Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske nad 50

Ženske nad 50

Oprosti, ampak še vedno je bolj “normalno” videti 10-15 starejšega tipa z mlajšo žensko/punco. ČE je dobro ohranjen…plešasti in zavaljeni odpadejo in so v večini ženske z njimi zaradi keša.

Jaz sem že 40 in vidim, kako se mlajši moški spreminjajo – postajajo ženske, ne da se jim sploh sexat, več časa preživijo za računalniki,…in to slišim iz ust 20-25 letnic, ki jih potem mi malo starejši pedenamo. JE pa res, da moraš dobro izgledati, biti inteligenten in malo bolje situiran..[/quote]
Najprej, se opravičujem zaradi odrezavosti.:) Drugače imaš prav, ko se gleda iz tvojega zornega kota to kar drži. Je pa tudi res, po mojih izkušnjah vsaj, da določen procent moških, tam 30+/- pa toži, da niso zanimivi puncam njihovih let, ker so materialistične, se ne znajo pogovarjat, niso pripravljene ustvarjat…
Kot kaže gre tole nekako v obe smeri. Razlike v letih so v zadnjih časih čedalje večje in ni več nekih pravil tako kot je to bilo včasih.[/quote]

No, saj – vsakemu svoje – jaz sem pač plehek moški, kar se tiče videza – pač me motijo “šlaufi” in povešene prsi – zato imam raje mlajše punce – za sex. Ko bom pa iskal resno vezo, bo pa ženska stara vsaj 28 – torej max 12 le razlike.

Morda sem malenkost alergičen na starejše ženske iz razloga, ker me velikokrat osvajajo – sem namreč serviser in ja…za svoja leta dobro izgledam – in me pač motijo namigovanja na sex žensk, ki so starejše od mene…jaz na njih gledam, kot na mojo mamo – mogoče sem stara šola – ampak menim, da so ženske vsaj 10 let pred moškimi v razmišljanju oz. da moški kasneje odratemo in zato je fino, da imamo mlajše ženske, ker smo z njimi bolj na isti valovni dolžini…


Dobra tolažba. Star avto je lahko dobro ohranjen, ni pa nov. Med ženskami, ki jih poznam je tudi nekaj te starosti, meni pač ni do njih. Privoščim jim, naj si privoščijo, kar si pač lahko. Življenje je kratko. Še posebej zadnja leta.

pa kaj se v tej temi oglašajo eni in isti za katere že dolgo vemo, da ga niso namočili nikjer,ne pri mladih, ne pri starih, ne lepih ne debelih, ne grdih ne suhih.


Pa saj te nihče ne sili.


Pa saj te nihče ne sili.[/quote]

Zakaj pa ne sme povedati svojega mnenja?


Pa saj te nihče ne sili.[/quote]

Zakaj pa ne sme povedati svojega mnenja?[/quote]
Nikjer nisem napisal, da ne sme:-)) Napisal sem, da ga nihče ne sili.

Tudi take avanturice so mi všeč. hehehehe

v kompletu s hčerami … huh ♥

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.[/quote]
Pri ženskah nad 50 se zna zgodit, da imajo zaradi menopavze bolj suho nožnico. Pa pol škriplje, kot bi s stiroporom po šajbi drgnu.
Drgač je pa uredu.[/quote]

To se dogaja samo tistim, ki celo življenje tablete proti nosečnosti jejo. Naravne nimamo problemov s tem:))


Pri ženskah nad 50 se zna zgodit, da imajo zaradi menopavze bolj suho nožnico. Pa pol škriplje, kot bi s stiroporom po šajbi drgnu.
Drgač je pa uredu.[/quote]

To se dogaja samo tistim, ki celo življenje tablete proti nosečnosti jejo. Naravne nimamo problemov s tem:))[/quote]

Oja, imamo 🙁

To se dogaja samo tistim, ki celo življenje tablete proti nosečnosti jejo. Naravne nimamo problemov s tem:))[/quote]

Oja, imamo :([/quote]

Pol pa dec ni taprav; s tapravim… uhhhh:))

A na to pa ne mislite, da je bolje imeti mlajšega moškega, ker imajo moški krajšo življenjsko dobo in vse tiste , ki imate starejše moške ste potem vdove?

Oja, imamo :([/quote]

Pol pa dec ni taprav; s tapravim… uhhhh:))[/quote]
Mogoče ni več…ker včasih je bilo…uff.

Pol pa dec ni taprav; s tapravim… uhhhh:))[/quote]
Mogoče ni več…ker včasih je bilo…uff.[/quote]

jah.. pri teh letih ima vpliv na to res kvaliteten, ljubeč odnos al pa sveži metuljčki:)

je kdo tukaj

a si tukaj sedaj kje

Ti nočeš mame, jaz pa ne maram 20 let starejšega ateja.

Ti nočeš mame, jaz pa ne maram 20 let starejšega ateja.[/quote]

Jaz nočem nobene, sem popolnoma zadovoljen z mojo 17 let mlajšo. In ona z mano. Vsak naj izbere, kar mu paše jaz pravim.

Če tip izgleda dobro, brez težav dobi toliko mlajšo – problem pa je, da bi vsi mlajše, a nič ne naredijo na videzu, samozavesti, obnašanju – potem pa se pri 40-ih obnašajo kot stari ati. Takega pa VEM da nočeš:)

Ti nočeš mame, jaz pa ne maram 20 let starejšega ateja.[/quote]

Jaz nočem nobene, sem popolnoma zadovoljen z mojo 17 let mlajšo. In ona z mano. Vsak naj izbere, kar mu paše jaz pravim.

Če tip izgleda dobro, brez težav dobi toliko mlajšo – problem pa je, da bi vsi mlajše, a nič ne naredijo na videzu, samozavesti, obnašanju – potem pa se pri 40-ih obnašajo kot stari ati. Takega pa VEM da nočeš:)[/quote]

Potem mora biti tvoja žena zelo stara po duši, da klapata skupaj. Ali pa ti zelo smešen, ko se siliš v družbo, kjer bi večini bil lahko tata.

Danes pa gremo na omice v Zagreb.Kak bo fajn!

Čisto enostavno. Ženske nad 50 se ne počutijo stare in nočejo zraven sebe enih zapuščenih, starikavih vrstnikov ali celo starejših. Vedno sebe vidiš mlajše kot si. In tako delujes. Stara sem 44, in me včasih nadlegujejo starejši od 50, včasih celo proti 60. To so zame starci in nocem spilat bolnicarko čez 10 let.

Danes pa na omice v Zagreb


Verjetno izgledaš primerno njihovim letom.

Zakaj bi s tabo bilo nekaj narobe ? Vsakem normalnem so všeč ženske. Če so starejše, kaj ma veze…


Dobra tolažba. Star avto je lahko dobro ohranjen, ni pa nov. Med ženskami, ki jih poznam je tudi nekaj te starosti, meni pač ni do njih. Privoščim jim, naj si privoščijo, kar si pač lahko. Življenje je kratko. Še posebej zadnja leta.[/quote]

Jaz sem bolje ohranjena in z manj kilometrine kot tvoja punca, ki je 20 let lahko mlajša od mene, pa boš moral vseeno večkrat na servis zaradi predivje uporabe prejšnjih lastnikov , malo razmisli drugič preden butneš. Novemu avtu hitro pade cena, ko je enkrat ven iz trgovine, nisi ti niti še imel novega nikoli. Vse je rabljeno zate.

Se pa strinjam, ene so pri 45 matrone, druge pa svojih let ne kažejo in tudi postavce so še mladostne, kljub nosečnostim. Se tudi sama prištevam med njih, šlaufkov, celulita in povešenih jošk pri meni ni. Tako kot mnogi drugi, se me tudi ti ne bi branil:)

New Report

Close