Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zenske, ki nosite visoke pete in tiste, ki jih ne…

Zenske, ki nosite visoke pete in tiste, ki jih ne…

Da! V petkah se je portrebno znati galantno gibati, nekaterim je to podarjeno…meni je:)))
[/quote]

Bravissimo! 🙂


Ravno danes sem presenečeno ugotovil, da sodelavka ki se lomi v petkah počne natanko isto v sandalih. Nepomembno ampak zanimivo.


Ravno danes sem presenečeno ugotovil, da sodelavka ki se lomi v petkah počne natanko isto v sandalih. Nepomembno ampak zanimivo.
[/quote]

Mogoče jo koleno boli, ima zvit gleženj, ali pa le žulje na nogah. :))

Da! V petkah se je portrebno znati galantno gibati, nekaterim je to podarjeno…meni je:)))
[/quote]

Verjemi, tiste, ki jih nosimo vsakodnevno, smo ‘ufurane’, in tezko lovijo korak z nami celo tisti, kiso v sportnihcopatkah ;)..ce ne bi moga vnjih hitrih korakov delat, jih ne bi tako z veseljem nosila (visina do 10 cm)…vaja dela mojstra (ce mojster dela vajo ;))

Jaz jih ne nosim. Najvišje sem imela 5 cm, to še gre, višjih pa ne. Ne znam hodit v njih, jih ne rabim in so zelo nezdrave. Ni posebno dobrega razloga zanje. Moj na srečo nima posebenga odnosa do njih, tako da lahko ostanejo v trgovini, jaz pa kupim kaj bolj prijetnega. 🙂

Sem visoka ampak tudi če ne bi bila jih ne bi nosila. Nevem zakaj ampak mi nikoli niso bile všeč, pa še nepraktične so. Sem čudna?
Drugače sem pa na nizke čeveljce vseh barv in oblik

Imam kakšen par, a ga obujem zelo poredko. Problem ni v tem, da ne bi znala hoditi v njih, ampak da sem že brez njih visoka skoraj 1,80 m. Že tako so vsi manjši od mene 🙂

Če obleka to zahteva, jih obujem. Podaljša nogo, lepši geštel naredi. Nosim kvalitetne in udobne čevlje, prav pretirano odštekanih v smislu barv nimam, imajo pa odbito peto, prozorno peto, pozlačeno peto.

Ne nosim petk. Sem včasih ko sm bla mlajša. Zdej mene noge bolijo od njih.

Men osebno so pa balerinke prov grde res. Zenska s visokimi petami res zgleda zenstveno. Njene noge in rit postanjejo prov seksi, prav tezko se upres taki zenski. Najbz ni glih ful simpl nost pet ampak naredijo tasvoje 😉.

Za na avion oz. po letaliscih pesacit nikdar nimam visokih pet. Kadar vem, da moja dnevna kilometrina ne bo presegla 500 metrov jih pa obujem z veseljem.

Jaz jih že 10 let nisem obula. Ko jim hebe mater, odpadoše noge.
Zdaj sem se spomnila na uno pesem pusti, pusti modu..

Včasih sem jih, zdaj se mi ne da več se ‘lomit’ na visokih petah, pa tudi za moške poglede mi ni mar…. 🙂 sedaj nosim, kar je prav zame… 😉

Sem jih nosila od nekje 17 leta, 20 let, vsak dan. Potem so se začele težave z zatekanjem nog in bolečine. Sem na balerinkah ipd. zdaj že 6-7 let. Jih pogrešam.

Kaksna obleka pa to zahteva npr.?

Nosim jih že 11 let in imam jih veliko, tudi nekaj odbitih, v ene črtaste gležnjarje United nude se pa vsaka ženska zagleda, še mož je opazil, ha ha. Drugače imam pa rada tudi športne stvari, npr. All stark imam cel kup….je čisto odvisno od razpoloženja, kaj objem.

Nosim visoke pete, ampak vedno redkeje, ker me po 3 urah začnejo boleti noge. Imam jih, ko vem, da ne bom dosti hodila.

Jaz pa ravno obratno. Pet nisem nikoli nosila, niti jih ne bom. Ker mi je najbolj všeč, če mi je udobno in me prav malo briga, kaj si o tem misli kakšen tipček.
Z lasmi podobno. Imela sem že dolge, ampak ko mi začnejo presedat, sem se sposobna iti postriči precej na kratko. Sploh poleti. Morda sem zdaj, poleti, zaradi kratkih las in nizkih pet kaj manj ženstvena – ampak po resnici povedano – I really don’t care:)) Svoje počutje in zdravje ter sproščenost postavljam na 1. mesto.

Nosim jih že od prvega letnika srednje šole do 34 leta toliko jih imam sedaj. Nikoli Me niso bolele noge in brez pet ne gre. Škodljivo? Kaj pa vem pri meni nikoli nič bolečin kvečjemu mišice treniram. Heh. V supergah Me ne vidiš.lp

Ne nosim jih, ker nisem neumna, da bi hodila v obuvalu, ki škodi zdravju, je neudobno in nepraktično.

Salonarjev in ostalih sandalov z visoko peto imam polno omaro. Nosim jih pa bolj malo. Enostavno sem noge preveč razvadila na brez pet. Jih pa še vedno obujem za kako tako spešl varianto, če greva kam ven. Pa tega tudi že dolgo ni bilo. 🙂
So pa vse pete tam 10 cm. Redko so nižje.

Jst jih nosim kolikor je možno. Kakšen dan se zgodi, da jih ne morem obuti zaradi gležnjev (stara poškodba še vedno zobe kaže). Drugače imam pa tudi za doma petke. Trenutno mam gor natikače z 8 cm petke. V balerinkah, čevljih čisto brez pete sploh hodit “ne znam”. Se pa strinjam z milesom, da so petke zlo sexy pripomoček – vsaj tako lubi pravi 🙂

Jaz pa ravno obratno. Pet nisem nikoli nosila, niti jih ne bom. Ker mi je najbolj všeč, če mi je udobno in me prav malo briga, kaj si o tem misli kakšen tipček.
Z lasmi podobno. Imela sem že dolge, ampak ko mi začnejo presedat, sem se sposobna iti postriči precej na kratko. Sploh poleti. Morda sem zdaj, poleti, zaradi kratkih las in nizkih pet kaj manj ženstvena – ampak po resnici povedano – I really don’t care:)) Svoje počutje in zdravje ter sproščenost postavljam na 1. mesto.
[/quote]

Točno tako! Vsak naj nosi tisto, v čemer se dobro počuti in je zadovoljen sam s sabo. Glede tipčkov, hja, pa ni univerzalne resnice! Miles je bil,se mi zdi, edini moški, ki se je oglasil v tej temi, pa je pisal, da mu visoke pete ne potegnejo. Tako da… Potem pa spet pridemo do dileme; ali se urejamo zase ali za druge?

Jih nosim večkrat, razen poleti, ker imam široko nogo in sandali ne lepo zgledajo na taki nogi. Sicer mi je pa klasični salonar s peto okrog 8 cm, že več let najlepši čevelj, v različnih barvah in lakast po možnosti. Mi pa niso všeč all starke, sploh če ženska ni najstnica, ali vsaj mlajša.
So mi pa tudi grde pete na visokih ženskah.
Sem pa tipična “ženstvena” ženska, petke, dolge lase, no kakšna oblina več, ne bi škodila, čeprav sem se tudi s tem sprijaznila.

O, lej, no, lej:) … Tudi sama imam širšo nogo – dolgo nisem dobila poletnih sandal (pašček čez prste je bil preozek/prenizek) in je del stopala “visel” … letos pa so končno “iznašli” model, ki paše tudi na širše stopalo … tako da sem tudi “poletna” petkarica … Ne damo se, zaprisežene petkarice :)=

New Report

Close