Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske niste za nobeno rabo več

Ženske niste za nobeno rabo več

Ma ves, ni lih tko. Đenerala imamo rade tudi take, ki smo ze zeeeeelo dolgo v zvezi, imamo otroke, kuhamo, peremo …:))) Ce bi morala izbirati se enkrat, bi izbrala ravno enega takega đenerala. Tipu je vse jasno, stekas? :))) ENi dedci se pa dandanes enostavno ne znajdete. Jbt ga. Kaj ces s takim.

Moški so postavili sistem, kakršen je še danes. In v tem sistemu, se reči merijo v denarju. Ne v okusnih kosilih, srečnih otrocih ampak številkah na računu. Zdaj pa naj bi bile ženske spet za nekaj krive? Da nočejo brez denarja čepte za štedilnikom in poslušat, da niso nič vredne, ker nič ne zaslužijo? Veš, da so točna take tiste, ki ostanejo trpinčene v odnosu? In ne odidejo, ker nimajo s čim. Danes je denar varnost. Ker so se dedci skozi stoletja izkazali, da jim ni za zaupat, si ženske svojo varnost priskrbijo same. Le kaj bi bilo tu narobe? Razen seveda, nezloščeni egoti bolj primitivnih pripadnikov moške rase, ki imajo še manj možnosti, da bi se počutili več od koga drugega. Ja, njim pa to gotovo predstavlja veliko bolečino.

Tako to je dandanes. Ženske hočmo delat, met denar zase, za uživanje,…in s tem ni nič narobe…dec pa že kašn pride, ko pride 🙂

Dober partner ne ukazuje ampak te navdušuje in podpira. Pokaže ti da lahko bolje kuhaš, likaš, sexaš, poleg tega pa lahko z njim premagaš strah in tabuje na katerem koli področju. S tem pa se med partnerjema krepi tudi zaupanje in odgovornost. To da si ženska želi, da si ob njej ob najbolj intimnih trenutkih kot je npr. porod, pomeni samo to da te spoštuje in ti zaupa. Če partnerju ne moreš stati ob strani v primeru smrti v družini, bolezni, porodu in drugimi težavami potem je bolje, da si samski.

Vem, da sem dregnil, v osje gnezdo, resnica boli, ženske so postale popolne materialistke.Seveda obstajajo izjeme, vendar so redke, pa še to predvsem starejše generacije.V prihodnosti bo manj družin, otrok, več samskih. Pametnih telefonov je vedno več, ljudi vedno manj, ženske so vedno bolj podobne moškim, moški so poženščeni, ta svet je šel v kurac. Tehnika je zamenjala komunikacijo, oziroma odnose, velika večina nove generacije ne zna sestaviti dva stavka ne ustno, ne pisno, popolni retardirani degeneriranci.

avtor, potem pa očitno nisi srečal normalnih sodobnih žensk, a ne? ali pa si na napačnem kraju iskal.


ko bodo očetje zopet opravljali svojo vlogo očeta in možje vlogo mož, bo žena zopet žena in mati, ne pa štirje stebri, ki vlečejo voz navzgor.

Vsi dobro vemo, da moški lahko pokleknete in padete, ženske noikoli, ker se tisti hip svet ustavi!

Moški morate nekoč zopet odrasti. Ter prevzeti svoj del odgovornosti.

zadnji zapis ima prav

Prav na smeh mi gre, ko berem te novodobne feministke, kombinacija device Marije, in mati Tereze popolnoma odklopljene od realnosti.

sem moski in najbolj smesna mi je ta izjava da je enakopravno ce zenska kuha, lika, pomiva medtem ko moski menja zarnice in kosi travo.. kaj menjate zarnice in kosite travo vsak dan po tudi vec ur kot to počnejo ženske (likanje, kuhanje, ..) ???? ljudje zivimo v 21. stoletju, v zgodovini je bila vedno zenska suznja moskemu, res je da so tudi moski vec delali oz. oba spola sta trdo garala cel dan, ampak vseeno je zenska neprimerno vec delala kot moski. spravite se vi za en teden bit gospodinja, pa ne mislim te moderne ko nic vec ne pocnejo same ampak tiste kot vcasih ko so likale, prale, kuhale.. ne boste zdrzali 1 tedn
avtorju se vidi da je zafrustriran in ne more dobit zenske.

jaz sem vedno za to da si parternja delita 50/50 delo in še vedno je pri meni to super delovalo.
verjemte da če ženski olajšaš nekatera opravila, ti bo potem sama vrnila 2x (sex, nežnosti) :DD

Omb hahaha ti si pa oreng fsekana :))))

Ponavljaš neke floskule ko papiga, ker ne bereš kaj ti drugi pišemo.

Babe SO bile vedno materialistke. Morale so biti, če so hotele preživeti. Ženska ni v zgodovini moškega nikoli spoštovala, če on ni njej nečesa predstavljal. To sem že toliko ponovil, da je brezveze.

Hec je v tem, da je nekoč davno moški zaslužil 500 enot nečesa, ženska pa nič. Zato je morala njega gledat navzgor. Danes pa moški zasluži 1100, ženska pa 1000 ali pa tudi 1100. In potem on pričakuje, da ga bo gledala navzgor lol. Ali pa celo kakšen , ki zasluži 700, pričakuje, da ga bo navzgor gledala kakšna, ki sama zasluži 1200.

Sori guys, to ni nikoli obstajalo.

Danes kdor hoče kaj imeti z babami, mora odnose uveljavljati na nekem principu, ki ni prazgodovinski, ker razmerja pač več niso taka. Tisti, ki bi nazacj stare cajte, samo trmoglavite brezveze. Zakaj bi se baba, ki zasluži 1200, šla stare cajte?

Ponavljaš neke floskule ko papiga, ker ne bereš kaj ti drugi pišemo.

Babe SO bile vedno materialistke. Morale so biti, če so hotele preživeti. Ženska ni v zgodovini moškega nikoli spoštovala, če on ni njej nečesa predstavljal. To sem že toliko ponovil, da je brezveze.

Hec je v tem, da je nekoč davno moški zaslužil 500 enot nečesa, ženska pa nič. Zato je morala njega gledat navzgor. Danes pa moški zasluži 1100, ženska pa 1000 ali pa tudi 1100. In potem on pričakuje, da ga bo gledala navzgor lol. Ali pa celo kakšen , ki zasluži 700, pričakuje, da ga bo navzgor gledala kakšna, ki sama zasluži 1200.

Sori guys, to ni nikoli obstajalo.

Danes kdor hoče kaj imeti z babami, mora odnose uveljavljati na nekem principu, ki ni prazgodovinski, ker razmerja pač več niso taka. Tisti, ki bi nazacj stare cajte, samo trmoglavite brezveze. Zakaj bi se baba, ki zasluži 1200, šla stare cajte?
[/quote]

Ti si tudi malo zmeden.
Moška gledišča postavljaš v srednji vek, babja pa v današnja. Baba bo vedno baba in bo moškega na račun pzde vedno izkoriščala. To se ne bo spremenilo. Mogoče takrat, ko bodo moški rodili.

Ženske naj bodo doma, in naj skrbijo za otroke in družino, ne da se vse ponorele podijo okoli cele dneve.

Ti napisem trr pa vsak mesec nakaž vsaj 800eur pa bom…

Drugače pa dragi moški, ko bi to brale vaše mame…. grozni ste…brez nas in našea “feminizma in emancipacije” nebi mel za burek, ker dvomim, da je kdo med vami, ki bi lahko v današnjih časih pri zgodnjih 20ih ženski zagotovil streho nad glavo, preživljal njo in dva otroka. Tko da se nehejte repenčit, ker si delate sramoto.

Avtor, kaj pa ti znaš, kaj si pa tis sposoben narediti?

Kaj točno je narobe z materjalizmom če je ta zdrav? Vsi hočemo imeti in živeti. Kdo od vas si laže sam sebi?


Pa zaslužiš dovolj za tale hec, ki ga predlagaš? Dvomim. Ti bi imel sužnjo in stroj za rojevanje, ki bi bil odvisen od tvojih financ, da bi lahko v svoji bedni potlačeni eksistenci vsaj nekomu vladal in gospodoval. Jo mel lepo zaprto in zgarano doma, ti bi bil pa veliki pater familias.
Zbudite se, odrastite in postanite moški vredni dobre ženske. Ne pa da jokcate za časi ko so bile ženske primorane prenašati oholega bedaka, ker je pač le on služil denar. Vas je strah, a ne, da bi ugotovile kašni zmeneti ste nekateri v resnici, zato jih želite lepo priklenjene doma, da ne bi ugotovile kaj vse jim širni svet ponuja.

Kako grdo se obmetavate z vsak svojim PRAV, da človeka groza rata… Tudi sam bi imel kaj povedati o svoji izkušnji, pa ne bom, kajti ne bi se dajal v zobe taki raji, ki je tako prepričana v svoj PRAV, ….Vsi smo ljudje, vsi delamo napake, tako tisti, ki preveč pedenamo in po petnajstih letih ostanemo očki in mamice samohranilci. Kot očka samohranilec sem tudi gospodinja, znam kuhati in prati, likati in pomiti po tleh, pa to delam z veseljem, ni mi težko, razumem pa ženske, ki ne bi za nobeno ceno ponovile svojega življenja za recimo dvajset let nazaj… sploh tiste, ki so RES večidel vse opravile same. Tudi sam si želim spoznati prijateljico, tako, za druženje, ne bi se pa ponovno vezal za nič na svetu. Tako, vsak na svojem, ob vikendih kak potep v hribe pa na kako prireditev, pogovor in seveda zaželjene še kakšne aktivnosti, saj sem moški, ampak vse to v smislu druženja, ne obveznosti. Zato tistim, ki trdijo, da so ženske zanič prav tako kot tistim, da smo moški zanič, lahko povem, da vsi grešimo, treba se je potruditi in najti kompromis, pa gre karavana dalje……se strinjate

Ti si lep primer, kako nizko se lahko spusti zenska, ki je podlegla feministicni zablodi.

Na kratko prevedeno – ti bi imel redni fuk brez obveznosti.
Dober moški ne vleče svoje prtljage naprej, ampak jo tudi po kiksu odloži in gre dalje … in nikdar ne bi imel dobre ženske samo za občasna druženja.

Mal si zapesnila tole po svoje. “Feministični pogledi” kot ti praviš, ti ravno to omogočajo, kar opisuješ. Namreč IZBIRO. Narediš, kar ti dobro gre, kar imaš rada, kar ti paše, kar se ti ljubi.
In ne, kar ti nekdo ukaže, da je “tvoje delo”, ker si ženska.


O madona, pa to moški delajo že ves čas od pamtiveka…lol
Kaj so pa potem oni?
Pa še – temu se potem reče karieristke in ne materialistke…
Ampak daj, še kaj napiši, tebi se vedno nasmejim…

Evo, tako si tudi jaz zamišljam svoje partnerstvo, če se še kdaj zgodi.

To je samo posledica slabih izkušenj in iztrošenosti in zato je na vrsti samo še smetana ali nič.

Najbolj mi je pa všeč, ko moški začnejo zmerjat ženske z “materialistkami”.
Pa to svet ni videl.
Večjih materialistov od moških pač ni – in to se zelo lepo vidi v razporeditvi materialnih dobrin na svetu. Več kot 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsega je last moških. Vse velike korporacije, banke, konglomerati – sami moški. Vse jahte, helikopterji, privat avijoni, graščine, povorke gnusno dragih avtomobilov – 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moških. Izjeme so kraljica Elizabeta, Oprah in J. K Rowling.
Moški so ustvarili ta svet prerivanja in pehanja za dobrinami, kjer je človek vreden toliko, kolikor ima denarja, moški ga ne izpustijo iz rok in odrinejo vsako žensko, ki pride preblizu vrha.
In evo – pol smo pa ženske materialistke? Pa kje vi to vidte, bi res rada vedela. ?

New Report

Close