Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske niste za nobeno rabo več

Ženske niste za nobeno rabo več

Upam stavit, da bi večina žensk veliko raje izbrala Generala kot tebe. Tebe bi izbrala kakšna taka z nagnjenjem do neandertalcev.
[/quote]
To pa verjamem, da bi večina vas zahojenih “žensk” raje vzela generala kot mene. To je res.
Ker večina vas zahojenih “žensk” ne išče moškega ampak išče poženšeno moško copato, ki bo namesto vas v kuhinji delal pospravljal in celo rodit z vami hodil.
To kar ti iščeš, to ni moški, to je punček.
[/quote]

Jaz svojega dedca že imam. Na srečo ni nič podobnega tebi. Moški, ki ženske spoštujejo, so dosti srečnejši od tistih, ki jih sovražijo in žalijo, hkrati pa jim zamerijo, ker posledično pač ne morejo priti do pečice, kamor bi lahko dali na toplo svojo klobaso:)) Kar sebe poglej.


Ni res, da je naslov žaljiv do žensk.
Ampak ste tukajšnje ženske žaljive do moških in do človeške rase na sploh. K sreči obstajajo še PRAVE ženske. Ampak na monu teh pravih ni prav dosti..
Nočete opravljat osnovnega ženskega poslanstva. to je materinstva in gospodinjstva.
[/quote]

Podpis.


Ni res, da je naslov žaljiv do žensk.
Ampak ste tukajšnje ženske žaljive do moških in do človeške rase na sploh. K sreči obstajajo še PRAVE ženske. Ampak na monu teh pravih ni prav dosti..
Nočete opravljat osnovnega ženskega poslanstva. to je materinstva in gospodinjstva.
[/quote]

Podpis.
[/quote]
Podpisuješ se pod seksizem? Hm, in ti se imaš za boljšega od musličev? Sedi, cvek!

Včasih so bile ženske dobre v vodenju evidenc, raznih dokumentacij, vse je bilo posloženo na svojem mestu, niti tega ne znajo več so še bolj šlampaste od moških.Samo še tablica, facebook, manikura, pedikura, frizura, maskara, tračanje…


In to piše en kekec, ki visi na monu? :-)))))

Jaaaa……eni taki lušni pridni palčki so bile, ne?
Vse zoprne stvari so naredile namesto moških, da so lahko oni sijali v ognju moške ustvarjalnosti, svet je bil lep in krasen.
Boli, če nisi več center vesolja?

Nikoli nisem bil, in nočem biti center vesolja, saj nisem neki egomanijak.Zavedam se življenja, ljudi, in njihovih dejanj, nekateri imajo precej zamegljeno podobo stvarnosti, ampak to je njihov problem.

Nikoli nisem bil, in nočem biti center vesolja, saj nisem neki egomanijak.Zavedam se življenja, ljudi, in njihovih dejanj, nekateri imajo precej zamegljeno podobo stvarnosti, ampak to je njihov problem.

Kaj da ne? Vse našteto delam.
Rodila pa res še nism, ko pa bom, bo pa čist njegova odločitev ali bo hotel bit zravn ali ne.

ne ajužna

fantje tukaj so večinoma homoseksualci.


Poglej se no, kako se obnasas. Tako kot si napisal. Tvoj oci pretepe mojega ocija. Tea se gres. Aja, pa se Bogat si se poimenoval. Prosim lepo… Poleg tega tako ne ves kdo sem. Kaj ce sem res svetovljan, kot si se me lotil “zalit”, pa se bogatejsi od tebe? Nepomembno. Tazadnje do cesa mi je, je prepucavanje. Le pokazem ti kako se obnasas.

Sicer pa sem napisano, trend, argumentiral. Kar za tebe ne moremo trditi. Vse kar pocnej je, da z neke namisljene visine neargumentirano zalis. Se ko se po svojem mnenju gres neke argumentacije, ne pocnes drugega kot zalis. To ni argumentacija, kapis? Skratka kar se mene tice si navadni domisljavi kmetavzar.

In, ja, jaz sem eden od MGTOW. Na to sem ponosem. Ti pa ostani ovca. Ne zaradi drugacnega mnenja. Zaradi ega, ker 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne stekas o ceu govoris.

In pa, seveda, se naprej se udinjaj monam. Morda katera celo ugrizne na Bogati trnek, svasta majka rodi, lol.
[/quote]
Znak inteligence je, če razumeš ironijo, in seveda če se znaš kritično pogledat. Ta kazegorija pri tebi ne obstaja.

Jaz z MONami nisem in ne bom imel nič.

Sicer pa se ne rabim prerekat s tabo. Napisal sem kaj me je zmotilo. Živi še naprej kakor živiš, navsezadnje kaj to mene briga. Vase zaverovane egotripe ne premakneš, ni šans.

Včasih se mi je zdelo, ko sem te bral, da si kul, v resnici pa se je izkazala sama patetika in argumentirano cviljenje.

Alfa my ass.

Cvili dalje, imaš legitimno pravico.
[/quote]
Pac imas svoje mnenje. Zalis in ponizujem nekaj kar ne poznas. Niti te zanima. Argumentacije nimas. Ne v prvi, ne drugi, ne tretji repliki. Sorry, si brez vsebine.

LOL…kar je meni najbolj smešno (pa je smešno VSE od začetka do konca) je to, da se ne znate pogledat od daleč in videt enkrat za spremembo, kok ste smešni.
Ja itak se že zbirajo horde žensk pred tvojimi vrati, vse na kolenih in prosjačijo za tvojo pozornost….
LOL…
[/quote]
Bedaki se tako najvec smejite. Hahaha. Kako je smesno.

Ja, danes ti je nezamisljivo, da bi se zenska vprasala kako se obnasati, da zadrzi moskega. Skrajni domet vam je sprasevati pa kje so… Samo vedi, vec ko nas bo tasnih kot sem ze danes sam, ki sicer fukamo, kakor kateri seveda, vezemo se pa niti slucajno ne, bolj boste zenske prisiljeni tuhtati kako nas zadrzati.

Danes, ko te taksni kot sem jaz po uporabi skenslamo, pac gres dalje. Taksnih, ki bi se vezali, samo da je, ne manjka. In slej kot prej, ce si ga zelis, ga bos nasla. Vendar manj ko bo interesa za vezavo s sodobno zensko, in kot receno, trend je v porastu, bolj vam bo trda predla. Ker vecino zensk, vkend seks ne zadovoljuje. Zenske bi commitment. Tega pa boste vse tezje dobile.

LOL…kar je meni najbolj smešno (pa je smešno VSE od začetka do konca) je to, da se ne znate pogledat od daleč in videt enkrat za spremembo, kok ste smešni.
Ja itak se že zbirajo horde žensk pred tvojimi vrati, vse na kolenih in prosjačijo za tvojo pozornost….
LOL…
[/quote]
Bedaki se tako najvec smejite. Hahaha. Kako je smesno.

Ja, danes ti je nezamisljivo, da bi se zenska vprasala kako se obnasati, da zadrzi moskega. Skrajni domet vam je sprasevati pa kje so… Samo vedi, vec ko nas bo tasnih kot sem ze danes sam, ki sicer fukamo, kakor kateri seveda, vezemo se pa niti slucajno ne, bolj boste zenske prisiljeni tuhtati kako nas zadrzati.

Danes, ko te taksni kot sem jaz po uporabi skenslamo, pac gres dalje. Taksnih, ki bi se vezali, samo da je, ne manjka. In slej kot prej, ce si ga zelis, ga bos nasla. Vendar manj ko bo interesa za vezavo s sodobno zensko, in kot receno, trend je v porastu, bolj vam bo trda predla. Ker vecino zensk, vkend seks ne zadovoljuje. Zenske bi commitment. Tega pa boste vse tezje dobile.
[/quote]

Tvoj problem je ta, da si iz običajnega zagrenjenca na forumu, kakršnih je tukaj malo morje, postal fanatik. Za te je pa značilno, da stik z realnostjo (kolikor so ga kdaj imeli) popolnoma izgubijo in živijo samo še v svojem izkrivljenem svetu. Samo še mrzlična tuhtanja, kako bi ženske prisilili v svoje kalupe…samo svoj besednjak poglej…svoje pisanje, kjer kot lajna ponavljaš eno in isto v sto variantah : nehaj biti sodobna ženska, podredi se, ali ti bo pa….kako že…aja, “trda predla”…
Veš kaj miško?
Fak of.

Zato, ker obvladam ženska opravila, lahko sam živim in skrbim zase, lol. Ti pa obupano mamico iščeš, ker si še jajca ne znaš speči.

Upam stavit, da bi večina žensk veliko raje izbrala Generala kot tebe. Tebe bi izbrala kakšna taka z nagnjenjem do neandertalcev.
[/quote]
To pa verjamem, da bi večina vas zahojenih “žensk” raje vzela generala kot mene. To je res.
Ker večina vas zahojenih “žensk” ne išče moškega ampak išče poženšeno moško copato, ki bo namesto vas v kuhinji delal pospravljal in celo rodit z vami hodil.
To kar ti iščeš, to ni moški, to je punček.
[/quote]

Kaj pa bi moderna baba imela od tebe? No kaj?

En pubeci, en medklic. danes moderne ženske večinoma žive v stanovanjih, lastniških ali najetih. Nič ne iščejo dedca s svojo bajto v v.ukojebini, ker one ne bi tam živele. Na napačno karto igrate , ko se hvalite z moškimi opravili in obrezovanjem žive meje…))))


Bedaki se tako najvec smejite. Hahaha. Kako je smesno.

Ja, danes ti je nezamisljivo, da bi se zenska vprasala kako se obnasati, da zadrzi moskega. Skrajni domet vam je sprasevati pa kje so… Samo vedi, vec ko nas bo tasnih kot sem ze danes sam, ki sicer fukamo, kakor kateri seveda, vezemo se pa niti slucajno ne, bolj boste zenske prisiljeni tuhtati kako nas zadrzati.

Danes, ko te taksni kot sem jaz po uporabi skenslamo, pac gres dalje. Taksnih, ki bi se vezali, samo da je, ne manjka. In slej kot prej, ce si ga zelis, ga bos nasla. Vendar manj ko bo interesa za vezavo s sodobno zensko, in kot receno, trend je v porastu, bolj vam bo trda predla. Ker vecino zensk, vkend seks ne zadovoljuje. Zenske bi commitment. Tega pa boste vse tezje dobile.
[/quote]

Tvoj problem je ta, da si iz običajnega zagrenjenca na forumu, kakršnih je tukaj malo morje, postal fanatik. Za te je pa značilno, da stik z realnostjo (kolikor so ga kdaj imeli) popolnoma izgubijo in živijo samo še v svojem izkrivljenem svetu. Samo še mrzlična tuhtanja, kako bi ženske prisilili v svoje kalupe…samo svoj besednjak poglej…svoje pisanje, kjer kot lajna ponavljaš eno in isto v sto variantah : nehaj biti sodobna ženska, podredi se, ali ti bo pa….kako že…aja, “trda predla”…
Veš kaj miško?
Fak of.
[/quote]
Ce zelis videti fanatika, se kar lepo poglej v ogledalo. V moji realnosti je prav lepo, “miska”, kaf ze tvojo nekako dvomim, lol.

Tvoj problem je ta, da si iz običajnega zagrenjenca na forumu, kakršnih je tukaj malo morje, postal fanatik. Za te je pa značilno, da stik z realnostjo (kolikor so ga kdaj imeli) popolnoma izgubijo in živijo samo še v svojem izkrivljenem svetu. Samo še mrzlična tuhtanja, kako bi ženske prisilili v svoje kalupe…samo svoj besednjak poglej…svoje pisanje, kjer kot lajna ponavljaš eno in isto v sto variantah : nehaj biti sodobna ženska, podredi se, ali ti bo pa….kako že…aja, “trda predla”…
Veš kaj miško?
Fak of.
[/quote]
Ce zelis videti fanatika, se kar lepo poglej v ogledalo. V moji realnosti je prav lepo, “miska”, kaf ze tvojo nekako dvomim, lol.
[/quote]
V moji ni vse tako lepo, res ne. To pa zato, ker je resnična…ne pa fantazija…


Ce zelis videti fanatika, se kar lepo poglej v ogledalo. V moji realnosti je prav lepo, “miska”, kaf ze tvojo nekako dvomim, lol.
[/quote]
V moji ni vse tako lepo, res ne. To pa zato, ker je resnična…ne pa fantazija…
[/quote]
Jebat ga. Eni smo se uspeli izboriti, da zivimo svoje sanje. Drugim pa je domet jebanja jeza. In bolj ko vas berem, bolj mo je jasno zakaj.

Da iz teh bab danes ni nič kot piše avtor, kar lepo same potrjujejo v tej temi. Da je pa potem še taka primitivka povrh kot ta kaktus na forumu, potem je pa to resnično ena sama lepota in zagotovljena sreča. 🙂

o, polarni – je kislo tole grozdje, a ne? Nikoli ne boš priznal, da je sladko.
A tvoja še vedno po UKC išče pravega moškega?

Tule v tej temi je treba nekaj razčistit. Najprej to, da če bi komplet slovenska populcija živela v hišah, bi bila naša država v celoti pozidana. Ne bi bilo nikjer prostora za gozdove, reke, gore, jezera in take stvari. Življenje v veliki hiši z delavnico in njivo za pridelovanje hrane je netrajnostno= nesmotrna raba virov.
Če znaš sam vse narediti, delaš reči na bistvno nižjem nivoju, kot če si ljudje delo razdelimo in se vsak specializira na nekaj drugega. Učinkovitost se bistveno poveča, kar je dokazano z razvojem v industriji in kmetijstvu. To pomeni, da lahko delamo manj časa za večji učinek dela, zaslužek… in si lahko privoščimo še kaj prostega časa.
Če si nekateri želite, da bi živeli na kmetiji preteklih časov, je to pač zelo nerealno, razen, če se preselite v kakšno drugo državo, kjer še vedno furajo tak življenjski stil, z odnosi, ki pašejo zraven. Nihče vas ne bo oviral pri selitvi, niti jokal za vami.
Postavljati kriterije preteklih časov za ženske danes je zgrešeno, kar vam kaže tudi stanje vaših življenj. Besno iščete svojo prababico med današnjimi ženskami. Takih ni. Če se, kot je že nekdo omenil, odvrnete od tvornih razmerij z današnjimi ženskami, boste pa naredili najbolje, kar lahko. Svoje gene bodo prenesli naprej bolje prilagodljivi moški kot ste vi. Kar je edino prav, in dobro za vse človeštvo. Tako da: srečno na poti v zgodovino!

dobro mnenje..

Največji primitivec na tem forumu si brez dvoma TI.

Ženska spravi se raje za štedilnik, da bo kaj koristi od tebe in opusti feministične sanje. Sledi možu, skrbi za dom in družino pa boš srečna.

New Report

Close