Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske niste za nobeno rabo več

Ženske niste za nobeno rabo več

To mi pove le to, da si si našla napačnega partnerja, s katerim nista bila ekipa, ki dela na vzajemnosti in si pomaga med seboj, pač pa si bila ti one wo/men team.
Poglej, to ni odvisno od tega ali si sam ali zvezi pač pa od tega, kakšnega partnerja si izbereš za življenjskega sopotnika in kakšen si ti, če se obnašaš grdo do drugega, je malo narobe pričakovati, da te bo ta dolgo gledal in obratno.
Žal mi je vseh tistih, ki ste nesrečni v zakonih in niste mogli izkusiti neizmerne sreče, ki si jo deležen le ko si skupaj v zakonu z osebo, ki jo resnično ljubiš, jo podpiraš na vseh področjih in imaš občutek, da ga ni lepšega mesta kot je ob tej osebi, delo je pa potrebno seveda deliti, tukaj ni pardona.

Lp
[/quote]

kolkio pa je danes srečnih parov ,zelo,zelo malo si pač imela to srečo.
Vse to je resnica kar je napisal začetni avtor teme.
Tudi pri nas je tako.

ženske si raje izbirajo moške iu juga, ker so pravi moški. Severnjaki so zadrti in mislijo samo na keš, alkohol in samomor.

Pol pa si najdite že svoje južnjake, nas pa pustite pri miru s svojimi frustracijami, plis?

haha, koga briga

Pol pa samske babe nehajte že utrujat in si najdite svoje sanjske dedc kjerkoli, zaradi mene v Siriji, plis?

Pomagajte sami sebi…

Kako luštno je tebe brat, general. :))

Se strinjam, da so zenske pod vplivom feminizma cisto podivjale in pozabile na svoje poslanstvo. Zato je naloga moskih, da zenske vsak po svojih moceh poskusa spraviti k pameti, da bodo rojevale in skrbele za druzino kot nekoc. Ce ne gre drugace tudi z razlicnimi pritiski. Feminizem pelje zenske v pogubo se pa bojim, da bo ze prepozno, ko bodo to ugotovile.

Ne narobe, kaj boš ti nekoga k pameti spravljal, greš svojo pot pa je.

Slovencu je važno, da ženska domov prinese KEŠ. O sreči in ljubezni pa drugič.

Drži.
Ej, da mora moški hodit s žensko h ginekologu in potem pri porodu še on svetit zraven, to je odraz zavoženega sveta. Kaj ima en dec za delat zraven, ko ženska rodi?
Pëzda zdaj se babe obnašajo kot da prej pred njimi ni še nobena ženska rodila.
Včasih so kmečke ženske rodile na njivi same. So dale otroka v košaro pa ga domov prinesle.
Zdaj pa tak cirkus zganjajo, kot da je rojevanje projekt podoben Panamskemu prekopu. Najraje bi vidle , da gre vsa vas zraven z njo v porodnišnico v pezdo gledat pa ji govorit, naj globoko diha.
[/quote]

odlično napisani hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kok si ti bogi 🙂


Z ozirom na dejstvo, da večina žensk pričakuje, da moški zasluži več pd nje, je povsem razvidno komu je bolj pomemben denar in komu je ljubezen pogojena z denarjem.

Tisti, ki izpostavljate Jug, kjer naj bi bilo vse drugače, v glavnem nimate pojma. Če znate vsaj jezik južnih bratov, berite malo njihove forume, v večjih mestih najdete vse značilnosti, ki vas motijo v Sloveniji in to še malo bolj izrazito, Beograd je pač nekoliko večje mesto od Ljubljane. Nič niso tam vsi družinsko tradicionalno naravnani, lol. Da se ne pogovarjamo o pregovorno tradicionalni Italiji, kjer so v bistvu besedo mamon izumili in je celo moderno, da je vedno več dedcev samskih, pri mamah itd..


Z ozirom na dejstvo, da večina žensk pričakuje, da moški zasluži več pd nje, je povsem razvidno komu je bolj pomemben denar in komu je ljubezen pogojena z denarjem.
[/quote]

Tako je bilo od nekdaj, le da je s pojavim ženske emancipacije prišlo do izraza. Ženska skozi zgodovino ni bila na moškega nikoli navezana mimo tega, da bi on njej statusno nekaj predstavljal. Drugače mislite le popolni idealisti.

jebač ki ga večkrat pokrtač

nadimek ti je res mimo

kako veliko sovraštva je tukaj, neverjetno

Tako ja. Kar po mizi fsekaj. Naj se vidi kdo je tu gazda.
Hahahaha umrla bom od smeha.
Eni pa res niste diht :)))

avtor je razočaran nad ženskami 🙂

Marela ni vzor ženskam http://www.zurnal24.si/andrej-pripravi-20-tisoc-evrov-clanek-290634

Ko se je končno vsaj približno vzpostavila enakopravnost in ženska ne potrebuje več moškega, ker uspe vse za svoje preživetje prislužiti sama, se je pokazala priložnost, da moški svoj vrednost za žensko prikažejo na nove načine. In kaj delajo moški? Tule se je nabrala obilica takih, ki nas na vse pretege tiščijo nazaj za štedilnik. Edino ženska za štedilnikom, odvisna od njih, jim je očitno dala vrednost. Sami niso vredni nič. Niti v svojih očeh, niti v očeh drugih. Zamujena priložnost zanje, a odlična za izboljšavo genetskega bazena, saj bodo v eni ali dveh generacijah izpadli iz dirke za razplod.
V dobih starih časih pa za ženske ni bilo prav nič dobrega: odvisne od sposobnosti moškega, da služi, ne zapije in zaigra družinskega premoženja, moškega si še same niso niti izbrati smele. Potem mu pa bile na milost in nemilost prepuščene. Če je pa umrl, so pa lahko delale vse, kar so prej, plus še služile denar za otroke, da niso pomrli od lakote. Ampak štos je pa bil, da je bilo preživetje otrok bistveno bolj povezano s preživetjem matere, kot očeta. Dobri stari časi, so samo pravljica. In nepogrešljivost mož samo družbeni konstrukt, ki so ga moški skrbno gradili dolga stoletja, če ne tisočletja, in se je končno začel krhati. Moški, znajdite se. Nazaj ne gremo, samo naprej. Analizirajte svoje prednosti in slabosti in najdite nišo, ki jo lahko zasedete tako, da izboljšate življenje ženski. Eni to znajo, zakaj pa nekateri od vas ne?

menda je 21 stoletje

Sem ženska, a mi feministični pogledni niso všeč. Rada vidim, da mi moški zagotovi varnost, stabilnost, sprejetost. Ne nujno v denarju in ne nujno s sesanjem stanovanja.
Prav nič slabega se mi ne zdi delitev del z zdravo kmečko pametjo. Rada kuham, ampak če mi ni se mi ne zdi nič strašnega pojesti sendvič. Rada vidim, da moški skultivira vrt, zleze na lestev in menja žarnico v zunanjem reflektorju, fajn mi je če skrbi za avto, ogrevanje,…Čeprav znam in zmorem sama. Ampak po pravici povedano mi je lažje v pisker vrečt pest špargljev in riža ter natrebit solato, kot vrtat luknje in postavljat kole za maline ali šraufat sifon pod umivalnikom.
Glede denarja, mislim, da se dva normalna človeka lahko funkcionirata s skupnimi financami in si ne očittata nove torbice 3x letno in enih zvočnikov ali bicikla. On ve, da bom lepa ob večerji v novih čevljiv, jaz vem, da bo on zadovoljen s kakšno svojo elektronsko igračko. Če bova zadovoljna vsak s svojim, bova tudi skupaj.

Ne štekaš ravno najbolje feminizma. Ravno feminizem je zaslužen za to, da lahko izbiraš in izbereš tudi to, kar želiš.
Kot avtor teme, ki se je pač preusmeril na moške. Držim pesti, da bo z njimi imel več sreče. Ali pa pameti…:-)

Ženske so očitno izbrale kariero, in postavile partnerja, oziroma družino na drugo mesto.Z tem dokazujejo, da so materialistke.

New Report

Close