Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, katere tri stvari glede vašega zunanjega videza bi si izbrale, če bi lahko?

Ženske, katere tri stvari glede vašega zunanjega videza bi si izbrale, če bi lahko?

Ženske, če bi si lahko ob rojstvu izbrale tri stvari glede vašega zunanjega videza, katere bi izbrale? Je to velikost jošk? Telesna masa? Višina? Barva oči? Dolge noge? Lep obraz? Gosti lasje? …

Obraz, oči, lase. Na ostalo lahko v precejšnji meri vplivam sama tudi sedaj, pač prilagojeno dani višini.

Nobene, ker mi je čisto ok to, kar imam….

Malo lepšo obliko zob. Vse ostalo mi je ok tako kot je.

Joške, noge, obraz (predvsem ne bi več imela orlovskega nosa 🙁 )

V prvi vrsti zobe, ker imam spredaj precejšen razmak in zato vse življenje manjvrednostni občutek. Tudi nos bi lahko bil lepši. Res je, da se oboje da popravit s kakšnimi lepotnimi zadevami, ampak bi raje naravno.

Jaz bi zamenjala barvo oči.Obožujem rjavo barvo.

Da bi bila višja in da bi imela gostejše lase. Tretje stvari ne najdem.

Sem takoj za!!! 🙂

Tako bi izbrala – postavo vsaj podobno tisti v mladosti oz res lepso, potem barvo las(to pomeni svetlejsa), ki bi ostala za vedno taka, pa visino(da bi bila par cm visja).

Uhhh to bi bilo pa fajn, ja…. 🙂

Res dobre noge, popolno obliko lobanje (tako da se ni treba matrat s frizuro) in lepe zobe.

Jaz bi spremenila samo to, da ne bi več imela dioptrije. Na žalost imam tako kombinacijo, da bi tudi z operacijo še vedno potrebovala očala.

Odličen vid.
Zdravo telo.
Košarico C.

– telesna teža,
– gostota las

Z drugim sem zadovoljna!

Mozgane ker mi jih vcasih manka. Jebes joske. Te si lahko kupim.

Gostejše lase, pa vsaj malo valovite.

Dve stvari: manj občutljivo in brezhibno kožo ter par cm več na račun daljših nog.

Sikdaj razmišljala o aparatu ali kompozitnih luskah? Namreč tudi sama imam diastemo. In moj nasmeh je redko z odprtimi usti. Tako da bi tudi sama v prvi vrsti spremenila to. Potem pa telesno maso.

Jaz bi si izbrala samo lepše joške, z vsem ostalim sem zadovoljna. Samo še enega, ki me bo ljubil in jaz njega, pa sem popolna:))

New Report

Close