Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženske ki pravite, da imate pravico odločati o rojstvu otrok, ker je to, kao, pravica odločati o svojem telesu

ženske ki pravite, da imate pravico odločati o rojstvu otrok, ker je to, kao, pravica odločati o svojem telesu

Morda bi bilo pred žaljenjem dobro, če mi malo razmislil, ali lahko ženska zanosi z nezainteresiranim moškim.

Naj ti namignem – ne more, ni fizično izvedljivo. Torej, če tebi dol visi, si jo lahko zračimo pred tabo, koliko hočemo, pa nas ne moreš oploditi.

Obratno pa, torej, da ženska lahko vedno ‘nastavi’, žal gre, četudi ji do seksa ni.[/quote]

Ti revše babje, a še zdaj nisi skužila o čem teče debata tukaj?
Tukaj ni govora o tem, da moški otroka ne bi želel.
Tukaj debatiramo o tem, da moški tega otroka morda hoče, pa mu ženska tega otroka potem ubije, brez, da bi tega moškega kaj vprašala ali mu lahko ubije otroka.
Ko je treba pa otroka živet, pa ženska tega istega moškega hitro vpraša kdaj bo preživnino plačal.
O tem teče debata veš, ne o tem kako ti svojo pezdo zračiš.[/quote]

Velecenjeni moški,
a ti še vedno ne razumeš, da če narediš 1. koraka, seksa, potem ne pride do 2., oploditve in posledičnega odločanja o morebitnem splavu?

Da pa če moški želi, da ženska zanosi, se tega ne loti na silo, ampak sporazumno, z dogovorom z izbrano partnerko?
In razumeš, da nosečnost veliko bolj vpliva na žensko kot na moškega, v mnogih pogledih?

Pa nisem še slišala za primer, da bi moški ostal brez službe, ker je postal starš. Žensk, ki so po rojstvu postale brezposelne ali ki ne upajo postati mame, da ne bi ostale brez službe, pa poznam kar precej.

Seveda lahko pride do nepričakovane zanositve tudi ob uporabi kontracepcije.
In seveda je lahko veliko večja želja po potomstvu na strani moškega kot ženske.
A je veliko lažje gledati drugega nosečega kot biti sam noseč. Enako velja za rojevanje, dojenje.

In ker je to zaenkrat izključno domena žensk, je pač na nas, da imamo odločujočo besedo pri nosečnosti.
Razumeš? Odločujočo. Kar pomeni, da če je partner zrel, odnosi med njima urejeni, finančna situacija pomirjajoča, zdravje dobro … se bo zelo velika večina žensk zelo verjetno odločila, da obdrži otroka.

Če je prognoza na kateremkoli od teh področij slaba, pa je veliko žensk toliko razsodnih, da vedo, da je bolje, da naredijo splav.

Ker večina otrok je še vedno v večinski skrbi in oskrbi žensk. Tudi pri poročenih parih.
Pa če moški še tako tulite, da je otrok tudi vaš, se v realnosti velikokrat izkaže, da je vaš predvsem, ko se je možno pohvaliti z njegovimi uspehi.
Ko pa je treba plačati preživnino, pa si ga je ‘samo’ ženska namislila.

Aja, še to: preživnino se plača za otroka, NE za žensko!


Vedno lahko pride do nezaželene nosečnosti. Moraš imet pa slab odnos do svojega telesa in seksa, če pomisliš samo na tiste, ki veliko seksajo z neznanci, zanosiš lahko tudi z možem v temi. Seveda bi se usedla in pogovorila, samo lahko se pogovarjava 3 dni, jaz rodila ne bom. On to ve in misli enako. In seveda bi mi bilo hudo zanj, če se ne bi strinjal s splavom, ne vem od kje vam ideja, da ženske gredo brezbrižno na splav oz. rodit, če vedo, da se partner ne strinja.

Kaj pa primeri, ko je njihov samo ko je treba preživljat in vzgajat, naredil ga je pa sosed, sodelavec, šef ali poštar?

Ne, ni izključno njena odločitev, in to je tisto, kar nekateri moški v tej temi nočete razumete, ker se žal očitno osebnostno, duhovno in duševno niste uspeli razviti do te mere, da bi razumeli: če nočeš otroka, si natakni kondom. PIka. Edino s kondomom za vsaj 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zmanjšaš tveganje, da bi te nora, zmešana, blesava ženska, s katero nočeš imeti nič (razen seksa) nategnila oz. prisilila v otroka.

Če tega ne razumeš, bog ti pomagaj. Bi vas morali kar prisilno spraviti na vazektomijo, ker ste nižje inteligentni. Res je pa svet poln človeškega. dr.eka. Kako, za boga, si ne morete vbiti v svoje primitivne betice, da je VSAK odgovoren zase, ampak ste sveto prepričani, da so drugi odgovorni. Če ženska noče otroka, bolezni in še česa, kar lahko dobiš s spolnim odnosom, naj se zaščiti, prav tako moški. Oboje HKRATI mora veljati, ne eno ali drugo ali se zanašati na drugega in prepuščati svoje življenje v roke drugega. Odrastite že enkrat, fuc.kin’ assholes. Potem pa država daje milijone za sodišča in CSD-je, ker niste spsobni vklopiti tiste ene jadne možganske celice.[/quote]
A si ti šus babji z glavo kam udarla? S katere zaprte luknje si pa zdaj ti ven planila?
Kdo pa je rekel, da moški NOČE otroka?
Tukaj je debata o tem, da si ženske jemljete pravico, in hočete izključno SAME odločat ali boste otroka ubile ali ga ne boste in potem, ko se v primeru, da otroka ne boste ubile, potem tega otroka na preživljanje uturite še moškemu.[/quote]
Jaz se nočem sama odločat, a nimam druge izbire. Bi bilo super, če bi lahko prestavila zarodek v moškega. V tem primeru bi se z veseljem skupaj odločila. Do takrat pa bom v primeru nosečnosti partnerja poslušala, končna odločitev bo pa seveda moja. Kar je po eni strani dobro, po drugi pa slabo, saj to ni lahka odločitev. S tem, da bi se moral imeti tudi moški možnost odločit, če bo starš, se po eni strani strinjam, po drugi pa ne, saj je preživnina za zaščito otroka. In v primeru, da je mati revna, bi otroka vzdrževali davkoplačevalci. Tako bi eni junaki veselo seksali okrog, otroke bi pa mi živeli. Poznam nekaj takih, ki plačujejo preživnino za več otrok (z različnimi ženskami) in ga še vedno ne znajo držat v hlačah.

Kaj pa primeri, ko je njihov samo ko je treba preživljat in vzgajat, naredil ga je pa sosed, sodelavec, šef ali poštar?[/quote]

Če tega ne veš, kako se očetovstvo dokazuje, pa plačuj preživnino. 😉

Če moški otroka hoče, potem naj si najde eno, ki ga bo želela rodit. Ali pa naj nekje drugje dobi maternico. Če bi bila nadomestna materinstva dovoljena, bi lahko kateri ženski plačal najemnino za maternico in imel otroka, ki ga želi. Ampak so konzervativci proti temu, ker delujejo (tudi) proti moškim.

Morda bi bilo pred žaljenjem dobro, če mi malo razmislil, ali lahko ženska zanosi z nezainteresiranim moškim.

Naj ti namignem – ne more, ni fizično izvedljivo. Torej, če tebi dol visi, si jo lahko zračimo pred tabo, koliko hočemo, pa nas ne moreš oploditi.

Obratno pa, torej, da ženska lahko vedno ‘nastavi’, žal gre, četudi ji do seksa ni.[/quote]

Ti revše babje, a še zdaj nisi skužila o čem teče debata tukaj?
Tukaj ni govora o tem, da moški otroka ne bi želel.
Tukaj debatiramo o tem, da moški tega otroka morda hoče, pa mu ženska tega otroka potem ubije, brez, da bi tega moškega kaj vprašala ali mu lahko ubije otroka.
Ko je treba pa otroka živet, pa ženska tega istega moškega hitro vpraša kdaj bo preživnino plačal.
O tem teče debata veš, ne o tem kako ti svojo pezdo zračiš.[/quote]
Ce zenska otroka ubije in potem iz tega iztzi prezivnino, mora bit pa prekleto iznajdljiva. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Fukfehtarji ste serijski morilci. kr preštejte, koliko strelcev ste v robčke spustili.


Jaz sem moški, in sem zelo za splav. Veliko moških tega noče razumeti, ker so jih partnerke tako prikrajšale za družinico, ker so pač pravi čas opazile, da jih je večina neresnih, bedakov, nasilnežev itd. Poznam tudi ogromno ljudi, ko je fant pustil punco, ko je zvedel, da je noseča … med nosečnostjo jo je pustil pa odjebal, a po lokalih pa se cel ponosen hvali, da ima hčerko.

To je njena odločitev, še posebej, ko se sama lepo zmenita, da naj nič notri ne spusti, če je ona toliko poštena do tebe, da ti dovoli seksat brez kondoma, še bodi ti toliko pošten do nje, da ji ničesar nalašč notri ne spustiš.

Moški, in ne, ne rabite lagati več ženskam, vsak ve kdaj mu bo prišlo, čez koliko časa itd … to, da niste vedeli, da vam je prišlo ali da ste pozabili, ne farbajte več žensk in samih sebe, ker izpadete totalni kreteni. Ja, res je, nimam še otrok, imam pa punco. Ampak dokler ona ne bo rekla, da je pripravljena za družinico, tako dolgo je ne bo dobila notri. In pol bo ena mogla zanositi, ker je kljub dogovoru on nalašč notri spustil, vedoč, da to ni bilo nalašč. Okoli se bo hvalil, da ima otroka, a se mu bo jebalo za oba. Čisto prav, da delajo splav (še posebej zaradi napake v samem razvoju). Bodi pošten do ženske, in ne bo potrebno nobenih splalvov. Najbolj pa je smešno še to, da poznam primer, da si je nekdo zelo želel otroka, ko se je med nosečnostjo zvedelo, da se bo rodil z neko okvaro, je njen partner vztrajal do poroda, ko je videl, da se je res rodil, je pustil oba … ja, ona je zdaj samohranilka, otroka ima rada, ampak ni to otrok, kot ga je pričakovala, preden je zanosila. In ker je on bil proti, da bi splav naredila, more zdaj se ona sama jebati z njim, ga nositi okoli, ko sploh ni lahek več, on pa se hvali da ima otroka, da pa je bolan, pa ne upa povedati. Sva se že enkrat konkretno skregala, skoraj sem ga na gobec, ker prekriva resnico, še posebej, da je njegova vsega kriva, da se je tak rodil … mislim … zakaj pa si bil proti splavu?

Hvala, da si to napisal. Še so pošteni in iskreni ljudje na svetu.

Zakaj si pa ti tako nerazumna? Saj lahko tudi rečem, da je že skoraj naredil, pa naj koga jebem – življenje? Če se že ostali med seboj ne. ki ste akterji.

Pozabila sem pa, da nihče ni povedal, kdo koga jebe, zato še vedno ostalim prepuščam …

Našla sem pa rešitev, samo ne oplemenitev, če ga ni več. Včasih je zgolj za vašo debato zgolj pomemben.

In ja, to je KAO odločanje o svojem telesu.

V čem je problem, če f.ukfehtarji hočete otroka, si poiščite eno, ki ga ravno tako hoče in to z vami, po možnosti. Vsi bi kavsali kot zajci, brez gume, pamet dali na stran, probleme pa reševali naknadno.

Fukfehtar je izjemno zatirana vrsta. Fukfehtar mora za svoje osnovno poslanstvo trosenja semena praktično prosjačiti, ženska pa se ima pravico odločiti, da enostavno noče. Ko le nekako najde prejemnico, ta ni čustveno zrela oseba – ker v nasprotnem primeru do situacije izključnega odločanja sploh ne pride. Ta čustveno nezrela oseba nato od njega pogosto zahteva nošenje sila neprijetne gumice, ki uniči večji del užitka pri njegovem poslanstvu. No, če ženska vendarle popusti (ali popusti ali pa iz koristoljubja izkoristi situacijo) pa želi še sama odločati o morebitnih posledicah, namesto da bi imel on moč odločiti o njenem telesu, zdravju in nadaljnem življenju (verjetno bi skrb za otroka odpadla pretežno nanjo, razen financ). O finančnih posledicah svojega neodgovornega dejanja ne more odločati sam, revež. Debata o gumicah pa ga potem še nervira, saj le ta kaže na njegovo soodgovornost. No obstaja še različica izbiranja čustveno nezrele osebe kot partnerja, ki skupaj z nesposobnostjo empatije na eni ali obeh straneh onemogoči komunikacijo in omogoči takšno situacijo znotraj zveze.

Ja, težko je biti fukfehtar.

Spet je modra ženska napisala nekaj pametnih misli.

A se ne bi vidva tudi za konec tedna malo odločila, kako bosta hendlala kaj?

Neverjetno kako se ženske delate nedolžne in popolne po forumih, to ste verjetno same take zagrenjene, ker vas je moški zapustil čeprav ste mu otroka naštimale. Da ne bo pomote sem ženska in sama sem bla vedno fer do svojega partnerja in na začetku zveze je imel kondome potem pa sva se pogovorila o nadalnji zaščiti in enkrat sem se odločila za kontracepcijo v obliki tablet in od takrat naprej nisva uporabljala kondoma razen če sem pozabila vzet sem mu povedala. Niti na kraj pameti mi ni prišlo da bi prenehala s kontracepcijo in tega ne omenila parterju samo zato da bi mu naštimala otroka in da si zagotovim partnerja do konca življenja ali pa zato da bom izsiljevala preživnino in to vas ogromno žensk počne, takih ki nimate trdnega odnosa in samozavesti, moškim pa pišete da naj nehajo seksat, vi nehajte pa ne naštimujte otrok če se niste prej pogovorile s partnerjem pol bi pa splave delale ker ste si premislile ali pa ker vam je bil partner dovolj dober samo za v posteljo. Ne lažimo si, ženska ima kontrolo nad tem koliko otrok se bo rodilo na svet in jaz razumem moške, ki verjamejo svojim ženskam da so zaščitete, ker če si normalna se o tem ne boš lagala. Seveda pa se ne strinjam z seksom za eno noč ker tam pa res ne veš na koga naletiš in ja kondom je v takem primeru obvezen tudi zaradi prenosljivih bolezni. Splav pa je umor, mediji so nas prepričali da to ni res pa je! Jaz sem za splav samo v primeru, da se kaj zaplete in je zdravje nosečnice ogroženo. V primeru posilstva pa ne vem kaj bi naredila če bi zanosila, si ne znam predstavljat, če bi donosila bi ga dala v posvojitev in isto bi svetovala vsem ženskam da naj ne morijo svojih nedonošenih otrok in naj jih dajo v posvojitev če niso zaželjeni ali če jih ne morejo vzdrževat, saj je dovolj ljudi, ki ne morejo imeti svojih otrok. Če bi ljudje uporabljali zaščito in se o tem ne lagali in če bi imeli normalne odnose bi bilo dosti majn splavov.

In kaj si zdaj novega povedala? Povsod se najdejo nepošteni ljudje. Seveda se dogaja, da neka ženska moškemu laže, da je zaščitena. Isto, kot moški žensko prepričuje, da ne rabita kondoma, ker bo on ‘pazil’. Dejstvo je, da če moški noče otroka, bo uporabil kondom. Če ženska noče otroka, se bo zaščitila. V nasprotnem primeru tvegata, da se bo zgodilo proti njuni volji in naj pač sprejmeta posledice. Glede splava pa ima končno odločitev ženska, ker je to poseg v njeno telo, v njeno psiho, ker se bo njeno telo spremenilo. Kaj tu ni jasno?

Brez kondoma ga boš tiščal pač v babo, s katero si pripravljen imeti otroka.

Pa dajte, kako ste blesavi vsi skupaj s to abortično antipropagando! Pa tako ali tako svet že poka po šivih od prenaseljenosti, a eni bi še mrtvece reševali nazaj v življenje, samo da bi bilo ja še čim več ljudi na tem planetu. Pa kaj vam jasna pamet ne sega tako daleč, da bi uvideli, kako še samo nekaj let kar se bo prebivalstvo lahko tako nespametno povečevalo v številu?!!?!?
Teh faking par splavov, ki jih je na leto in še to je v bistvu en velik + za celotno človeštvo, ker pomeni manj ljudi in to predvsem manj nezaželenih ljudi, ker pri vsaki ženski, ki gre na splav, obstaja tudi nek razlog, da se za to odloči.


Amen.


Začetno vprašanje je več kot na mestu.
Zakaj si ženske jemljete pravico odločanja samo o usmrtitvi otroka?
Zakaj si ženske ne jemljete izključno pravico tudi, ko je treba otroka živet?[/quote]

Zato ker ne more biti, da bi imeli desci izključno pravico:

– določati da se dete mora roditi, čeprav je jasno da zanj ne bo ustrezno poskrbljeno
– določati, da za že rojene potomce ne bodo skrbeli, saj je to itak naloga mame

Res ste i…d…ioti in egoisti!!!!!

Ker imamo pravico odločat imamo kontracepcijo, ki je dovoljena.
Tako lahko ženske odločamo.
Ko je otrok spočet, je to bitje in ni več žensko telo.

kontracepcija ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zanesljiva

niso vse oblike kontracepcije primerne za vse

kakorkoli obračamo, nekaj prvih tednov otrok ne more preživeti brez materinega telesa, nosečnost pa vpliva na materino telo

poleg donositve je treba za potomca še nekaj let po rojstvu skrbeti

in zelo pomembno – nobena mama se za splav ne odloči iz zabave

New Report

Close