolela za Covidom in mi ni pasala hrana sem v tednu dni hitro shujšala 5 kg. Enostavno je treba manj jesti, ker vsak grižljaj ima kcl.

Odgovor na objavo uporabnika
tijazpovem, 15.10.2021 ob 11:34

Aja, kaj je zame malo: 500 kcal dopoldne, včasih naenkrat, včasih več manjših stvari. 500-700 € za kosilo. 200 € prigrizkov popoldne, če je huda lakota. To je to. Jem pa, kot sem rekla, vse. Večinoma zdravo, ker se tako boljše počutim, v okviru kalorij pa tudi kakšno čokolado ali sladoled.

Jaz imam ista leta, kaksne 4kg viska. Hujsam samo, ce sem med 1000 in 1200kcal dnevno. Pisarnisko delo seveda stej zraven.

Nikoli nisem shujsala brez nekaj lakote. Posebej pred

No Tako gre. 🔥

Odgovor na objavo uporabnika
Sem ne blagne, 15.10.2021 ob 16:34

No Tako gre. 🔥

    StrinjamS staro mamo

Odgovor na objavo uporabnika
Uuuuuuu, 15.10.2021 ob 14:57

Sem blizu 50 in že celo življenje moram paziti pri hrani. Pazim, da ne pridem čez 70 kg visoka sem pa 175. To je en mit, da se ne da shujšati po 40 letu. Sem lani zbolela za Covidom in mi ni pasala hrana sem v tednu dni hitro shujšala 5 kg. Enostavno je treba manj jesti, ker vsak grižljaj ima kcl.

172)/60, pri 56 sem smšvohotna. Kolko tok več pojeste za 10 kg? Sem na 60 cca. No kako?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sem ne blagne, 15.10.2021 ob 16:39

172)/60, pri 56 sem smšvohotna. Kolko tok več pojeste za 10 kg? Sem na 60 cca. No kako?

 

Pa Še co vid od kje odxpazljivillti), noseča tudi nep😳

Odgovor na objavo uporabnika
Sem ne blagne, 15.10.2021 ob 16:40

Pa Še co vid od kje odxpazljivillti), noseča tudi nep😳

V vednost Covid sem dobila od očeta, ki ga je staknil v bolnišnici, kamor je bil sprejet zaradi vnetja mehurja na kao čisti oddelek. Moj oče je bil gibalno oviran in je rabil pomoč. Se to v vednost, da ga ni več med nami zaradi Covida.

Trenutno imam 66kg in sem lepo napisala, da več kot 70 jih ne smem imeti, ker se ne počutim v redu.

Škoda, da ste toliko stari, da ne veste, da se Covid dobi kljub pazljivosti. Glede nosečnosti pa ne bi  ker nimam otrok.

Jaz imam občutek, da ne jem veliko, a ne hujšAm. Preko 40, debela . Jem sicer vse, av okviru 8 ur, ker naj bi bilo ok … Ni efekta.

Odgovor na objavo uporabnika
Ter ali, 15.10.2021 ob 20:16

Jaz imam občutek, da ne jem veliko, a ne hujšAm. Preko 40, debela . Jem sicer vse, av okviru 8 ur, ker naj bi bilo ok … Ni efekta.

Jem 3 do 4 normalne obroke na dan. Prehodim povprečno 12000 korakov na dan. Se ne premaknem s 75/172.

 

Pri starosti 53.let sem imela 100 kg na 163 višine.Šla sem na ločevalno dieto in shujšala 27 kg.Po treh mesecih sem jo še enkrat ponovila zaradi moža,ki je iz zdravstvenih razlogov moral shujšati in da sem mu bila v oporo in shujšala še 10kg.To težo sem vzdrževala do letos.Letos sem pa od aprila do septembra pridelala 6 kg(bila skoz na vikendu   na morju in brez tehtnice)Pa vem,zakaj sem se zredila.Je prišel obisk ponudiš kakšnega takratkega zraven kavice pa ga zraven spiješ ali pa pivo pa čips pa smoki.In kar je ostalo sem seveda pojedla.Same prazne kalorije,ki ful redijo.Tega pa doma ne jem in tudi nič ne spijem in ekola….Naj še napišem,da sem tudi na morju bila vsak dan aktivna tako kot doma samo da na morju sem hodila ob obali hitro hojo doma pa hodim v hrib cca.2 uri na dan.Ampak…hrib je le hrib.

Že po oblačilih  in počutju sem vedela,da se nekaj s težo dogaja.Ko sem prišla domov sem se stehtala in je bilo 6 kg viška.In tako sem sedaj en mesec na ločevalni in sem dala v tem času dol 4 kg.Čakata me še dva meseca in verjamem,da bom prišla na željeno težo kljub moji starosti.

Recept:

Jedeš malo

skidaš salo

I gledaš

što je stalo

New Report

Close