Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zenske, ki nosite visoke pete in tiste, ki jih ne…

Zenske, ki nosite visoke pete in tiste, ki jih ne…

Veš kak so kakšne Danke ali Švedinje kul, allstarke (pa še kaj druga) so obvezna garderoba vseh starostnih skupin. Tudi ženske 70+ se oblačijo zelo hip, je pa res, da praktično ne uporabljajo nakita, ličil in visokostoječih frizur. Meni so top 😉

Pa ni ga čez pocijepani jeans z allstarkami.

Ker sem vsak dan po 10 ur in več na nogah kupujem samo nizke in kvalitete čevlje. Noge imam zdaj tako razvajene, da tudi za kako ohcet petk ne obujem več.

Jih nosim redno 🙂 ker so mi preprosto všeč, poudarijo postavo, kaj vem; bolje se počutim, če npr. k obleki obujem pete, kot pa balerine ali kaj podobnega.
Lep dan 🙂

Ja kje pa ste vse te petkarice?? Živim v Ljubljani in roko na srce jih skorajda ne vidim. Me sprašujejo ja kako pa lahko nonstop nosiš pete? Odgovorim ja kako pa ti lahko nonstop superge?? Halooooo hahaha

Nosim visoke petke zelo redko, pa še to le za v službi, za redke priložnosti. Imam jih v pisarni, za priložnost jih obujem in potem spravim nazaj. Visoke pete so zelo neudobne. Sicer nosim kakšne bolj elegantne balerinke.


Ti imaš že skrajšano tetivo, zato sploh ne moreš hoditi več v čevljih brez pete. To je že okvara.

Ne nosim pet, ker mi niso udobne. Obujem športne copate in se počutum, kot da hodim po oblakih. Športna obutev mi je všeč za v službo (ne delam v pisarni). Balerink ne nosim, ker jih ne znam nosit. Na splošno ne maram razkazovat svojih stopal nikomur, zato tudi sandalov ne nosim. Pozimi nosim tople čevlje z “mucko”, škornje za pozimi pa težko dobim. Morala bi shujšati, da bi nogo spravila v dolg škorenj. Imam pa majhno št. noge.

Ne nosim petk, ker mi 174 cm višine čisto zadostuje. Pa znam hoditi v njih, sem se znala afnati s sestrinimi, pa tudi zdaj se rada zafrkavam in pošpanciram gor pa dol po trgovini…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Mene v all starkah ne boš videl. Antilopa zna teči tudi v petkah. ;))
[/quote]

Vidiš, mene pa zanimajo tiste, ki znajo prit na poroko v all starkah…
[/quote]
No biggie. V kombinaciji s cute žabami in oblekico meni zelo všečna kombinacija.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Meni so pa športni čevlji,čevlji z nizko čisto super za hoditi.
Ne delam v pisarni in v športnih čevljih se počutim fajn in sproščeno.

Visoke pete niso praktične v vsakdanjem življenju. Ja morda za tiste,ki delajo v pisarnah, da malo pred šefi zamigao z riti in pokažejo,kako so seksipilne.


Ti imaš že skrajšano tetivo, zato sploh ne moreš hoditi več v čevljih brez pete. To je že okvara.
[/quote]
In potem ženska sezuje tiste čevlje, pa te mine do vsega. Večina teh, ki nosijo stalno visoke pete, ima čisto deformirano stopalo – od palca do mezinca. Obup.

Zakaj se ene zapriseženke visokih pet zanalašč mučite s tem obuvalom?!!
Ti čevlji z visoko peto niso zdravi . Ste pač mazohiste. Ko šora zdravje.

Če bi bile visoke pete tako super, bi jih nosili tudi moški. Pa jih samo kakšen zakomplesanc (pa še to nit približno ne tako visoke pete).
http://www.dailymail.co.uk/health/article-1053601/High-heel-horrors-The-hidden-cost-body-crucial-extra-inches.html

Tiste,ki nosite visoke pete ste res sado-mazo.
Očitno boste uživale ,ko boste imele čiste derfomirane stopala.
Jaz sem jih nazadnje nosila pred 20 leti kot najstnica enkrat in nikoli več.
Še te sem z seboj vzela čevlje z nizko peto,ker sem šepala že komaj po 1 uri in sem takoj dala gor
čevlje z visoko peto.

Seks ima vedno prednost – tudi pred zdravjem.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Dol sem dala čevlje z visoko peto in obula tiste z nizko peto.
Kakšno olajšanje.

Ja za seks so visoke pete praktične. Za vsakdanjo hojo naokoli, v mestu in v službi pa nikakor.

. Omejeno razmišljanje kmečke dekline hahaha

Obuje kaksna petke kdaj tudi samo zato, ker je njenemu moskemu to vsec? 🙂


Moški so prvi nosili visoke pete…

Na oblekce seveda obujem petke,take s pod 7cm splh nimam, skoda besed zanje, balerink ne maram, pozimi se na kavbojke ta visoke skornje s petko. Odvisno res kako sem oblecena in kam še grem po sluzbi. Sodelavci pravijo, da sem ena redkih, ki zna hodit v njih, pocutim se kot bi bila v copatih v petkah in res ko opazujem sodelavko, kako se lomi, bi jo ta najraje kar odnesla do avta ko gremo skupaj domov. Verjetno pa z dodatnimi cm izzarevam se mal vec samozavesti, res se pocutim bolj seksi. Saj ne, da se je treba, ma meni pase to.

In kako visoke petke nosite vecinoma? 10cm, 12cm? ali obujete tudi bolj ekstremne s 15 ali 16cm?

Pete nosim zaradi efekta. Na formalnih dogodki zaradi “no nonsens” efekta, zaradi celostne vizualne podobe in skupaj s primernim obnašanjem zaradi dodane elegance (če se v petah ne držiš vzravnano, ne hodiš elegantno, nisi samozavesten, se nimaš v oblasti in se ne znaš obnašati situaciji primerno, vse skupaj hitro izpade dokaj klavrno ali celo vulgarno). Na posebnih dogodkih, slavjih in podobnem zaradi vizualnega efekta. V privat življenju skupaj s situaciji ustrezno garderobo zaradi efekta na moški spol.

Nosim salonarje in sandale s peto v višini 7-9 cm. Nižjih nimam, ker mi niti niso všeč, niti za mojo nogo niso udobne. Pri omenjeni višini imam najbolj stabilen položaj gležnja in zato tudi udobnejši in stabilnejši korak ter lepo hojo. Masivne pete toleriram pri gležnarjih in škornjih, pri salonarjih in sandalih ne (govorim zase, seveda).

Seveda nosim nizke čevlje, kadar pričakujem dolgotrajnejšo hojo ali več ur stoje. Poleg tega so čevlji s peto za ustrezne situacije, skupaj z ustrezno obleko, ne za odhod po opravkih.

Tam med 21 in 25 letom sem jih večkrat obula. Mi je tako sedlo.
Sedaj jih že dolgo nisem in jih niti ne porajtam.
Sem pač v balerinkah in kakih supergicah ali dr. Martens čevljih, škornjih in mi je to kul.
Če sem zaradi tega neženstvena- ok.

New Report

Close