Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske nad 50

Ženske nad 50


Dobra tolažba. Star avto je lahko dobro ohranjen, ni pa nov. Med ženskami, ki jih poznam je tudi nekaj te starosti, meni pač ni do njih. Privoščim jim, naj si privoščijo, kar si pač lahko. Življenje je kratko. Še posebej zadnja leta.[/quote]

Jaz sem bolje ohranjena in z manj kilometrine kot tvoja punca, ki je 20 let lahko mlajša od mene, pa boš moral vseeno večkrat na servis zaradi predivje uporabe prejšnjih lastnikov , malo razmisli drugič preden butneš. Novemu avtu hitro pade cena, ko je enkrat ven iz trgovine, nisi ti niti še imel novega nikoli. Vse je rabljeno zate.

Se pa strinjam, ene so pri 45 matrone, druge pa svojih let ne kažejo in tudi postavce so še mladostne, kljub nosečnostim. Se tudi sama prištevam med njih, šlaufkov, celulita in povešenih jošk pri meni ni. Tako kot mnogi drugi, se me tudi ti ne bi branil:)[/quote]
Eh mamka, kar tolažite se….

Jest bom še pri 80 za ponucat, moški so pa tam pri koncu 40 večinoma adijo.
Tko to je.
Sploh pa 25 v 50 gre dvakrat….50 v 25…pa to.


Ja pr 80 bo pa še mal Hilti mase zraven, pa bo, k ne, k ne….

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.[/quote]

Jaz sem malo čez 50 in mi pašejo moški 40. Z nama ni nič narobe.[/quote] daj gsm[/quote]

kupi si ga

Ti nočeš mame, jaz pa ne maram 20 let starejšega ateja.[/quote]

Jaz nočem nobene, sem popolnoma zadovoljen z mojo 17 let mlajšo. In ona z mano. Vsak naj izbere, kar mu paše jaz pravim.

Če tip izgleda dobro, brez težav dobi toliko mlajšo – problem pa je, da bi vsi mlajše, a nič ne naredijo na videzu, samozavesti, obnašanju – potem pa se pri 40-ih obnašajo kot stari ati. Takega pa VEM da nočeš:)[/quote]

avtor pravi da so mu všeč 10-15 let starejše ti praviš da išče mamo..ta tvoja je 17 let mlajša kaj pa ona išče? dedka če je pri desetih letih ena generacija razlike potem sta pri skoraj 20 letih dve generaciji..si ji torej dedek..si?

a rabiš za poroko ali samo za seks?

Jaz vas pa samo tiste, ki blebetate o tem, da mora biti zenska mlajsa in moski starejsi, kje mislite, da v seksu oba bolj uzivata (glede na znane motnje potence pri starejsih gospodih) v odnosi starejsi gospod in mlada deklica ali starejsa gospa in mlajsi moski???
Nagrada za pravilni odgovor se nahaja v urednistvu 😉

Toliko vase zagledanih moških, kot na tem forumu, pa ne najdeš nikjer. Vsi neki mladostni pri 40 ali 50 +, vitalni, dobro situirani… Wau!

Jaz, da sem moški, me mladenke nikoli ne bi privlačile, ker so v večini butaste kot noč, brez nekega šarma, čara.. Verjamem pa, da so puhloglavcem lahko celo všeč take “prazne” bejbe. Mlade punce, ki so okoli 20 let stare, so ful naduvane in vzvišene, pa si mislim, da če bi bila moški, bi najverjetneje bila gej. Vse te mine. Vsaka druga s čikom v gobcu, našminkane in oblečene kot najcenejše kur*e…

Pravi moški ima ob sebi zrelo žensko, če pa ga ni dovolj v hlačah, pa pač kupi mlado, a kljub temu že močno rabljeno robo. Danes so povprečne 25-letnice lahko že bolj zjahane, kot tiste okoli 40. Nekoč je pač veljalo še kaj drugega, kot samo noge narazen držat, zdaj pa šteje predvsem seks pri mladih. Pa lp.

Vsak ima svoj domet. Domet dobro ohranjenih in karierno relativno uspešnih starih žensk so pač nesposobni mladi bumbarji brez pameti in denarja. 🙂


Verjetno izgledaš primerno njihovim letom.[/quote]

glede na to da vsi moški gledajo za najmanj 10 let mlajšimi smo potem vse slovenke videti 10 let starejše kot smo v resnici?

New Report

Close